اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام.اقا تو منطقه ي ما اي دي اس ال هنوز نيومده و كدمون هم 2261 هستش.ولي واير لس هست ماهي 40.به نظره شما بگيرم؟ميرزه؟ميشه باهاش بازي كرد؟128 داتك
ببین محمد رضا جان برای مصرف اینترنت خوبه ولی برای بازی باید یه نکته رو توجه کنی. من الان Wireless 128 Datak دارم. اون نکته در مورد بازی هم اینکه اگه برای بازی میخوای باید حتما بگردی Modem CPE گیر بیاری. قدیم داتک Modem CPE میداد برا Wireless ولی الان 1 سالی هست که Modem IPW میده . این مودم های IPW از نظر پینگی افتضاحا. حتی از Dial up هم میشه گفت پینگشون بدتره ! چون مودم های داتک به صورت امانی هست برای Modem CPE باید بگردی یکی که میخواد ازش پس بده بگیری یا به نمایندگی هاش زنگ بزنی شاید پیدا کنی !
من MODEM CPE داره. اگه سرعت خوب باشه و همه چی رو به راه پینگ و اینا خیلی بهتر از ADSL 128 هست ولی کلا پینگه وایرلس متقارن تقریبا.

در کل برا مصرف اینترنت بگیری خوبه ولی اگه برای بازی میخوای اون نکته ی Modem CPE رو حتما توجه کن !

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
سلام.اقا تو منطقه ي ما اي دي اس ال هنوز نيومده و كدمون هم 2261 هستش.ولي واير لس هست ماهي 40.به نظره شما بگيرم؟ميرزه؟ميشه باهاش بازي كرد؟128 دات
من فکر می کردم این سرویس داتک ماهی 30 تومنه !!!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ببین محمد رضا جان برای مصرف اینترنت خوبه ولی برای بازی باید یه نکته رو توجه کنی. من الان Wireless 128 Datak دارم. اون نکته در مورد بازی هم اینکه اگه برای بازی میخوای باید حتما بگردی Modem CPE گیر بیاری. قدیم داتک Modem CPE میداد برا Wireless ولی الان 1 سالی هست که Modem IPW میده . این مودم های IPW از نظر پینگی افتضاحا. حتی از Dial up هم میشه گفت پینگشون بدتره ! چون مودم های داتک به صورت امانی هست برای Modem CPE باید بگردی یکی که میخواد ازش پس بده بگیری یا به نمایندگی هاش زنگ بزنی شاید پیدا کنی !
من MODEM CPE داره. اگه سرعت خوب باشه و همه چی رو به راه پینگ و اینا خیلی بهتر از ADSL 128 هست ولی کلا پینگه وایرلس متقارن تقریبا.

در کل برا مصرف اینترنت بگیری خوبه ولی اگه برای بازی میخوای اون نکته ی Modem CPE رو حتما توجه کن !

سلام
ممنون اميد جان.
اين مودمهاي cpe رو جايي ميفروشه؟قيمتش چنده؟
هدف اصلي من دانلوده ولي بدم نمياد وقتي انقد پول بدم بشه انلاين هم بازي كرد.
راستي با اين وايرلسها ميشه توي محيط لايو هم بازي كرد؟

tire_khalass

کاربر سایت
Feb 28, 2006
228
من تو فکر سرچ نبودم وقتش رو هم نداشتم تو مشهد فکر کنم گرونتر از تهران باشه من تهران رو میخوام. من منتظرم اگه میشه سریع بگید من لازمش دارم.
هرجا باشه قبول من تو سرچ چیزی پیدا نکردم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,798
نام
امین
من تو فکر سرچ نبودم وقتش رو هم نداشتم تو مشهد فکر کنم گرونتر از تهران باشه من تهران رو میخوام. من منتظرم اگه میشه سریع بگید من لازمش دارم.
هرجا باشه قبول من تو سرچ چیزی پیدا نکردم.
منم سرچ کردم گیر نیاوردم!
برو ماله داتک رو ببین:
http://www.datak-telecom.com
قیمتش نباید زیاد فرق بکنه;)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام
ممنون اميد جان.
اين مودمهاي cpe رو جايي ميفروشه؟قيمتش چنده؟
هدف اصلي من دانلوده ولي بدم نمياد وقتي انقد پول بدم بشه انلاين هم بازي كرد.
راستي با اين وايرلسها ميشه توي محيط لايو هم بازي كرد؟
مودم به صورت امانی هست ( یعنی بری پس بدی پوله مودم رو بهت میدن) قیمت مودم CPE 150 تومن و مودم های IPW 100 تومن هست.
مودم CPE رو هم من خودم با هزار بدبختی گیر آوردم از یکی از نمایندگی های داتک فکر میکنم اسمشم پریس افزار بود ! آقای مارکاریان مثل اینکه مسئول اونجاس اینم شماره ی خودشه : 0912-1000241 زنگ بزن ببین چی میشه( اون موقع که من گرفتم تقریبا 2 هفته پیش همون 1 دونه CPE بود انشالله که باز داشته باشه )
در مورد XboxLive که با این 128 و اینا فکر نمیکنم زیاد وضعیت بازی کردن جالب باشه! البته شاید سیستم XboxLive فرق داشته باشه و اطلاعاتم در این مورد زیاد نیست بهتره از کسایی که Live کار کردن بپرسی.

NEED_FOR_SPEED

کاربر سایت
Oct 28, 2006
10
نام
::EHSAN::
جدیدا برخی شرکت ها یه نوع جدید از اینترنت ارائه دادند به اسم Adsl+2 که قیمتش ارزونتره ) و سرعت بالایی رو هم داره تقریبا همه چیزش عینه Adslهست فقط قیمتش ارزونتره

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
ADSL
For conventional ADSL, downstream rates start at 128 kbit/s (though a minimum offering of 512 kbit/s is more common) and typically reach 8 Mbit/s within 1.5 km (5000 ft) of the DSLAM equipped central office or remote terminal. Upstream rates start at 64 kbit/s and typically reach 128 kbit/s or 256 kbit/s but can go as high as 1024 kbit/s. The name ADSL Lite is sometimes used for the slower versions

ADSL2
A newer variant called ADSL2 provides higher downstream rates of up to 12 Mbit/s for spans of less than 2.5 km (8000 ft). More flexible framing and error correction configurations are responsible for these increased speeds. ADSL2+, also referred to as ITU G.992.5, boosts these rates to up to 24 Mbit/s for spans of less than 1.5 km (5000 feet) by doubling the downstream spectrum upper limit to 2.2MHz. ADSL2/2+ also offer seamless bonding options, allowing lines with higher attenuation or lower Signal to Noise Ratio(SNR) to be bonded together to achieve theoretically the sum total of the number of lines (i.e., up to 50 Mbit/s for two lines, etc.), as well as options in power management and seamless rate adaptation — changing the data rate used without requiring to resynchronize

http://en.wikipedia.org/wiki/Adsl

فکر میکنم این 2 تا متن کاملا گویا باشه
دلایل مضحک بودن این حرف که adsl2 ارائه میشه کاملا مشخصه

amirfate

کاربر سایت
Nov 5, 2006
13
سوالي داشتم در خصوص اينترنت پرسرعت در كرج

سلام عيلكم خسته نباشيد با توجه به اينكه من در كرج هستم آيا شركتي كه بتواند در شهر كرج جوابگوي اينترنت پرسرعت آي دي اس ال باشد هست . اگر هست سايت رو لطف بفرمائيد و نام شركت پيش شماره من هم 3315 مي باشد اگر زحمت بكشيبد ممنون هستم .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ببخشید میپرم وسط حرفتون پا برهنه....ولی یه سوال داشتم؟؟؟
استفاده از سرویس adsl مثل dial up پول تلفن به همره داره؟؟یا اصلا رو پول تلفن اثر نداره

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
ببخشید میپرم وسط حرفتون پا برهنه....ولی یه سوال داشتم؟؟؟
استفاده از سرویس adsl مثل dial up پول تلفن به همره داره؟؟یا اصلا رو پول تلفن اثر نداره

خیر دوست عزیز.تاثیری در پول تلفن نداره.
در ضمن در هنگام اتصال خط تلفن شما مشغول نیست.(منباب اطلاع شما);)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر