اطلاعات جدیدی در مورد آپدیت رایگان Resident Evil 6

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
27295625427469337695.jpg

آپدیت رایگان رزیدنت اویل 6 را که مدتی پیش به آن اشاره شد و قابلیت های بازی کردن سناریو آیدا از ابتدا و بصورت دو نفره و همچینن درجه سختی No Hope Left را به بازی اضافه میکرد و قرار است بزودی عرضه شود را بیاد دارید؟ امروز کپکام اطلاعات جدیدی در مورد این آپیدت منتشر کرد. این تغییرات در پاسخ به درخواست ها و فریبک های کاربران و فن ها صورت گرفته است. اما جزئیات این آپدیت:

اگر شما زمان بازی کردن احساس نزدیکی بیش از حد دوربین به کرکتر را دارید این آیپدیت به شما این امکان را میدهد که فاصله دوربین را تنظیم کنید و از کرکتر فاصله بگیرید و در نتیجه تسلط و دید بیشتری نسبت به محیط اطراف خود خواهید داشت . این آپیدت اختیاری است و شما میتوایند با همان دوربین پیشفرض هم بازی کنید ( در خصوص این ویزگی تغییرات کمی در حال حاضر اعمال شده و دوربین نهایی تا حد کمی متفات تر از این خواهد بود)
ویژگی جدید دیگر این آپدیت اضافه کردن گزینه ی Language/subtitle options است که این امکان را میدهد تا صدای بازی را با زیر نویس زبانهای دیگر نیز تنظیم کنید.
در مورد سناریو آیدا و بازی در حالت دو نفره این آپدیت آروزی آندسته از کسانی که دوست داشتند سناریو آیدا را با حضور پارتنر تجربه کنند بر آورده میکند (این مورد نیز اختیاری است و شما میتوایند بدون پرتنر نیز بازی کنید)

درجه سختی No Hope Left : اگر شما احساس میکنید درجه سختی Prodesional برای شما زیاد سخت نبود این درجه ی سختی جدید را امتحان کنید (;

این آپدیت در اواسط ماه دسامبر برای PS3 و Xbox360 عرضه خواهد شد اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست و متعاقبا اعلام خواهد شد!

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
آپدیت جدید بازی RE 6 قابلیت تنظیم دوربین

Untitled-1.jpg

کپکام امروز در طی خبری اعلام کرد :

آپدیت جدیدی قرار است در اواسط سپتامبر برای بازی Resident Evil 6 عرضه شود . از قابلیت های این آپدیت و بروزرسانی بازی ، تنظیم دوربین توسط کاربران می باشد که با توجه به

نظرات کاربرات در سایت Residentevil.net این کار ادامه پیدا می کند .

این آپدیت قرار است در ماه سپتامبر برای دو کنسول Xbox 360 , PS3 عرضه شود .

همچنین توضیحاتی اضافی مبنی بر این آپدیت داده است :

• Gamers will be able to adjust the camera to give a greater field of view as best suits their play style. The camera screenshot pairs show the minimum and maximum range of the new camera
  • setting. Please note that this feature is still in development and may change without further notice before the title update is released.
  • Subtitle options have been improved so that English language audio can be combined with subtitles in an alternative language.
  • As recently announced, Ada Wong’s campaign will be unlocked from the start and have an optional player-controlled co-op partner added. It was previously necessary to complete all three
  • other campaigns in order to unlock Ada’s story.
  • ‘No Hope’ difficulty level will be added above the existing levels, for players who want an extreme challenge.

به همراه دو تصویر که گفته میشود از دوربین های قابل تنظیم در بازی هستند :

منبع

--------------------------------------------------------

توضیحات :d

خب این خبر رو من ظهر دیده بودم و قرار بود بعد از اینکه از کلاس اومدم ترجمه کنم و بذارم

فکر می کنم در واقع کامل کننده ی خبر آقا حمید باشد

بهرحال اگر بد بود ببخشید

اگر هم که خوب بود ... ;)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
Untitled-1.jpg

کپکام امروز در طی خبری اعلام کرد :

همچنین توضیحاتی اضافی مبنی بر این آپدیت داده است :

به همراه دو تصویر که گفته میشود از دوربین های قابل تنظیم در بازی هستند :

منبع

--------------------------------------------------------

توضیحات :d

خب این خبر رو من ظهر دیده بودم و قرار بود بعد از اینکه از کلاس اومدم ترجمه کنم و بذارم

فکر می کنم در واقع کامل کننده ی خبر آقا حمید باشد

بهرحال اگر بد بود ببخشید

اگر هم که خوب بود ... ;)

االان این کجاش کامل کننده بود ؟ :d والا من این خبر رو دقیقا از سایت کپکام ترجمه کردم. از این کامل تر نمیشد!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درجه سختی No Hope Left را به بازی اضافه میکرد و قرار است بزودی عرضه شود را بیاد دارید؟
دقیقا متوجه نمیشم ؟:D یکم بیشتر توضیح میدی؟:D
اضافه میکرد؟وقراره بزودی عرضه شود بیاد را داریم؟:D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
االان این کجاش کامل کننده بود ؟ :d والا من این خبر رو دقیقا از سایت کپکام ترجمه کردم. از این کامل تر نمیشد!

داداش گیر دادی ها من نگفتم که خبرت ایراد داشت یا ترجمت گفتم اینم اضافه شده بوده یا .... گیر نده منبعش Gameinformer هست از خودم ننوشتم که

بیخیالش :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
دقیقا متوجه نمیشم ؟:D یکم بیشتر توضیح میدی؟:D
اضافه میکرد؟وقراره بزودی عرضه شود بیاد را داریم؟:D

October 11

کپکام: DLC رزیدنت اویل 6 که در داخل دیسک بازی موجود میباشد رایگان خواهد بود!

بر طبق اخبار رسیده کپکام دو DLC را برای رزیدنت اویل 6 تایید کرده است. در فروم کپکام یونیتی آقای Brelston مدیر انجمن های کپکام اعلام کرد که محتویات DLC رزیدنت اویل 6 که چند روز قبل توسط هکر ها کشف شد رایگان خواهد بود. این آپدیت یک مود درجه ی سختی بازی بنام No Hope Left و همچنین قابلیت همکاری مشترک دو نفره برای سناریو آیدا را به بازی اضافه کرده است که حتی بدون تمام کردن سه سناریو دیگر بازی نیز در دسترس خواهند بود. پیش از این شما برای بازی کردن سناریو ایدا مجبور بودید سه سناریو قبلی را تمام کنید! ایشان همچنین اضافه کرده اند که اطلاعات مربوط به آپیدت موجود بر روی دیسک کامل نیست و برای اینکه بطور کامل اجرا شود نیاز به دانلود خواهد داشت. همچنین لباس های ویژه مربوط به مود مرسناریس برای کرکتر ها از طریق وبسایت residentevil.net آنلاک خواهند شد برای این کار در این وبسایت عضو شوید و از طریق جمع آوری RE Point آن لباس های ویژه را در بازی آنلاک کنید.

اما DLC دوم که شامل چندین مپ جدید مرسناریس میباشد که میتواند به عنوان مپ برای مود های Survivors Mod Predator Mode, Siege مورد استفاده قرار گیرد رایگان نیست و پولی میباشد. این DLC در داخل دیسک بازی موجود نیست!

پیج مارو تو فبوک دنبال کنید از همه جی با خبر میشید ;) ‫Resident Evil طرفداران | Facebook‬

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
به جای آپدیت بیاید بگید غلط کردیم! :D
===
ما که بازی رو تموم کردیم رفت. تغییر زاویه ی دوربین که هیچی، پول هم بدن دوباره نمیشینم بازی رو از اول برم! یه همچین چیز ساده ای رو باید بعد از واکنش هایی که نسبت به دمو نشون داده شد تو نسخه ی اصلی میذاشتن، نه بعد از یه ماه تو آپدیت.
من فکر میکنم کپکام میخواست این آپدیت رو تحت عنوان DLC به فروش برسونه
biggrin1.gif
ظاهرا اوضاع رو مساعد ندیده
biggrin1.gif
یعنی فک کن 1% همچین قصدی نداشته :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من فکر میکنم کپکام میخواست این آپدیت رو تحت عنوان DLC به فروش برسونه :D ظاهرا اوضاع رو مساعد ندیده :D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ایدا همون تک نفرش حال میده. اصن بیان نسخه بعدی رو فقط در مورد ایدا بسازن. بهترین شخصیت ایول. فقط با همون صداگذاری و شیرینیه صحبت کردن و جملاتش

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ایدا همون تک نفرش حال میده. اصن بیان نسخه بعدی رو فقط در مورد ایدا بسازن. بهترین شخصیت ایول. فقط با همون صداگذاری و شیرینیه صحبت کردن و جملاتش

خدا نکنه! نسخه بعدی جیل و کلر 100% هستن + چند تا شخصیت دیگه که یکیش جیک هست. میگی نه ببین.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خدا نکنه! نسخه بعدی جیل و کلر 100% هستن + چند تا شخصیت دیگه که یکیش جیک هست. میگی نه ببین.

حمید الان 2 نسخه است ما داریم به خودمون امیدواری میدیم که کلر رو ببینیم ولی بعد که بازی معرفی میشه .... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر