اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
6690 هستش

عجب منطقه خوبی هستيد....

بيشتر شرکت های مهم شما رو ساپورت ميکنن...

پيشنهاد من اين شرکت ها هست:
Neda - www.neda.net
Datak www.datak-telecom.net
Saba Net
Asia Tech www.asiatech.ir
Pars Online www.parsonline.net

------

من خودم داتک دارم راضی هستم...
يکی دوستام اسيا تک داره... اونهم راضی هست...
ندا و صبا نت رو تعريفش رو از بچه ها شنيدم...
پارس online هم دوستم داره ولی اينترنتش limit هست..... پيشنهاد ميکنم نگيری!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
متاسفانه من مودم dsl 200 ـه .
حالا برای گرفتن سرویس از فن آوا با مشکلی مواجه می شم .؟؟؟
اگر مشکلش خیلی حاد هست ، به نظر شما دوستان مودم رو بفروشم ؟؟؟

بله یه موقه هایی DC می شی !!!
شاید از نظر شما حاد نباشه !!! ولی بهتره مودمت رو عوض کنی و این رو هم یادت باشه که هیچ وقت از شرکت مودم نگیری چون از بیرون گرون تر میده !!!

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
دوستان گرام تو منطقه شهرك غرب سعادت اباد (2206) ADSL كجا مي دن. من پير شدم از بس زنگ زدم اين ور اونور گفتن فعلا جا نداريم وايتيين رزرو . سايت http://www.internetfinder.i هم كه بروز نمشيه اصلا. يه راهنمايي بزنين ممنون ميشم.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان گرام تو منطقه شهرك غرب سعادت اباد (2206) ADSL كجا مي دن. من پير شدم از بس زنگ زدم اين ور اونور گفتن فعلا جا نداريم وايتيين رزرو . سايت http://www.internetfinder.i هم كه بروز نمشيه اصلا. يه راهنمايي بزنين ممنون ميشم.

شما يکاری کن....
برو مخابرات منطقه... اونجا از خودشون بپرسی کدوم شرکت ها خدمات ميدن...

درضمن اگه adsl نداری .... ميتونی وايرلس بگيری!:smile:

من 2 سال و نيم وايرلس داشتم... از داتک....

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من 2 سال و نيم وايرلس داشتم... از داتک....
و داتک هم همیشه پورت هاش پره و باید ثبت نام کنید تا نوه هاتون ازش استفاده کنن :smile: شرکت هایی هم مثل لایزر واقعا قیمت های جالبی میگیرن واسه وایرلس :smile:

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
شرکت هایی هم مثل لایزر واقعا قیمت های جالبی میگیرن واسه وایرلس :smile:
كلا لايزر قيمت هاش خيلي خوبه ، همين كه گيگ اضافيش از همه ي جاها ارزون ترـه خيلي مي ارزه.;)
ولي متاسفانه نوسان سرعتش خيلي زياده ، حداقل براي من كه اينطوريه.
يه روز توهمي ، يه روز افتضاح !!!:biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا ما از این شاتل یه 64 خواستیم بعد از 20 روز اومده میبینم برام 128 eco زده 20 تومن ارزونتر تازه وصلم نشد به میگه Link نمیده من که نمیفهمم یعنی چی ولی از این شاتل و آرانیک در شیراز حداقل نگیرید که خیلی بد هست من سرعتش را ندیدم اونم بد بود حتما میگم راستی مودم من Meganet Adsl 2 هست 49 تومن خوبه یا نه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
و داتک هم همیشه پورت هاش پره و باید ثبت نام کنید تا نوه هاتون ازش استفاده کنن :smile: شرکت هایی هم مثل لایزر واقعا قیمت های جالبی میگیرن واسه وایرلس :smile:

البته من 2 سال و نيم داشتم...بد هم نبود... خدايش ... خيلی از کار هام رو راه انداخت حالا... آنتن گم ميکرد... search ميکرد... اونا هم درد سر های خودش...

بعد 2 سال و نيم هر ماه .. 2 بار ميرفتم مخابرات که خط رو از pcm در بيارن ... آخر هم زحمتش رو کشدن ...
بعد کم کم آنتن وايرلس هم داشت ميآمد پايين... ديگه کم کم ترسيدم ( چون خارج از اون محدوده ساپورت بودم ولی چون ساختمان بلند بود آنتن رو ميگرفت ) هيچی ... صبح شاکی رفتم مخابرات...

گفتم من درخواست دادم برای اينکه از pcm در بياد... اونا هم چک کردن...گفتن شما خط از PCM خارج شده!!! گفتم چی ؟ مطمئنی؟ گفت آره... گفت بله خارج شده... آقا من پرواز کردم تا دم در مخابرات بعد گفتم نکنه شماره رو اشتباه فهميده...

دوباره برگشتم پرسيدم.... گفت بله خارج شده .... نامه من رو هم از دفتر رئيس اورد...بله ... انجام دادن کارها رو !!!

بعد گفت !!! برو درخواست بده ... ولی فکر کنم پورت خالی نباشه.... آقا من با اژانس همون لحظه رفتم شرکت ( تو جيبم چک مسافرتی 300 تومان بود ) ... هيچی نبردم ( مثل کارت ملی و قبض و اينا )

خانمه گفت... فکر نکنم پورت خالی داشته باشيم... بعد چک کرد گفت... دوتا پورت خالی هست منطقه شما...
مدارک اوردی ؟ گفتم نه خودم رو فقط اوردم... گفت بايد اينا رو بياری ولی برات 2/3 ساعت ميتونم نگر دارم پورت رو ... اين 300 تومان رو گذاشتم رو ميز گفتم هم مودم ميخوام هم برام 5 ماه شارژ کنيد ... گفت نميشه ... بايد قبض پرداخت پول تلفن بياری... ولی پول رو گرفت گفت ثبت ميکنيم ولی تا مدارک نياری نميشه...
من امدم خونه ... قبض رو ديدم بله ... پرداخت نشده... رفتم بانک پول دادم... کارت ملی و .... همه رو گرفتم بردم ..... خلاصه پورت رو گرفتم...همون روز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان تونستم 512 بگيرم... چون نامه شرکتی داشتم ...

الان خدايش راضی هستم... خيلی سرويس خوب و stable اي داره...

واقعاً با اين وضع فکر کنم معجزه بود که گرفتم .... الان اينطوری که شما ميگی... واقعاً شانس اوردم!

سلام آقا ما از این شاتل یه 64 خواستیم بعد از 20 روز اومده میبینم برام 128 eco زده 20 تومن ارزونتر تازه وصلم نشد به میگه Link نمیده من که نمیفهمم یعنی چی ولی از این شاتل و آرانیک در شیراز حداقل نگیرید که خیلی بد هست من سرعتش را ندیدم اونم بد بود حتما میگم راستی مودم من Meganet Adsl 2 هست 49 تومن خوبه یا نه

مگه خط رانژه نشده؟؟؟
شاتل رو راستش تعريف خوبی نشنيدم ازش....

كلا لايزر قيمت هاش خيلي خوبه ، همين كه گيگ اضافيش از همه ي جاها ارزون ترـه خيلي مي ارزه.;)
ولي متاسفانه نوسان سرعتش خيلي زياده ، حداقل براي من كه اينطوريه.
يه روز توهمي ، يه روز افتضاح !!!:biggrin1:

سايتش چيه ؟

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یک شرکت در سنت لوییس شروع به ارایه ی سرویس اینترنتی با سرعت 7.5 مگابایت در ثانیه کرد. قیمت این سرویس تنها 140 دلار در ماه میباشد.
http://news.bigdownload.com/2009/01/30/charter-launches-fastest-residential-broadband-service/#continued
اگر حداکثر سرعت اینترنت در ایران را 64 کیلوبایت در ثانیه حساب کنیم سرعت 7.5 مگابایت تقریبا 117 برابر می باشد. حال با توجه به اینکه قیمت اینترنت 64 در ایران ماهی 160 هزار تومان می باشد (مثلا آسیاتک) با یک ضرب ساده نتیجه می گیریم که برای داشتن این سرعت (7.5 مگابایت در ثانیه) در ماه باید 18.720.000 تومان بپردازید.
اونا کجان ما کجا هستیم ؟

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسی لایزر نداره ؟
یکم توضیح بدید . تستی ...
امروز پیکش میاد .
مرسی
من دارم
خیلی پشتیبانی خوبی دارن
سرعتشون استیبل شده دوباره خداروشکر
اصلا شما برو قیمتاشو ببین نیاز به توضیح من نیست!
laser.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر