اطلاعات تکمیلی برای خرید سینمای خانگی برای XBOX360

این از شاهکار های طراحی مایکروسافته :دی
به همین خاطر باید اینو بخری تا بتونی از HDMI و Optical استفاده کنی:
1245121976.jpg
آره خوب دیگه:biggrin1: در کل من که نمی تونم استفاده کنم چون بخوام Xbox بگیرم پریمیوم 60 باید بگیرم:biggrin1:

من داشتم نگاه میکردم سایت XBOX دیدم توی پک کابل HDMI که مایکروسافت میده همین مبدل هم هست ولی چون اکثرا میریم از این کابل HDMIهای نیمچه تقلبی و درجه دو سه میگیرم با مشکل مواجه میشیم
کسی جایی نمیشناسه که کابل HDMI خود مایکروسافت بفروشه؟ قیمتش چنده؟
اگه خیلی زیاده و گرونه مثلا 40 50 برم یه الیت بخرم به صرفه تره
مطمئنا این شاهکار سیاست فروش مایکروسافت هست که مجبور بشی HDMI خوده مایکروسافت بخری

یه توصیه به دوستان تا اونجایی که میتونید سینما خانگی رو مثل LCD بخرید یعنی از یه مارکت باشه یا اگه تلویزیون معمولی و پلاسما و ... دارید سینمای خانگی بخرید که احتمال میدید اگه یه وقتی خواستید تلویزیون عوض کنید، از اون مارک میگیرید تا با هم بیشترین هماهنگی داشته باشن و حتما محصولی بخرید که Player هم باشه نه اینکه جدا وصل کنید

من داشتم نگاه میکردم سایت XBOX دیدم توی پک کابل HDMI که مایکروسافت میده همین مبدل هم هست ولی چون اکثرا میریم از این کابل HDMIهای نیمچه تقلبی و درجه دو سه میگیرم با مشکل مواجه میشیم
کسی جایی نمیشناسه که کابل HDMI خود مایکروسافت بفروشه؟ قیمتش چنده؟
اگه خیلی زیاده و گرونه مثلا 40 50 برم یه الیت بخرم به صرفه تره
مطمئنا این شاهکار سیاست فروش مایکروسافت هست که مجبور بشی HDMI خوده مایکروسافت بخری

کسی نمیدونه کجا میدن؟ چنده؟ چطوریاس اگه بخوایم تهیه کنیم؟

سلام به همگی
دوستان ما سینمایه خانگیمون اینه
http://www.2shared.com/file/7766970/19f13625/ceiCWP7zag2U.html
ولی کابل اپتیکال رو نداریم یعنی شیراز نیست من هرچی گشتم ندیدم
الان هم با فیش های ای دی ویدئو وصل کردم
تازه فقط تو دو تا باند میافته اگه کابل اپتیکال رو سفارش بدم این مشکلم حل میشه؟
اصلا ارزش خریدن داره ؟ واقعا دالبی دیجیتال خوبه یا نه؟

چاکره همه عرفان

دوستان من کنسول رو به مانیتور وصل کردم.حالا چطوری به سینمای خانگی وصلش کنم؟
راهی هست؟

اگه با همون کابل های VGA زدی که صدا دالبی مجازی میتونی ازش بگیری. ( یا اینکه با کابل Optical صدا دالبی واقعی از سینما خانگی بگیری) ((((( اما اگه با اچ دی ام ای تصویر را زدی به مانیتور میتونی از همون کابله که توی پک الایت هست استفاده کنی که فتحی اون کابله را میفروشه 12 تومن))))

پشت سینما خانگی یه جا قطعا هست به اسم Audio IN . فیش صدا را بزن به اون تا دالبی مجازی بگیری.

اما سوال خودم!

کسی میدونه کابل Optical یا همون نوری کجا میفروشن و قیمتشون چنده؟

سلام
یه سینما خانگی برای خونه میخوام بگیرم برای گیم چون tv م سامسونگ هست گفتم سینما خانگی هم سامسونگ بگیرم (نظر شما چیه؟) این دوتا مدل مد نظرمه HT-TZ425 و HT-TZ325 برای گیم و استفاده خونه چطورن؟
اگه مدل بهتر قیمت بین 450 تا 600 دارید معرفی کنید ممنون میشم.

سلام
یه سینما خانگی برای خونه میخوام بگیرم برای گیم چون tv م سامسونگ هست گفتم سینما خانگی هم سامسونگ بگیرم (نظر شما چیه؟) این دوتا مدل مد نظرمه HT-TZ425 و HT-TZ325 برای گیم و استفاده خونه چطورن؟
اگه مدل بهتر قیمت بین 450 تا 600 دارید معرفی کنید ممنون میشم.

کسی نبود چندتا مدل معرفی کنه؟(ترو خدا راهنمایی کنید پنجشنبه یا شنبه میخوام برم بگیرم)

کسی نبود چندتا مدل معرفی کنه؟(ترو خدا راهنمایی کنید پنجشنبه یا شنبه میخوام برم بگیرم)

ببین بهترین های سامسونگ توی بازار ایران همینا هستن!

اما tz-425 یکم قیمتش زیاده!
tz-325 فکر کنم بهتر باشه (ورودی optical صدا هم داره! که حتما باید کنسول را از اون طریق بش وصل کنی)

دوست عزیز اگه واقعا کیفیت صدا برات مهمه سامسونگو بی خیال شو برو تو کار سونی! البته خود من JVC دارم مدلG60 که واقعا معرکه اس1000 وات rms .قیمت450

http://www.jvc.co.uk/product.php?id=TH-G60E&catid=15

همه میگن سامسونگ حالا اگه مارک خوب از سونی داری تا فردا بعداز ظهر معرفی کن چون فردا دارم میرم tz425 بگیرم تازه فروشنده گفت این مدل یه دستگاه وایرلس رایگان هم داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or