اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
فناوا یا پارس انلاین؟
می خوام adsl بگیرم:biggrin1: بین این دو شرکت کدوم پیشنهاد می شود؟ زاهدان هستم
سلام
چون زاهدان هستی بیشتر بهت پارس آنلاین رو توصیه میکنم . خودم هم از پارس آنلاین دارم یه 2 سالی شده. اگه طرفهای آزادی و بعثت یا همون محدودها هستی پارس آنلاین بهترین گزینه ست.

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
سلام
چون زاهدان هستی بیشتر بهت پارس آنلاین رو توصیه میکنم . خودم هم از پارس آنلاین دارم یه 2 سالی شده. اگه طرفهای آزادی و بعثت یا همون محدودها هستی پارس آنلاین بهترین گزینه ست.
سلام
ممنون
بعثت هستم
پارس انلاین چه نوع مودمای ساپورت می کنه؟

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
سلام!
من میخام adsl بگیرم با یه مودم که با psp یا موبایل یا هر چیز وایرلسی بشه بهش وصل شد!
مودم قیمت مناسب چی پیشنهاد میدید؟! از خود شرکت باید بگیرم یا خودم بخرم؟

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
سلام ممنون بعثت هستم پارس انلاین چه نوع مودمای ساپورت می کنه؟
سلام
مودم Symphony , مودم زیاد خوبی نیست ولی چه میشه کرده. زورکی بهت میدن. مودمهای دیگه رو قبول ندارن . فقط مودم خود شرکت رو نصب میکنن.:biggrin1:

fahimeh

کاربر سایت
Sep 17, 2008
21
با سلام .من از شرکت صبا نت سرویس میگیرم حالا مدتیه که وقتی میخوام کانکت بشم ییام van miniport pppoe را میدهد لطفا به من بگید باید چی کار کنم تا مشکلم حل بشه با تشکر.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام!
من میخام adsl بگیرم با یه مودم که با psp یا موبایل یا هر چیز وایرلسی بشه بهش وصل شد!
مودم قیمت مناسب چی پیشنهاد میدید؟! از خود شرکت باید بگیرم یا خودم بخرم؟

صفحه پيش جواب اين سؤال داده شده... برو ببين

با سلام .من از شرکت صبا نت سرویس میگیرم حالا مدتیه که وقتی میخوام کانکت بشم ییام van miniport pppoe را میدهد لطفا به من بگید باید چی کار کنم تا مشکلم حل بشه با تشکر.

چراغ adsl روشن هست؟ اگه روشنه خاموش روشن کن مودم رو ... چون اين زمانی هست که adsl قطع شده... به دليل اختلالات از طرف خود isp!

saied

کاربر سایت
May 24, 2006
48
www.isp.ir

سلام
من داشتم یه گشتی میزدم اینو دیدم
--------------------------------------------------------
بیست درصد تخفیف ویژه پهنای باند به PAP ها

با تصويب جديد ارائه خدمات اينترنت باند پهن با استفاده از ADSL در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، بهاي تامين اينترنت براي ارائه اين خدمات کاهش يافت.
براساس مصوبه سازمان تنظيم مقررات قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت و در قالب لينك‌‏هاي STM1 به شركت‌‏هاي مخابرات استاني و شركت‌‏هاي داراي مجوز PAP تحويل مي‌شود، صرفا جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20 درصد كاهش مي‌يابد.
كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 49، روز گذشته تعرفه ارائه خدمات اينترنت باند پهن را با استفاده از ADSL به تصويب رساند. در همين ارتباط قيمت تامين اينترنت براي ارائه خدمات اينترنت باند پهن نيز توسط كميسيون كاهش يافت.
براساس اين مصوبه قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت و در قالب لينك هاي STM1 به شركت‌‏هاي مخابرات استاني و شركت‌‏هاي داراي مجوز PAP تحويل مي‌‏شود، صرفاً جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20 درصد كاهش پيدا مي‌كند.
براين اساس تعرفه‌‏واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 براساس جدول زير تصويب شد: به ازاي هر 64 كيلو بيت برثانيه تعرفه 59200 ريال، به ازاي هر 128 كيلو بيت برثانيه تعرفه 99200 ريال، به ازاي هر256 كيلو بيت برثانيه تعرفه 125600 ريال، به ازاي هر 512 كيلو بيت برثانيه تعرفه 204800 ريال، به ازاي هر 1024 كيلو بيت برثاينه تعرفه 383200 ريال و به ازاي هر 2048 كيلو بيت برثانيه تعرفه 745600 ريال.
البته براساس اين مصوبه هزينه مودم و راه‌‏اندازي آن برعهده مشترك است ولي بابت راه‌‏اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌‏اي از مشترك دريافت شود. شركت‌‏هاي ارائه دهنده خدمات نيز موظف هستند نسبت به نصب و راه‌‏اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند مناسب نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
شركت‌‏هاي ارائه‌‏دهنده خدمات موظف هستند نرم‌‏افزارهاي لازم براي اندازه‌‏گيري لحظه‌‏اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي‌‏هاي لازم را انجام دهند.
كميسيون تنظيم مقررات توصيه كرده است كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور، شركت مخابرات ايرات با مشاركت شركت‌‏هاي PAP و رعايت منافع طرفين خدمات مذكور را ارائه كنند.
در صورت عدم مشاركت، شركت‌‏هاي PAP مي‌توانند سروي مربوطه را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌‏هاي مصوب ارائه كنند. شركت‌‏هاي PAP بايد تمامي قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌‏هاي مصوب فوق اصلاح كنند.

منبع :
http://www.isp.ir/content/view/836/2/
-----------------------------------------------

اگه راسته پس چرا هنوز اینقد گرئنه اگرم دروغه پس چرا جای معتبری اعلام کرده ؟

مثلا 64 رو زده 5900 خوب اگه بگیم 6000 تومن و اینجوری حساب کنیم 6000+5000+3000=11000 تومن که می گن ظاهرا اون 3000 تومن هم در اصل 1000 تومنه.... ( 5000 تومن صود برای شرکت گرفتم )

نظر شما چیه ؟
------------------------------
اینم ببینین باحاله بعد با خودمون ( جوونای 15 تا مثلا 30 ساله ) مقایسه کنید.
http://www.isp.ir/content/view/664/

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
http://www.parsonline.com/fa/services/adsl-price-provinces
EP2-1cاین سرویس 256 یکساله نامحدوده:confused: قیمتش خوبه
بهتر بری خود شرکت باران. چون پک های جدید با تعرفه های خوبی برای تابستان آوردن.
یه مورد دیگه همین اول کار یک سال نگیری بهتر هست. برا شروع , برای اینکه ببینی خوبه یا نه. یک ماهش رو بگیر ببین راضیت میکنه یا نه.

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
چقد گرونه !! من 256 نامحدود یکماهه رو اینجا با 40 تومن میتونم بگیرم
12ضرب 40 می شود 480:biggrin1:
بهتر بری خود شرکت باران. چون پک های جدید با تعرفه های خوبی برای تابستان آوردن.
یه مورد دیگه همین اول کار یک سال نگیری بهتر هست. برا شروع , برای اینکه ببینی خوبه یا نه. یک ماهش رو بگیر ببین راضیت میکنه یا نه.
ممنون دوست عزیز

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر