اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
بچه ها من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا 3 جا ما رو ساپورت میکنه.
1-شاتل که میگه منطقه شما ظرفیتش پره.
2-پارس آنلاین که سرعت داونلودش پایینه.(یکی از دوستام داره ماهی 30 تومان میده میگه سرعت داونلود 12)
3-کیمیا که سرویس 64 20 هزار تومان و به گفته خودشون سرعت داونلودش 6 است.
حالا چی کار کنم؟
این پیش شماره خونه ما:8897
کسی تونست جایی پیدا کنه یه خبر بده ممنون میشم.:biggrin1:

به نظر من همون پارس آنلاین بگیر.
اون 30 تومنی که میگی 128 پار آنلاینه که سرعت 12 براش خیلی هم کم نیست.
تازه اینو هم بگم که خط با خط داره. یه جا میبینی موش قسمتی از کابل خورده یا قسمتی از کابل آسیب دیده یا منطقشون شلوغه و سرعت مشترکها پائینه.
تازه سرعت متغیره.
mayi.gif

اگه میخای زیاد دانلود کنی یه فن خوب واسه CPU ت بگیر تا بدون مزاحمت صدا شب تا صبح دان کنه;)
عجیبه مرکز ما ( پیام نور ) تازه 2-3 ماه ADSL اش راه اندازی شده ولی همه شرکتها توش سرویس میدن: داتک - پارس آنلاین - شهراد - آسیا تک - سپنتا - صبا و ... که من آخر سر 256 داتک گرفتم . سرعتش هم از 23 تا 40 متغیره. ولی اکثرا رو 24.

تو مراکز مرکز شهر سیستمها اصولی نیست و خیلی کتره ای کار شده و نصب امکانات ADSL خیلی مشکله ولی تو مراکزی که جدید هستند راحت تره و نیز به علت نو بودن کابلها سرعت بیشتر.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من یه سوال از بچه هایی که داتک دارن دارم

من adsl 128 دارم و فایلهای تورنت رو که برای دانلود میزارم فقط از ساعت 6 عصر تا 7 صبح کار میکنه سرعت دانلود 20 الی 24 هست تو این ساعتها و تو بقیه ساعتها سرعت دانلود زیر 5 هست میخواستم بدونم که شما هم اینطوریه سرعتتون؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
یه سوال برام پیش اومده اینجا کسی هست با adsl 128kb یه چیز 4 gb رو dl کرده باشه؟
چون خودم تا حالا یه بازی 2 gb دانلود کردم میخوام تا مقدار 4gb رو هم دانلود کنم کسی دانلود کرده ؟

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج

من adsl 128 دارم و فایلهای تورنت رو که برای دانلود میزارم فقط از ساعت 6 عصر تا 7 صبح کار میکنه سرعت دانلود 20 الی 24 هست تو این ساعتها و تو بقیه ساعتها سرعت دانلود زیر 5 هست میخواستم بدونم که شما هم اینطوریه سرعتتون؟

داتک torrent و p2p رو محدود کرده(بین همون ساعاتی که گفتی)

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72

شما مطمئنی 128 داری؟
چون من با 256 سرعتم 24 ولی شما با 128
142fs524568.gif

سلام
یه سوال برام پیش اومده اینجا کسی هست با adsl 128kb یه چیز 4 gb رو dl کرده باشه؟
چون خودم تا حالا یه بازی 2 gb دانلود کردم میخوام تا مقدار 4gb رو هم دانلود کنم کسی دانلود کرده ؟

چه فرقی داره 2 گیگ یا 4 گیگ یا 40 گیگ فقط زمان بیشتری میبره.
البته مال من CPU داغ میکنه یا اصلا خو مودم داغ میکنه و dc میشم. ولی اگه تورنت باشه یا از برنامه های مدیریت دانلود مثل DAP استفاده کنی مشکلی نیست. چون بعد دوباره از ادامه اش دان میکنه;)

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
چه فرقی داره 2 گیگ یا 4 گیگ یا 40 گیگ فقط زمان بیشتری میبره.
میکنه;)
خواستم قبلش یه امیدی داشته باشم که از این به بعد برم تو این رقم ها دانلود کنم:laughing:
اگه فن CPU صدا نداشت هیچوقت PC رو خاموش نمیکردم البته الان 2 روزه که شب تو صبح روشن گذاشتم CPU من هم AMD و دما اعصاب خورد کنی داره

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
خواستم قبلش یه امیدی داشته باشم که از این به بعد برم تو این رقم ها دانلود کنم:laughing:
اگه فن CPU صدا نداشت هیچوقت PC رو خاموش نمیکردم البته الان 2 روزه که شب تو صبح روشن گذاشتم CPU من هم AMD و دما اعصاب خورد کنی داره

مال من اینتله ولی بازم صدا میده.
cry.gif

فن دیگه هم گرفتم بازم صدا میداد.
bawl.gif

چاره اش یه فن گردن کلفته که مارک Master Cooler از 35 تومن داره به بالا ولی فنه ها.
گیگا بایت هم داره از 18 تومن تا 70 تومن. تو بازار رضا سیستم خنک کننده آبی گیگا رو هم 156 قیمت گرفتم.( اون دیگه آخرشه )
من میخام سیستممو ببرم بالا حتما یه فن قوی میگیرم. چون اینجوری دانلودم دوبل میشه;)

ببخشيد فرق مودم Usb با Lan چيه و كدوم بهتره؟

فرقشون که تو ظاهر و ساختارشونه.
ولی اینکه کدوم بهتره واسه خودمم سواله چون مودم من جفتشو دار والان USB نصب کردم. میخام ببینم اگه سرعت LAN بیشتر یه کارت شبکه بگیرم و با LAN وصلش کنم:biggrin1:
ولی اینجور که شنیدم نصب LAN راحت تره

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
سلام
میشه کمکم کنید
دوست من adsl داره ولی خونه نیست که ازش استفاده کنه
مودم و اکانتشو به من داده.
من میتونم ازش استفاده کنم یا باید با مخابرات هماهنگی کنم و اونا برام فعال کنن
اگه میشه یکم سریع جوابم بدید.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
میشه کمکم کنید
دوست من adsl داره ولی خونه نیست که ازش استفاده کنه
مودم و اکانتشو به من داده.
من میتونم ازش استفاده کنم یا باید با مخابرات هماهنگی کنم و اونا برام فعال کنن
اگه میشه یکم سریع جوابم بدید.
اولا که خط شما رانژه نیست و نمیتونی وصل شی
دوم اگه زنگ بزنی همچین چیزی بگی جوابتو نمیدن چون طبق قرار داد نمیتونه مالک اصلی به کسی دیگه بسپره

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
آقاي بيگ اس الان يه اخطار مي خوري فكر كنم چون وقتي از سمير جان تشكر مي كني ديگه پست نده بگو ممنون اون موقع تشكر به چه درد مي خوره اي بابا ما 2 كوچه اونور ترمون Adsl دارن بعدش ما رو ساپورت نميكنه:((
راستي نمي شه از يه مخابرات ديگه اقدام كنم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
واسه ی منم قاط زده...من 128 پارسم...تا 1 هفته 2 مگ کار میکرد! سرعت دانلود 200 kbs
الان هم 256 هست:D فقط تازگی ها زیاد دی سی میشه و پینگم بعضی مواقع خراب:(

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
واسه ی منم قاط زده...من 128 پارسم...تا 1 هفته 2 مگ کار میکرد! سرعت دانلود 200 kbs
الان هم 256 هست:D فقط تازگی ها زیاد دی سی میشه و پینگم بعضی مواقع خراب:(
:eek::eek::eek:
128 پارس آنلاین داری؟؟؟
بابا رفیق من داره میگه سرعت داونلود 12.
اونوقت شما 200؟؟؟:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر