اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
چند وقتی که شیراز هم بودم به همین صورت بود.

با این تفاوت که از ساعت 1 تا 7 صبح که ساعات رایگان شاتل بودن سرعت بالای 100 میرفت.
1 تا 7 که رایگانه چون همه میریزن واسه دانلود و شلوغ میشه باید سرعت پایین بیاد که چه جوری بالای 100 میرفت ؟
بهترین و ست ترین مودم برای شاتل همین Asus هستش.
آقا به من گفتن که زایکسل از همه بهتره که پس زایکسل چی ؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
چرا فامیل دانشجو دارم ولی میشه بگید چه مدرکی (اسم مشخصش) هست و چه جوری میشه سرشون شیره مالید؟
کارت دانشجویی!یا سربرگ!
زنگ بزنی خودشون برای پیچوندن راهنماییت میکنن:d
آقا به من گفتن که زایکسل از همه بهتره که پس زایکسل چی ؟
زایکسل رو خودشون میدن :d

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یک سوال می پرسم کلا انجمن بره رو هوا . صبا نت میریم نوشته ads خالی ننوشته +2 . یعنی سرعتش پایین تره؟:biggrin1:
"تو ایران" اینا همه اش کلک تبلیغاتیه.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

من دارم میرم سربازی، برای اینکه پورت ام نپره به نظرتون از داتک برم ارزونترین سرویسش رو بگیرم و بذارم خاک بخوره تا برگردم ببینم کجا افتادم یا برم کنسل کنم و دعا کنم که شاید پورت داشته باشن وقتی برمیگردم؟ ارزونترین سرویسش فک کنم 18تومن ایناس، همون که 3گیگه، 128.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
یک سوال می پرسم کلا انجمن بره رو هوا . صبا نت میریم نوشته ads خالی ننوشته +2 . یعنی سرعتش پایین تره؟:biggrin1:

بستگي داره به فاصلتون از مركز مخابراتي . در صورتي كه فاصله بيشتر از يك كيلومتر باشه ، (معمولا) افت سرعت نامحسوسي خواهيد داشت . هر چه فاصله بيشتر افت سرعت ملموس تر . براي فاصله 4 كيلومتر (فقط) 2 كيلوبايت افت سرعت من ديدم ...
اين مشكل در adsl 2 و adsl 2 + تقريبا حل شده ...

khurus

کاربر سایت
Oct 29, 2009
28
من دارم از شاتل می گیرم . 512/256 . حالا دو تا دونه سوال / 1-سرعت دانلودش خوبه یعنییه فایل 50 مگی تو چه زمان ( متوسطش ) dl می کنه ؟2- این فیلم های آنلاین راحت می شه باهاش دید . وسلام . راستی این مشکل خطوط فیبر نوری هنوز حل نشده >؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
من دارم از شاتل می گیرم . 512/256 . حالا دو تا دونه سوال / 1-سرعت دانلودش خوبه یعنییه فایل 50 مگی تو چه زمان ( متوسطش ) dl می کنه ؟2- این فیلم های آنلاین راحت می شه باهاش دید . وسلام . راستی این مشکل خطوط فیبر نوری هنوز حل نشده >؟
الان شما 512 هستی یا 256!؟
با 256 شما فکر کنم 40 بتونی دانلود کنی بستگی به منطقتون داره.
آره دوسته من با 256 شاتل راحت نگاه میکنه من با 128 خودم اذیت نیمشم اما خوب یکذره گیر داره.
فیبرو نمیدونم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
دوستان لطفآ توضیحاتی درباره ی VP*N بدن
برا گرفتن VP*N باید تنظیمات خاصی رو مودم انجام داد ؟؟؟؟
کلآ هر نکته ای هست بگید لطفآ!
ممنون...

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
این شاتل چقدر ناز داره! پشتیبانیش که زنگ میزنی به زور جوابتو میدن هی میگن تو سایت هست!! من سایت شاتل رو بیل زدم اون چیزهایی که میخواستم رو پیدا نکردم...!...بعد هم اون جور که معلومه صد تا مدرک و امضا میخوان یه جوری که آدم پشیمون میشه ADSL بگیره....
دوستانی که از شاتل خدمات میگیرن میشه بگین در کل چه مدارکی میخواد؟ البته به غیر از مدارک لازم برای دسترسی به سرعت بالای 128...؟
به غیر از شاتل کجا دیگه پینگش خوبه؟

ویرایش:
الان زنگ زدم به پشتیبانی داتک خیلی خوش برخورد بودن...!...تعرفه ی خدماتش هم مثل شاتل هست....فقط میمونه همون پینگ! دوستانی که از داتک سرویس میگیرن لطفا راهنمایی کنن!...در ضمن پشتیبانی گفت برای سرعت بالا مدارک افراد دیگه هم قبوله....!!

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ممنون...

نه کاری لازم نیست بکنی ی connection میسازی برای v^p*n همین

ویرایش:
الان زنگ زدم به پشتیبانی داتک خیلی خوش برخورد بودن...!...تعرفه ی خدماتش هم مثل شاتل هست....فقط میمونه همون پینگ! دوستانی که از داتک سرویس میگیرن لطفا راهنمایی کنن!...در ضمن پشتیبانی گفت برای سرعت بالا مدارک افراد دیگه هم قبوله....!!

من دارم از داتک و مشکلی ندارم 512/512 البته بعضی ها تو منطقه مخابراتی های مختلف راضی نیستن ... من تند گویان هستم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من دارم میرم سربازی، برای اینکه پورت ام نپره به نظرتون از داتک برم ارزونترین سرویسش رو بگیرم و بذارم خاک بخوره تا برگردم ببینم کجا افتادم یا برم کنسل کنم و دعا کنم که شاید پورت داشته باشن وقتی برمیگردم؟ ارزونترین سرویسش فک کنم 18تومن ایناس، همون که 3گیگه، 128.

نظرتون چیه؟

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من دارم از داتک و مشکلی ندارم 512/512 البته بعضی ها تو منطقه مخابراتی های مختلف راضی نیستن ... من تند گویان هستم

ممنون بابت پاسخگویی...
از دوستان کسی طرف اکباتان آسیا تک یا داتک یا شاتل استفاده کرده؟؟
اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنماییم کنه سر 3راهی گیر کردم:biggrin1:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
ممنون...
نه شما نرم افزارشو(iBS )نصب میکنی یوزر پس و IP رو میزنی وارد میشی.
دوستانی که از شاتل خدمات میگیرن میشه بگین در کل چه مدارکی میخواد؟
بابا اینقدر نازن!من همیشه یک خانومی به نام.... برمیداره واسه من!!!دیگه اشنا شده میگه سلام اقا میلاد:dکلی هم حال میده ناز میکنه!
کلا یک کپی شناسنامه مالک خط!یک کپی از آخرین قبض پرداخت شده پشت و رو!
تمام
همه جاهها همینو میخوان:d

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
نه شما نرم افزارشو(iBS )نصب میکنی یوزر پس و IP رو میزنی وارد میشی.

بابا اینقدر نازن!من همیشه یک خانومی به نام.... برمیداره واسه من!!!دیگه اشنا شده میگه سلام اقا میلاد:dکلی هم حال میده ناز میکنه!
کلا یک کپی شناسنامه مالک خط!یک کپی از آخرین قبض پرداخت شده پشت و رو!
تمام
همه جاهها همینو میخوان:d

:biggrin1:
آخه تو فایل راهنمایی که یه pdf بود یه طومار نوشته بود گفتم یا خدا!
ok...با تشکر از کمک همه ی دوستان مخصوصا آقا میلاد:smile:
فردا زنگ میزنم احتمالا دیگه کارو تموم میکنم به یه جا در خواست میدم:biggrin1:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
نه بابا عزیزم اینا همه ....به قوله یارو رتِِته!
اون PDf ایناش که واسه نصبه:d
شما تنها کاری که میکنی این 2 تا رو کپی میکنی خودشون میان دم خونتون قرارداد میارن امضا میکنید تموم.بعد 10 روز یا کمتر زنگ میزنن یارو مهندس:dمیاد نصب کنه!شما فقط یک اپلیتر میکنی تو پریز:dتموم بقیشم خودش انجام میده.
خیلی راحته:d
ایشالا وصل میشه:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر