اطلاعات تکمیلی برای خرید سینمای خانگی برای XBOX360

Fanboy_CAPCOM

کاربر سایت
Apr 26, 2007
73
برای من زده اگه میخوام صدای خروجی 5.1 حقیقی داشته باشم باید از سیم هم محور دیجیتال ( COAXIAL ) و یا سیم نوری دیجیتال ( OPTICAL ) استفاده کنم
یه جوانمردی پیدا بشه بیاد بگه چطور میشه از 360 این خروجیها رو گرفت، قیمت کابل و اگه تجهیزاتی میخواد چقدره

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
برای من زده اگه میخوام صدای خروجی 5.1 حقیقی داشته باشم باید از سیم هم محور دیجیتال ( COAXIAL ) و یا سیم نوری دیجیتال ( OPTICAL ) استفاده کنم
یه جوانمردی پیدا بشه بیاد بگه چطور میشه از 360 این خروجیها رو گرفت، قیمت کابل و اگه تجهیزاتی میخواد چقدره

دارم میگم دیگه یه کابل نوری بخر . قیمتش حدود 20 تومن است.

اینم شکلش

صدا را با اون انتقال بده. ( یه سر کابله را بزن به سینما خانگی و یه سرش را بزن به کنسول)

( ببین یه فیش داره کنسولت پشت اون را نگاه کن یه تیکه سیاه رنگ داره . ( کابل نوری صدا اونجام میخوره ).

08ff6d34d1.jpg

اگر هم میخای با hdmi وصل کنی باید از این کابل که توی پک الایت هست استفاده کنی.

1245121976.jpg

اوکی؟!

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مطمئنا استفاده از کابل اپتیکال رو تجربه نکردی اگر نه نمی گفتی با این میری فضا :D
حتما حتما کابل اپتیکال رو بگیر...زیر 20 تومنه تا از دالبی واقعی لذت ببری.
باشه ایشالا میگیرم و الان نه بعدا راستی اینا کابل نوری نیستش که از پشت باندها اومده تو پشت Player؟ اونا چی هستن؟

Fanboy_CAPCOM

کاربر سایت
Apr 26, 2007
73
اگر هم میخای با hdmi وصل کنی باید از این کابل که توی پک الایت هست استفاده کنی.

1245121976.jpg

اوکی؟!
خوب منم مسئله ام همینه، این فقط توی پک الیت هست یا باید پک الیت بگیرم که ول رو ندارم یا وایسم ببینم کی الیت خریده و نمیخواهد یا الیتش سوخته تا بتونم تهیه کنم
اینجا رو چیکار باید کرد؟؟؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
خوب منم مسئله ام همینه، این فقط توی پک الیت هست یا باید پک الیت بگیرم که ول رو ندارم یا وایسم ببینم کی الیت خریده و نمیخواهد یا الیتش سوخته تا بتونم تهیه کنم
اینجا رو چیکار باید کرد؟؟؟

خوب در این صورت طبق عکس زیر اونجایی را که مشخص کردم را کابل نوری را وصل میکنی و اون دوتا کابلی را که ضربدر زدم وصل نمیکنی ، البته میتونی هیچ کدوم را وصل نکنی و فقط برای صدا از اون قسمت نوریش استفاده کنی

1245463833.jpg

اوکی؟!

Fanboy_CAPCOM

کاربر سایت
Apr 26, 2007
73
خوب در این صورت طبق عکس زیر اونجایی را که مشخص کردم را کابل نوری را وصل میکنی و اون دوتا کابلی را که ضربدر زدم وصل نمیکنی ، البته میتونی هیچ کدوم را وصل نکنی و فقط برای صدا از اون قسمت نوریش استفاده کنی

1245463833.jpg

اوکی؟!
فکر خوبیه
راستی کیفیت بازیهای X360 تا 1080p یا 1080i اگه 1080i باشه از همون استفاده میکنم دیگه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب میدونی مشکل چیه. هر دو تا کابل رو نمی تونی باهام وصل کنی. آخه جا نمیشه. من که نتونستم. کابل بالا رو که میزنی دیگه HDMI تو نمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر