اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نه ! انگار شبدیز خوبه
از چند نفر پرس و جو کردم راضی بودن .
البته فعلا منطقه ما ( 270 ) در حال نصب تجهیزاته ! :)

من یه 4 ماهی میشه از شبدیز سرویس میگیرم
منطقه من فردیس هست پیش شماره 650

باید بگم که خیلی از سرویسشون راضی هستم پشتیبانی شونم که حرف نداره همیشه حق با مشتری هست بهت پیشنهاد می کنم حتما از شبدیز بگیر چون بقیه مثل شاتل و پارس آنلاین سرویسشون دره پیته جوابگو هم نیستند

راستی مودم هم به صورت عمانی تا 6 ماه میدن و اگر هر مودمی هم که داشته باشی براشون فرقی نمی کنه و میتونی سرویس بگیری

راستی من سرویس 64 گرفته بودم اتفاقا همین امروز رفتم عوض کردم و سرویس ADSL ارزان گرفتم

چون وقتی آمار دانلودم رو از سایت چک کردم دیدم با 64 بیشتر از 2 گیگ در ماه دانلود نداشتم پس همین بهتر بود چون هم سرعت بالاتری داره هم ارزون تره

با هزینه آبونمان کلا شد 13300 تومان

ببخشید میخواستم بدونم ISP وجود داره که به این پیش شماره 4480 سرویس بده ؟

بعداز کلی گشتن یه جا برات پیدا کردم!ADSL2رو هم می تونی تجربه کنی
نام مرکز مخابراتی.*.*شهید یزدان پناه*.*
http://www.shatel.ir/farsi/adsl_checker_show.php

در ضمن میشه بگید رانژه کردن خط چیه ؟
اصطلاح رانژه یعنی خطوط شما رو به دو خط تبدیل میشه
یه خط برای استفاده اینتر نت پر سرعت و یکی برای تلفن!
سرعت 64 براي ps3 به درد مي خوره !!!!!
همه چی این کنسول بزرگ و وسیعه
اونموقع میگی 64!!خوبه؟؟256 هم کمشه:laughing:

اصطلاح رانژه یعنی خطوط شما رو به دو خط تبدیل میشه
یه خط برای استفاده اینتر نت پر سرعت و یکی برای تلفن!
همه چی این کنسول بزرگ و وسیعه
اونموقع میگی 64!!خوبه؟؟256 هم کمشه:laughing:

بابا شاتل یک چیزی میگه .. ADSL2 کیلو چنده.
شما چرا باور کردی..
شاتل با این مودم های درپیت AAM6000UG یا یک همچین چیزی که ADSL2 رو Support نمیکنه کار میکنه.
ping شاتل ا مزخرفه .. Gateway رو 80-90 ping میکنه. چه برسه به سرورهای داخل ایران که تو مایه های 100-110 .

سلام
بچه ها من بعد از اینکه adsl نصب کردم و تو مسیر گوشی های تلفن میکرو فیلتر گذاشتم از اون به بعد کیفیت صدای تلفنمون خیلی کم شده و صدا درون گوشی می پیچه شما نمی دونید برای رفع مشکل باید چکارکنم؟
یا علی مدد

ا
واقعا ازت ممنونم همشهری (منم اصالتا اراکیم :love:)
این مرکز مخابراتیه رو میدونم کجاست چند دفعه رفتم قبض پرداخت کردم :-"
میشه بگید حالا باید چی کار کنم ؟ آخه من هیچی بارم نیست اول باید زنگ بزنم ISP یا به مرکز مخابراتی ؟
ولی فکر نکنم هنوز به پیش شماره ما سرویس بدن چون تو سایت اینو نوشته بود

در حال حاضر امکان سرویس دهی در منطقه مخابراتی شما موجود نمی باشد، شاتل به زودی امکانات خود را در این منطقه راه اندازی خواهد نمود . واحد امور مشتریان شاتل آماده دریافت اطلاعات شما به منظور ثبت پورت در این منطقه می باشد

آخرین ویرایش:
سلام
بچه ها من بعد از اینکه adsl نصب کردم و تو مسیر گوشی های تلفن میکرو فیلتر گذاشتم از اون به بعد کیفیت صدای تلفنمون خیلی کم شده و صدا درون گوشی می پیچه شما نمی دونید برای رفع مشکل باید چکارکنم؟
یا علی مدد
سیمی که متصل میشه به تلفن رو از اسپلیتر(میکرو فیلتر) بگیر روی این وسیله 2 تا خروجی به نام های modem و phone هست که شما باید از دومی استفاده کنی تا صدا بدون مشکل باشه

سیمی که متصل میشه به تلفن رو از اسپلیتر(میکرو فیلتر) بگیر روی این وسیله 2 تا خروجی به نام های modem و phone هست که شما باید از دومی استفاده کنی تا صدا بدون مشکل باشه

سلام
علی جون همین کار رو کردم یعنی سیمی رو که از پریز تلفن اومده وصل کردم به قسمت line میکرو فیلتر و از قسمت phone میکرو فیلتر هم سیم رو زدم به تلفن ولی صدا مشکل داره.
یا علی مدد

از تلفن بی سیم استفاده میکنی ؟
اگر اره تو بعضی از مدل ها به شکل هست و این مشکل و داره.
اگر یک اسپلیتر دیگه تونستی پیدا کنی با اون هم امتحان کن چون امکان داره ایراد از اون باشه

سلام
من الان از سرویس شاتل استفاده می کنم
می خوام از داتک سرویس بگیرم بنظرتون خوبه؟ پینگش نسبت به شاتل بهتره؟ مشکل خاصی نداره؟ و اونطور که خودشون ادعا کردند Adsl2+ هم می دند!؟ و...

سلام
بچه ها یه توضیحی در مورد پینگ به من میدین؟ می خوام ببینم پینگ چیه و چه کارایی تو adsl داره؟
یا علی مدد
تا اونجا كه من ميدونم يكي از كارايي هاش تو بازيهاي آن لاين است.
هر چي پينگ كمتر سرعت بازي بيشتر.
اگه اشتباه نكنم زماني كه طول ميكشد كه يك بسته 32 بيتي به سرور ارسال بشه.(از كامپيوتر ما):biggrin1:

ببخشید میخواستم بدونم ISP وجود داره که به این پیش شماره 4480 سرویس بده ؟
دوست عزیز مرکز شما هنوز تحت پوشش این شرکت (شاتل) و هیچ شرکت دیگری متاسفانه قرار نگرفته است و شما در حال حاضر کاری نمی تونی بکنی تا مرکز شما به بهره برداری برسه .
در ضمن میشه بگید رانژه کردن خط چیه ؟
رانژه کردن مربوط به تغيير مسير زوج سيم تلفن منزل مشترک در MDF مخابرات است که باعث مي شود کابل تلفن مشترک از تجهیزات شرکت مورده نظر نیز عبور کند و امکان دريافت اينترنت را در کنار مکالمات صوتي داشته باشد. اين تغيير مسير به درخواست مشترک و با ارسال نامه از طرف شرکت مورد نظر به مخابرات صورت مي گيرد.
بچه ها یه توضیحی در مورد پینگ به من میدین؟ می خوام ببینم پینگ چیه و چه کارایی تو adsl داره؟
Ping در اصل همان زمان پاسخ گویست یعنی از زمانی که شما به شبکه متصل می شی تا زمانی که اطلاعاته شما برای سرور مورد نظر فرستاده و پاسخی دریافت کنی Ping هستش. و اینجوری میشه نتیجه گرفت که هر چه قدر پینگ شما پایین تر باشه صفحات وب رو زودتر می تونی باز کنی .

بابا شاتل یک چیزی میگه .. ADSL2 کیلو چنده.
شما چرا باور کردی..
شاتل با این مودم های درپیت AAM6000UG یا یک همچین چیزی که ADSL2 رو Support نمیکنه کار میکنه.
ping شاتل ا مزخرفه .. Gateway رو 80-90 ping میکنه. چه برسه به سرورهای داخل ایران که تو مایه های 100-110 .
واقعا!!!دستت درد نکنه مارو روشن کردی؛
همشهری شما هم دست نگه دار تا یه سرویس خوب برات پیدا بشه
هنوز پیش شماره شما به خوبی پشتیبانی نمیشه؛
ولی مطمئن باش برات می گردم پیدا می کنم:love:
ولی توی شاتل نوشته بود که این منطقه آماده سرویس دهی می باشد که...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or