اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
چرا من می خوام از رپیدشیر یا مگا آپ لود دانلود کنم , همچین پیامهایی میاد :
Your IP address ########is currently downloading a 728008704 byte AVI file.
قیمت اکانتهای رپیدشیر و از کجا میتونم تهیه کنم ؟

دلیلش IP Share هست که اینترنت ADSL شما داره.
سایت بازیسنتر برای کاربران پرمیوم اکانت رپیدشیر 3 ماهه به بالا خریداری می کنه.در صورتی هم که 1 ماهه می خواهید به سایت RapidWorld.IR مراجعه کنید.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام
خط های کافو نوری رو چیکارش میشه کرد برای ای دی اس ال ؟
برای اینکه بتونیم درستش کنیم باید چیکار کنیم ؟

تشريف ميبريد مخابرت منطقه خودتون.... ريخت رئيس مخابرات منطقه خودتون رو ميبينيد... و متأسفانه بايد بگم... بايد خواهش و التماس هم کنيد ... و باز هم متأسفانه بايد بگم که... کاری براتون نميکنه چند ماهی رو هوا نگه ميدارن شما رو

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام
مودم من حسابی زده به سیم آخر وقتی مودم رو روشن می کنم کانکت میشم وصل میشه به اینترنت ولی وقتی خاموش می کنم دوباره روشن میکنم و کانکت میکنم وصل نمیشه یعنی اینترنت قطع میشه میشه بگین باید چه خاکی تو سر مودم کنم تا درست بشه................

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
دوستان برای بازی با 360 مودم حتا" باید 2 تا پورت LAN و USB داشته باشه؟
اگه یکیشو فقط داشته باشه مشکلی پیش نمیاد؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام
مودم من حسابی زده به سیم آخر وقتی مودم رو روشن می کنم کانکت میشم وصل میشه به اینترنت ولی وقتی خاموش می کنم دوباره روشن میکنم و کانکت میکنم وصل نمیشه یعنی اینترنت قطع میشه میشه بگین باید چه خاکی تو سر مودم کنم تا درست بشه................

فرهاد جان... يکم بيشتر توضيح ميدی... من هيچی نفهميدم... يکم بيشتر توضيح بده آيا پيغام ارور ميگيری يا نه و همه رو کامل بگو

دوستان برای بازی با 360 مودم حتا" باید 2 تا پورت LAN و USB داشته باشه؟
اگه یکیشو فقط داشته باشه مشکلی پیش نمیاد؟

شما بالاخره بايد 360 رو يه طوری وصل کنی...

الان با lan باشه... خوب ... modem به lan وصل ميشه... ok ؟ 360 به چی وصل شه ؟ (حتماً به من :biggrin1:)

با lan هم اينطوری ميشه که يه کارت lan ديگه داشته باشی...يعنی 2 تا... يکی رو به lan به Modem ... يلی ديگه اون lan به 360
يا usb رو به modem و پورت lan که روی pc هست رو ميزنی به 360... و ics رو enable ميکنی ...

2 دقيقه فکر ميکردی خودت هم لازم نبود سؤال کنی

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سلام.اقا من خط ADSL گرفتم از شرکتemperatoor گرفتم خونمونم جنت اباد هست من وقتی که دانلود میکنم سرعت دانلود 100کیلو هست تا 15تا 30 ثانیه بعد شروع به کم شدن میکنه تا جایی که سرعت به 15 تا 20 میرسه از برنامه dap استفاده میکنم تو تعرفه های شرکتم نوشته حداقل 256 حداکثر 1 mg هست میخواستم بدونم چرا انقدر سرعتم بعد از چندثانیه کم میشه راستی مودم من هم ASUS combo مدل َAM 602 هست مرسی

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
بازم کابلی قطع شده مگه !
من 80% سایتها نمی تونم باز کنم . حتی گوگل .
منم چند روزه همین مشکل رو دارم باز معلوم نیست اینا دارن چه غلطی میکنن خیر سرشون میخوان اینترنت رو بهتر کنن زدن بدترش کردن یکی نیست بگه آقا ما غلط کردیم نمیخوام اینترنت پرسرعت...:((

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
سلام.اقا من خط ADSL گرفتم از شرکتemperatoor گرفتم خونمونم جنت اباد هست من وقتی که دانلود میکنم سرعت دانلود 100کیلو هست تا 15تا 30 ثانیه بعد شروع به کم شدن میکنه تا جایی که سرعت به 15 تا 20 میرسه از برنامه dap استفاده میکنم تو تعرفه های شرکتم نوشته حداقل 256 حداکثر 1 mg هست میخواستم بدونم چرا انقدر سرعتم بعد از چندثانیه کم میشه راستی مودم من هم ASUS combo مدل َAM 602 هست مرسی
شرکت امپراطور همون صبانت هست.صبانت هم سرعتش همینجوریه اول زیاده ولی بعد یکی دو دقیقه به همون 20 میرسه شما مشکلی نداری مال همه همینطوریه کلا صبا به همه یه سرعت میده و این چیزهای تو قرارداد هم همش کشکه البته صبا هر از گاهی میگیرتش و سرعت رو بالا میبره ولی باز میاره پایین.کم کم عادت میکنی

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
نوشته شده توسط masoud_fakhary1986

بايد به صورت همزمان بتوني 6 تا فايل رو با سرعت 20 دانلود كني كه ميشه 120 .

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
منم چند روزه همین مشکل رو دارم باز معلوم نیست اینا دارن چه غلطی میکنن خیر سرشون میخوان اینترنت رو بهتر کنن زدن بدترش کردن یکی نیست بگه آقا ما غلط کردیم نمیخوام اینترنت پرسرعت...:((
بابا شرکت زير ساخت نميدونم چيچی داره سيستم جديد فايروال نصب ميکنه
لنگر نهنگ اینچيزا نيست:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
درود بر دوستان.

مژده: هر کسی مشکل من را حل کنه جایزه می گیره ... :D

من می خوام کنسول و pc را به هم وصل کنم. بدین منظور یک local area connection نیاز هست که ساخته شده.

من راه های مختلفی را امتحان کردم ولی بچه ها می گفتند که تنظیم pc , 360 باید auto باشه و من این کار را کردم. الان باید کنسول و pc به هم وصل باشند ولی متاسفانه همیشه limited می زنه.
مشکل از کجاست؟

در ضمن ، قصد من از این ارتباط share کردن کانکشن بوده است.

موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر