اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
آقا يه مشكل دارم از خط منزل براي adsl استفاده مي كنم و هر موقع گوشي زنگ ميخوره و يا با كسي تماس ميگيرم خط adsl تو كامپيوتر قطع ميشه آيا راهي وجود داره ؟

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
بچه ها نظرتون در باره ی آزاد نت چیه؟
یادمه 2 سال پیش سرعتش رویایی بود . اون موقع با ماهی 39 تومن نامحمدود میداد که سرعت دانلودش 185 بود !!!!
اما خوب الان شرایط فرق کرده . اما بازم به امتحانش میرزه

درود،

باشه های كه آسیا تک دارن ... وی P ان براشون روی L-2-T-P / P-P-T-P کار میکنه ؟

برای یکی از دوستام هست
کلآ همه ISP ها با هم میبندن و اگر بسته باشه دیگه Socks هم جواب نمیده . اما الان آسیاتک بازه و هیچ مشکلی هم نداره

Last edited by a moderator:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
هر چي تويه mozilla يا ie براي اينكه تنضيمات مودم بياد ميزنم 192.168.1.1 هيچي نمياد.
چي كار كنم؟؟؟؟
asus هستش.

شما اینی که من میگم رو امتحان کن...
اگه PC رو با کابل USB به مودم وصل کردین با کابل LAN جاشو عوض کنین (یعنی PC با کابل LAN به مودم وصل بشه)
حالا برین به تنظیمات کانکشن کارت شبکه تون...

Properties ---->General Tab -----> Internet Protocol (TCP/IP) ------>Properties -----> General Tab

حالا تنظیمات IP رو از حالت اتوماتیک خارج کنین و به صورت زیر تنظیم کنین:

IP Address : 192.168.1.15
Subnet Mask خودش تنظیم میشه.
ِDefault Gateway : 192.168.1.1

حالا ok کنین و IE رو باز کنین و دوباره امتحان کنین.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کلآ همه ISP ها با هم میبندن و اگر بسته باشه دیگه Socks هم جواب نمیده . اما الان آسیاتک بازه و هیچ مشکلی هم نداره

شما آسیا تک داری عزیز ؟؟؟؟ چون دوست من نمیتونه وصل شه ... روی establishing میمونه !!!

من ۳/۴ تا ISP دیگه رو آمار دارم بسته نیستن !!!!

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
شما آسیا تک داری عزیز ؟؟؟؟ چون دوست من نمیتونه وصل شه ... روی establishing میمونه !!!

من ۳/۴ تا ISP دیگه رو آمار دارم بسته نیستن !!!!
خودم نه اما دوستم داره . توی محدوده مخابرات کاشانی . داره به راحتی استفاده می کنه .
کلآ همه ISP ها باز کردن . بره اکانت تست از جای دیگه بگیره . شاید مشکل از اون باشه

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
خودم نه اما دوستم داره . توی محدوده مخابرات کاشانی . داره به راحتی استفاده می کنه .
کلآ همه ISP ها باز کردن . بره اکانت تست از جای دیگه بگیره . شاید مشکل از اون باشه
VPN رو من تا جایی که دوستان استفاده میکنند و خبر دارم تمام IP های داینامیک نبستن!و این چیزی در حد شایعه بیش نیست!
قرار شده بود که به تصویب مجلس دربیاد(اینم نمیدونم راست و دروغشو)که بگن ببندن که اونم خدا رو شکر خبری نیست ازش!من الان میدونم شاتل آسیا تک داتک پارس آنلاین و ....باز هست VPN اونها!
مشکلی نداره بگیرید استفاده کنید!از سرعت شمام کم نمیشه من خودم استفاده میکنم!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
100 % آشغاله ... مطمئن باشید . چیزی که مخابرات بده مثل سایر خدماتش آشغال و مزخرف خواهد بود !

میگن از طریق چیزی مثل vpn باید وصل بشن به اینترنت ... ساپورت هم كه تعطیله ... خیلی ایراد های دیگه داره ...

پیشنهاد میکنم اون دوستمون WIRELESS بگیره اگه منطقش ساپورت نمیشه برای adsl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر