اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.
1- چرا ميگين مودم LAN بهينه تره؟
2-كسي ميدونه سرعت دانلود واقعي با سرويس 256kb شركت داتك چقدر است؟
3-كسي از منطقه تندگويان سرويس ADSL داره؟
مرسي.

-كسي ميدونه سرعت دانلود واقعي با سرويس 256kb شركت داتك چقدر است؟
بیشتر از 7-26 نمیشه
البته این ارقام تو بهترین حالت هست
در حالی که باید 32 باشه

من با داتك تماس گرفتم ، گفت محدوده شما ظرفيتش پر شده .
Isp ديگه اي سراغ داريد كه قيمت و خدماتش مناسب باشه ؟
سپنتا به نظر من بین شرکت های فعلی انتخای بهتری هست یک مقدار هزینش از بقیه جاهایی که این سرویس رو ارائه میدن بالاتر هست اما کیفیت بسیار خوبی داره.

Salam Dostan Mikhastam Bedonam Shoma Gheymate ADSL2 YA Internet Wirelse ro darid??

Kodom behtare o ba sarfe tare

plz gheymtaton be rooz bashe

rasti mahdodiyat download 2tashon ro begin ?

va mahi cheghadr hast?

hazineye nasbesh cheghadre?

va agar ma ye moghe khastim khonamon ro avaz konim mitonim in ro ba khodemon bebarim

rasti soratesh ham balaye 128K Bashe

ADSL2 YA Internet Wirelse ro darid?
تو ایران ADSL به زور میدن چه برسه به ADSL2 :)
البته این قانون جدید هم که مشترک های خانگی بالاتر از 128kb نمیتونن دریافت داشته باشن بسی جالبه ظاهرا مخابرات به فکر خانواده ها افتاده تا مخارج زیادی رو متحمل نشن :)

Kodom behtare o ba sarfe tare
تنها شرکتی که در تهران wireles به کاربران خانگی میده داتک هست (تا اونجایی که من میدونم) شما قیمت های این سرویس و میتونی با adsl شرکت های دیگه مقایسه کنی ببینی کدوم به صرفه ترهست برات.

قیمت ها رو هم از اینجا بیبین
http://www.datak-telecom.com/id/fast_internet_price_#ipw

plz gheymtaton be rooz bashe

rasti mahdodiyat download 2tashon ro begin ?

va mahi cheghadr hast?

hazineye nasbesh cheghadre?
هر شرکت تعرفه های خاص خودش رو داره

va agar ma ye moghe khastim khonamon ro avaz konim mitonim in ro ba khodemon bebarim
برای وایرلس در صورتی که محل جدید هم تحت پوشش انتن های شرکت ارائه دهنده خدمات باشه مشکلی نیست.
اما برای adsl شما باید مراحل رانژه شدن خط رو بگذرونید البته در صورتی که در اون منطقه امکان دریافت این سرویس رو داشته باشین و خط شما هم pcm نباشه

*فارسی تایپ کنید

damet garm az in etelaat !! hamin 52tomaniye datak , wireles az hame behtare

hadeaksare soratesh ham 64/256

سلام من الان حدود یکساله که از وایرلس داتک استفاده می کنم! من 512/128 دارم که البته الان دیگه به خاطر این قانون جدید که دولت تصویب کرده فقط شما می تونید از وایرلس 128/32 استفاده کنید و سرویس های 256/64 و 512/128 به مشتریان خانگی یا عمومی داده نخواهد شد. و اما چند نکته در مورد این وایرلس ها! اگه برای دانلود می خوای بد نیست و اگه محدودت خوب آنتن بده سرعت 128 ش هم به 16-17 کیلوبایت در ثانیه می رسه! اگر برای بازی کردن آنلاین می خوای که باید به نوع مودم بسیار توجه کنی. داتک دو نوع مودم برای وایرلس داره که یکی IP Wireless و دیگری CPE می باشد. مودم های CPE که به درگاه LAN متصل می شوند بسیار برای آنلاین عالی هستند بطوریکه شما حتی با سرعت 128/32 هم می تونید در سرور های داخلی به خوبی بازی کنید. در حالی که با IP Wireless تقریبا شما قادر به بازی کردن نیستی و اغلب Ping شما از dial-up هم بدتر است، چرا که در این نوع مودم که usb و کوچک می باشد کیفیت پایین تر بوده و نوسان نسبتا زیادی بین send و recieve وجود دارد. ولی مشکلی که وجود داره اینکه مودم های CPE دیگه توسط داتک عرضه نمی شن و اگه شما در خواست وایرلس بدید اونها فقط می گن که ما مودم IP Wireless موجود داریم تا بدیم. بنابراین اگه واقعا برای بازی آنلاین می خوای باید بری تو نمایندگی های مختلف و دنبال این CPE ها بگردی تا شاید یکی اومده باشه مودمشو پس داده باشه و شما بتونی از فرصت استفاده کنی و اون مودم را برداری!
البته برای دانلود کردن فرق خاصی با یکدیگر ندارند در سرعت!
قیمت امانتی مودم IP Wireless برابر 100.000 تومان و مودم CPE برابر 150.000 تومان است.

بیشتر از 7-26 نمیشه
البته این ارقام تو بهترین حالت هست
در حالی که باید 32 باشه

سپنتا به نظر من بین شرکت های فعلی انتخای بهتری هست یک مقدار هزینش از بقیه جاهایی که این سرویس رو ارائه میدن بالاتر هست اما کیفیت بسیار خوبی داره.

سلام.
دوست من از داتك سرويس 512 داره و سرعتش 32 هست.
كسي ميدونه سرويس 256 داتك سرعت واقعي دانلودش چقدره؟
مرسي.

منم اینترنت k128 گرفتم 3 ماه 45 تومن تو اصفهان روزها حداقل 40kb سرعتشه عین 512.یدونه هم اکانت شبانه ای دی اس ال که او سرعتش تا 120 هم میره که مفتیه برای دانلود.عالیه نه؟

اقا اینو از کجا گرفتی ؟؟؟
محدودیت Download یا زمان نداره؟
از بچه های اصفهان کسی ADSL کار درست داره رو کنه شدیدا نیازه .
ایشالا جبران کنیم ;)

بچه ها قیمت اینترنت پر سرعت با سرعت 256 و512 توسط شرکت آسیا تک چنده من فقط قیمت این شرکت رو میخوام اگه بتونید با آبونمان و تمامآ بگید ممنون میشم.

برای چه شهری؟برای تهران؟
آدرس سایت رو تو گوگل سرچ کن تعرفه ها رو داره....من از نمایندگی مشهد دارم می گیرم....فک میکنم قیمتهاش فرق می کنه!

سلام.اقا تو منطقه ي ما اي دي اس ال هنوز نيومده و كدمون هم 2261 هستش.ولي واير لس هست ماهي 40.به نظره شما بگيرم؟ميرزه؟ميشه باهاش بازي كرد؟128 داتك

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or