اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
مشترک های داتک ...

توی سرویس های ADSL مشکل سرعت دونلود داشتن روی RAPIDSHARE ???

کسایی که از شرکت های دیگه هم هستن بگن ... چون گفتن مشکل از طرف مخابرات هست فعلا ... مرسی

من از داتک اشتراک دارم !

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان امروز رفتم یدونه از همین اکسس پوینت ها (فکر کنم این باشه! )گرفتم:biggrin1: مارکش sitecom ـــه و 4 تا پورت لن داره به اضافه وایرلس...روش نوشته Broadband router 54g
ولی یه مشکل با مودم خودم دارم, اینه که وقتی کابل لن رو وصل میکنم و میخوام با 192.168.1.1 برم تو کنتل پنل نمیره...ولی چراغ سبز رنگ درگاه لن کامپیوتر روشن میشه....کاری خاصی باید انجام بدم یا تنظیماتی رو باید چک کنم؟؟

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان امروز رفتم یدونه از همین اکسس پوینت ها (فکر کنم این باشه! )گرفتم:biggrin1: مارکش sitecom ـــه و 4 تا پورت لن داره به اضافه وایرلس...روش نوشته Broadband router 54g
ولی یه مشکل با مودم خودم دارم, اینه که وقتی کابل لن رو وصل میکنم و میخوام با 192.168.1.1 برم تو کنتل پنل نمیره...ولی چراغ سبز رنگ درگاه لن کامپیوتر روشن میشه....کاری خاصی باید انجام بدم یا تنظیماتی رو باید چک کنم؟؟

چرا رفتید اکسس پوینت گرفتید!!!؟؟؟

شما یک مودم ADSL وایرلس دار احتیاج داشتی.

در هر صورت ای پی دیفالت همه مودم ها یا روتروایرلس ویا اکسس پوینت ها یکی نیست.

روی جعبه یا پشت دستگاه ای پی دیفالت رو زده.

این ای پی رو امتحان کن.

192.168.0.1
یا
192.168.1.254

موفق باشی

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
مبارک باشه!:cheesygri اینو خریدی؟
آی پی کامپیوترت رو استاتیک دادی؟ 192.168.1.2 یا ..؟
بعدشم فقط یادت نره که برای وایرلسش Key بگذاری و Encryption رو هم هر چیزی جز WEP بگذاری که همسایه ها نتونن شیطونی کنن!

پیرو پست شماره 5528
خوب من این دستگاه رو هم دارم
http://frommler.persiangig.com/۲۰۱۰۰۱۰۹۰۰۳.jpg

http://frommler.persiangig.com/d-link.jpg
با اینا راحت میشه اینترنتم رو شیرینگ کنم؟یکی راهنمایی کنه خواهشن
بله! به راحتی! من هم خودم همین Access Point رو دارم. مودمتون چیه؟ کانکشنتون از نوع PPPOE هستش؟

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
مبارک باشه!:cheesygri اینو خریدی؟
آی پی کامپیوترت رو استاتیک دادی؟ 192.168.1.2 یا ..؟
بعدشم فقط یادت نره که برای وایرلسش Key بگذاری و Encryption رو هم هر چیزی جز WEP بگذاری که همسایه ها نتونن شیطونی کنن!

آره فکر کنم همینه:biggrin1: ممنون....
میشه راهنمایی کنید بگید از کجا میتونم این Key و این ها رو ست کنم؟؟ چون من هنوز موفق به اتصالش نشدم و اگر هم متصل کنم نمیدونم کجا باید برم:biggrin1: من فقط میتونم تنظیمات خود مودم رو تغییر بدم که البته اون هم الان داره اذیت میکنه...

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
مشترک های داتک ...

توی سرویس های ADSL مشکل سرعت دونلود داشتن روی RAPIDSHARE ???

کسایی که از شرکت های دیگه هم هستن بگن ... چون گفتن مشکل از طرف مخابرات هست فعلا ... مرسی
من از داتک اشتراک دارم !
برای منم که وایمکس داتک دارم دو روزه اینجوری میشه. مخابرات اگه باچیزی مشکل داشته باشه کلا میزنه می بندتش, دیگه نمیاد محدودش کنه اونم تو ساعات اداری. بیشتر به نظر میاد کرم از خودشون باشه.

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
آره فکر کنم همینه:biggrin1: ممنون....
میشه راهنمایی کنید بگید از کجا میتونم این Key و این ها رو ست کنم؟؟ چون من هنوز موفق به اتصالش نشدم و اگر هم متصل کنم نمیدونم کجا باید برم:biggrin1: من فقط میتونم تنظیمات خود مودم رو تغییر بدم که البته اون هم الان داره اذیت میکنه...
IP کامپیوتر رو روی 192.168.0.2 با Subnet Mask=255.255.255.0 و Gateway=192.168.0.1 تنظیم کن و Access Point رو با کابل LAN وصل کن.
با 192.168.0.1 وارد Panel می شی و user و Pass برای default هردو admin هستش.
بعد توی قسمت Wireless همه تنظیم ها هستش. ESSID که همون اسمی هست که روی دستگاه‌های دیگه نشون می‌ده.
بعد توی قسمت Security هم Encryption رو روی WPA بذار و در قسمت پایین هم KEY می تونی تعریف کنی. (تعداد حروف خاصی داره)
بعد هم reset کنی باید کار کنه.
مودم رو هم که می دونی باید به ADSL بزنی.
اگر اینترنت کار نکرد، یعنی مودم هم داره Routing می کنه و باید از این حالت درش بیاری و Bridge بشه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
پیرو پست شماره 5528
خوب من این دستگاه رو هم دارم
http://frommler.persiangig.com/%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B0%DB%B3.jpg

http://frommler.persiangig.com/d-link.jpg
با اینا راحت میشه اینترنتم رو شیرینگ کنم؟یکی راهنمایی کنه خواهشن

از طریق Ad-Hoc میتونید .... تو گوگل سرچ کنید

برای منم که وایمکس داتک دارم دو روزه اینجوری میشه. مخابرات اگه باچیزی مشکل داشته باشه کلا میزنه می بندتش, دیگه نمیاد محدودش کنه اونم تو ساعات اداری. بیشتر به نظر میاد کرم از خودشون باشه.

سرعت دونلود میره رو ۳۰ بعد میره روی ۱۵ همین حدود ها گیر میکنه ... ولی با V*P&N سرعت افت نمیکنه :smile:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
کاری که گفتید کردم ولی این 192.168.0.1 رو که وارد میکنم هیچ صفحه ای باز نمیشه....چیکار کنم؟؟

ویرایش:
یه device وایرلس usb داشت تو خود پکش با اون وصل کردم درست شد!:biggrin1:
ولی نمیدونم چرا پینگ وحشتناک رفته بالا! حدوده 700 هست! قبلا 200 بود!....ممکنه که به این دستگاه ربط داشته باشه؟

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کاری که گفتید کردم ولی این 192.168.0.1 رو که وارد میکنم هیچ صفحه ای باز نمیشه....چیکار کنم؟؟

ویرایش:
ولی نمیدونم چرا پینگ وحشتناک رفته بالا! حدوده 700 هست! قبلا 200 بود!....ممکنه که به این دستگاه ربط داشته باشه؟

شما داتکی بودی دیگه ؟

نه مشکل از داتک هست ... الان پینگ منم بد شده ... یکم صبر کنید پینگ درست شد

rapidshare هم محدود کردن ... زنگ زدم کلی داد و بیداد کردم ... که چه مسخره بازی هست ... شما هم زنگ بزنید با بخش : customer care صحبت کنید ... نه بخش پشتیبانی نه ....

شماره : 81686868

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima

ویرایش:

منم اين مشكل داشتم هر چي تو default gateway نوشته بزني مياد;)
4bab4d849e13490de159995b7e061787.jpg

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
پینگ من تا دیروز بعدظهر 130 تا 140 میلی ثانیه بود ولی از دیشب بین 370تا 420 هستش

4.2.2.4

زنگ زدم پشتیبانی گفتم چرت و پرت جواب داد گفتش داریم ای پی میدم به کاربرا بخاطر همین پینگ رفته بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر