اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مي خواستم بپرسم براي دريافت اطلاعات از طريق مودم adsl بايد كار خاصي رو انجام بدم يا خود سيستم به صورت اتوماتيك اين كار رو انجام ميده؟
يه هفته هستش گرفتم اما هنوز نميتونم ازش استفاده كنم.
شما باید اول مودم رو می بردی isp تا ip های مودم رو با سرویس خودشون برات ست کنند
بعد می آی خونه و بعد از اتصال مودم به خط تلفن که نباید هیچ دستگاهی دیگه سر راهش باشه می تونی با دیدن ثابت شدن چراغ adsl روی مودم متوجه داشتن اینترنت بشی
100 در 100 به دلیل کم بودن User در شهر شما سرعتتون اینقدر بالاست وگرنه امکان ندارد !
برای یکی از دوستام تو قم هم همین اتفاق افتاده بود.

اصلا با اون موضوع ربطی نداره
تاثیر داره ولی نه اینقدر !!!!

اقا بهزاد مودم رو خود شركت بهم داده.در ضمن يه اسپليتر هم داره.تو راهنما طرز نصب اسپليتر و وصل كردن فيش ها رو توضيح داده.همه كار رو انجام دادم. حتي رفتم تو مرورگر و اي پي مودم رو زدم و يه پنجره باز شد و يوزر و پس ازم خواست . اونم انجام دادم.
بعد از اينكه يوزر و پس رو دو بار وارد ميكنم يه پنجره باز ميشه و فقط مينويسه unauthorized.
فكر ميكنيد مشكل از كجا باشه؟

آقا واسه تهران كجا رو پيشنهاد ميدين؟
از داتك كسي راضي هست؟
مرسي.
داتک :love:
من خودم 1 سال هست استفاده میکنم راضی هستم البته تو این مدت یک زمان هایی هم بوده که دچار مشکل بوده اما در کل خوبه.

اقا بهزاد مودم رو خود شركت بهم داده.در ضمن يه اسپليتر هم داره.تو راهنما طرز نصب اسپليتر و وصل كردن فيش ها رو توضيح داده.همه كار رو انجام دادم. حتي رفتم تو مرورگر و اي پي مودم رو زدم و يه پنجره باز شد و يوزر و پس ازم خواست . اونم انجام دادم.
بعد از اينكه يوزر و پس رو دو بار وارد ميكنم يه پنجره باز ميشه و فقط مينويسه unauthorized.
فكر ميكنيد مشكل از كجا باشه؟
از کدوم شرکت گرفتی ؟
static ip داری یا dynamic

یه سوال داشتم آی پی دینامیک با استاتیک چه فرقی داره ؟
راستی منم میخوام بگیرم یه 128 .
از بچه های کرج کسی گرفته ؟ چی بگیرم ؟ خودم تو فکر شاتل هستم

ببینم من که پیش شمارم 7778 هست، چجوری باید اقدام کنم برا ADSL ؟
مهمترین مسئله تحت پوشش بودن مرکز مخابراتی شما از طرف شرکت هایی هست که این سرویس رو ارائه میدن.در صورتی که مرکز شما تحت پوشش باشه و خط تلفن شما pcm نباشه میتونید با شرکت مورد نظر قرار داد ببندید
داتک و پارس انلاین رو چک کردم متاسفانه منطقه شما رو پشتیبانی نمی کنند

علي آقا من از داتك گرفتم. سرويس 256. فكر ميكنم استاتيك هم باشه. براي اطمينان لينكش رو ميذارم.http://www.datak-telecom.com/id/fast_internet_price_#adsl
از سرويس ds2 گرفتم. حالا فكر ميكنيد مشكل از كجاست.
در ضمن يه سوال ديگه هم داشتم.من 8 روزه اينو گرفتم.يارو ميگفت بايد رانژه بشه.اين رانژه شدن چند روز طول ميكشه؟

علي آقا من از داتك گرفتم. سرويس 256. فكر ميكنم استاتيك هم باشه. براي اطمينان لينكش رو ميذارم.http://www.datak-telecom.com/id/fast...et_price_#adsl
از سرويس ds2 گرفتم. حالا فكر ميكنيد مشكل از كجاست.
در ضمن يه سوال ديگه هم داشتم.من 8 روزه اينو گرفتم.يارو ميگفت بايد رانژه بشه.اين رانژه شدن چند روز طول ميكشه؟
شما زنگ میزنی شرکت اطلاعات مربوط به
ip address
subnet mask
default gateway
dns
رو دریافت میکنی و در قسمت internet protocol وارد میکنی.
زمانی که خط رانژه بشه و سرویس شما راه اندازی شده باشه چراغ Link روی مودم روشن میشه و چراغ TX/RX شروع میکنه به چشمک زدن .

بچه ها
تو تهران چه شركت هايي رو در كل پيشنهاد ميدين؟
فرض كنين همه شركت ها به همه سرويس ميدن، شما به ترتيب از نظر كيفيت بگين.
مرسي.

ايتنا - از اين پس كاربران شخصي نمي‌توانند به اينترنت پرسرعت بالاتر از 128K دسترسي داشته باشند.

شركت‌هاي PAP با دريافت دستوري، در ارائه اينترنت پرسرعت به مردم دچار محدوديت شده‌اند.
به گزارش ايتنا سازمان تنظيم مقررات طي دستورالعملي از شركت‌هاي ارائه دهنده اينترنت پرسرعت خواسته كه در واگذاري ارتباط سريع به كاربران شخصي، ضوابط جديدي را رعايت كنند.

مطابق اين دستورات تازه، واگذاري اينترنت پرسرعت با پهناي باند بالا ممنوع اعلام شده است.
بر طبق اين دستورالعمل كه ظاهرا در تاريخ دوازدهم مهر ماه جاري ابلاغ شده، شركت‌هاي PAP و نمايندگي‌هاي آنان، از دادن ارتباط به كاربران شخصي با سرعت بيش از 128K منع شده‌اند.

بدين ترتيب مشتريان جديد كه براي گرفتن اشتراك اينترنت پرسرعت به اين شركت‌ها مراجعه مي‌كنند، با جواب منفي در باره سرعت‌هاي بالاتر مواجه مي‌گردند.
با دستورالعمل جديد، مشخص نيست كاربراني كه پيش از ابلاغيه جديد توانسته‌اند به سرعت بالا دست بيابند، چه وضعيتي خواهند داشت.

اين نخستين باري است كه بر روي سرعت اينترنت ارائه شده به كاربران، محدوديت گذاشته مي‌شود.
هنوز هيچ توضيحي در باره علت اين تصميم ارائه نشده است. البته بنا به اظهار سازمان تنظيم مقررات، موضوع در كميسيون خاصي تحت بررسي مي‌باشد.

http://www.itna.ir/archives/news/005564.php

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or