اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
میخاستم ببینم که وایرلس داتک (128) پینگش چطوره؟ پینگ با ایران بیشتر برام مهمه...
یعنی مثلا برا یکی که بخاد صبح تا شب آنلاین بازی کنه به درد میخوره؟ توی منطقه ی تحت پوشش هم هستیم..

پ.ن: توی منطقه ی ما پورت ها پرن وگرنه ADSL میگرفتم. :dozing:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
میخاستم ببینم که وایرلس داتک (128) پینگش چطوره؟ پینگ با ایران بیشتر برام مهمه...
یعنی مثلا برا یکی که بخاد صبح تا شب آنلاین بازی کنه به درد میخوره؟ توی منطقه ی تحت پوشش هم هستیم..

والا sendت افتضاح هست... اگه اشتباه نکنم 32 هست!

من داشتم... زياد خوب نبود برای online ... البته من 256 داشتم ...

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang

من سرويس 512 ش رو الان دارم استفاده ميکنم خيلی راضی هستم پينگش از ISP های ديگه خيلی بهتره

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
همین 1 ساعت پیش دفتر داتک بودم...یارو میگه مودم نداریم :(
من این تابستون ٌ چی کار کنم؟!:((

پ.ن: آخرش از بی اینترنتی افسردگی میگیرم..

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همین 1 ساعت پیش دفتر داتک بودم...یارو میگه مودم نداریم :(
من این تابستون ٌ چی کار کنم؟!:((

پ.ن: آخرش از بی اینترنتی افسردگی میگیرم..
خوب ازشون بپرس چه مودمایی رو ساپورت میکنن پاشو برو بازار رضا یا پاساژ ایران یا پایتخت خودت بخر!
200 تومن امانی بدی که چی بشه؟ با 100 تومن بهترینشو بخر

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
خوب ازشون بپرس چه مودمایی رو ساپورت میکنن پاشو برو بازار رضا یا پاساژ ایران یا پایتخت خودت بخر!
200 تومن امانی بدی که چی بشه؟ با 100 تومن بهترینشو بخر
اتفاقا همینم پرسیدم..طرف میگه که "ما فقط مودم های خودمون رو پوشش میدیم..باید صبر کنید تا مودمامون برسه"
همون لحظه میخاستم یه چیزی بش بگم ولی نگفتم:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام . من یه مودم وایرلس گرفتم اسمش Linksys مدلش Wireless-N هست . هنوز نصبش نکردم . میخواستم بدونم خوبه یا نه! :D

عزيز جان ... اين چيزی که شما فرموديد روتر هست و ADSL Modem هست... اينجا مربوط به اينترنت وايرلس هست...

بعد اون مدلی که شما ميفرماييد هم بله... خيلی هم خوبه ... هم از لحاظ کاور کردن و config

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام من اهواز زندگی میکنم جایی که زندگی میکنم فعلا adsl نمیکشن بنظرتون برم wireless بگیرم یا صبر کنم برای adsl .
در ضمن من برای آنلاین بازی کردن کامپیوتر و xbox 360 میخوام چه سرعتی خوب که lag نداشته باشه :confused: ممنون (اگه بعضی از سوالها به موضوع ربط نداشت ببخشید)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام
می خواستم بپرسم که سرویس های اینترنت وایرلس)ISP( تو زعفرانیه چیا هستند؟
ممنون

شما رو داتک ساپورت ميکنه ميتونی از سرويس ايپو استفاده کنی

سلام من اهواز زندگی میکنم جایی که زندگی میکنم فعلا adsl نمیکشن بنظرتون برم wireless بگیرم یا صبر کنم برای adsl .
در ضمن من برای آنلاین بازی کردن کامپیوتر و xbox 360 میخوام چه سرعتی خوب که lag نداشته باشه :confused: ممنون (اگه بعضی از سوالها به موضوع ربط نداشت ببخشید)

بسته به نيازت داره اگه فکر ميکنی ميتونی صبر کنی خوب بکن ولی wireless و adsl فرقی باهم ندارن گرچه adsl کمی stable تر هست نسبت به wireless ( البته اين wireless هع که تو ايران هست منظورمه )

ولی پيشنهاد ميکنم اگه قيمتش خوبه بگير... adsl امد اون موقع پس بده مودم رو يا واگزار کن و adsl بگير...

256 فکر کنم مناسب باشه ( بستگی داره که آيا 32 رو ثابت هم send کنی هم receive)

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
من یه سوال فوری دارم.
یه شرکت که وایرلس میده خیلی نزدیک خونه ماست که راحت دکلش توی دیده.
حالا میشه با یه وسیله ای که WIFI دریافت کنه بتونیم ازشون آکانت بگیریم؟
منظورم اینه که باید آنتن بخریم حتما یا یه چیز دیگه کارمون رو راه میندازه؟
من یه بار با PSP تست WIFI گرفتم دیدم سینگال اون شرکت از توی خونه حدود 60% بود.اگه یه وسیله ای که همینکارو انجام بده بزارم بالا خونه کارمو راه میندازه؟

راستی با سرویس وایر لس که IP VALID نداره و DYNAMIC هم هست میشه گیم آنلاین بازی کرد؟ دردسری نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر