اضافات مرورگر

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Fit Width اینجا خبری نی:D
بجاش یه اسکرول اون پایین میاد!
وقتی عکس لود نشده چطور انتظاری داری سیو بشه؟:D من موندم اپرا چطور سیو میکرده!!!:D
در ضمن اینجا جاش نیست که این سوال ها رو بکنی!

چرا اینجا جاش نیست ؟؟!! :biggrin1:

گفتم شاید واسه این 2تا مشکل اضافاتی ! باشه

در مورد عکسها هم اگه با فایرفاکس 1عکس تا 99% هم لود بشه نمیشه سیوش کرد ولی توی اپرا یا ie اینطوری نیست :-"

من برم با همون اپرام بیام :biggrin1:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
PicLens
سعید این عجب چیز وحشتیه:D فقط یه چیزی،نمیشه مثلا سایتای دیگه ای به این اضافه کرد؟مثلا IMDb رو اضافه کنی بری عکسایی که میاد رو ببینی؟یا خیلی پررو میشم اون موقع؟:D
در ضم چطور میشه جاوا نصب کرد؟میگه Export Denied.

آخرین ویرایش:

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
(خیلی ببخشید من این پست رو اینجا زدم .جایی واسه طرح سوالم پیدا نکردم )
این فایرفکس 3 ما از وقتی گرفتمش زبونش معلوم نیست کجاییه نمیتونم هم درستش کنم یه راهنمایی میخاستم که زبان menu هاش رو انگلیسی کنم.
1215945777.jpg

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سعید این عجب چیز وحشتیه:D فقط یه چیزی،نمیشه مثلا سایتای دیگه ای به این اضافه کرد؟مثلا IMDb رو اضافه کنی بری عکسایی که میاد رو ببینی؟یا خیلی پررو میشم اون موقع؟:D
در ضم چطور میشه جاوا نصب کرد؟میگه Export Denied.

آره عماد خيلى وحشته ...
فكر نمى كنم متاسفانه بشه چيزى بهش اضافه كرد .

PicLens works on:

* YouTube
* Flickr
* Facebook
* MySpace
* Google Images
* Photobucket
* DeviantArt
* Picasa Web Albums
* Smugmug
* FotoTime
* Fotki
* Bebo Hi5
* Friendster
* Yahoo Image Search
* Ask Image Search
* Live Image Search
* AOL Image Search

عماد مى بينم تازگيا به جرگه ى روباه پرستان پيوستى ... تبريك ميگم .

آقا شما كه استاد مايى , اما محض اطمينان ميگم , اين موتور سرچ هاى فايرفاكس رو امتحان كردي ؟
نمى دونم شايد مرورگراى ديگه هم دارن از اينا ...

Hollywood

Code:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4604
IMDB

Code:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4605
كلا" به اينجا سر بزن : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:4/cat:all?sort=name

کاظم Gamer

کاربر سایت
Aug 6, 2007
103
آقا یه سوال داشتم
چه طور میشه تو فایر فاکس 3 دانلودی که نصفه کاره قطع شده رو از سر گرفت یعنی ادامشو دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگه میشه با عکس راهنمایی کنید
خواهشا فوری

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
(خیلی ببخشید من این پست رو اینجا زدم .جایی واسه طرح سوالم پیدا نکردم )
این فایرفکس 3 ما از وقتی گرفتمش زبونش معلوم نیست کجاییه نمیتونم هم درستش کنم یه راهنمایی میخاستم که زبان menu هاش رو انگلیسی کنم.
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 1163x168 می باشد.
1215945777.jpg

شما نسخه ی انگلیسی رو دانلود کردی؟!
یه اکستنشن نگرفتی که واسه عوض کردن زبان باشه؟! اسمش فکر کنم Quick Lockal Switcher هست فکر کنم!

آقا شما كه استاد مايى , اما محض اطمينان ميگم , اين موتور سرچ هاى فايرفاكس رو امتحان كردي ؟

سعید الان مشکل چیه؟! مشکل اینه که میخواین تو قسمت سرچ فایرفاکس قسمت سرچ سایتهای مختلف رو اضافه کنین؟!
یه چیز تو این مایه ها؟!

mk9onq.jpg

آقا یه سوال داشتم
چه طور میشه تو فایر فاکس 3 دانلودی که نصفه کاره قطع شده رو از سر گرفت یعنی ادامشو دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگه میشه با عکس راهنمایی کنید
خواهشا فوری

2cgbxy1.jpg

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نمیشه کاری کرد که وقتی توی اینترنت عکسی رو save می کنی اون صفحه مخصوص دانلود نیاد ؟!:biggrin1:
اگر برای Firefox رو میگی ، برو :
Tools --> Options --> Main
توی قسمت Downloads ، تیک Show The Downloads Window when downloading a file رو بردار تا اصلا نشون نده .
یا بقل Close it when when all Downloads are finished تیک بذار که همین که دانلود تموم شد ، صفحه رو ببنده .

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
اگر برای Firefox رو میگی ، برو :
Tools --> Options --> Main
توی قسمت Downloads ، تیک Show The Downloads Window when downloading a file رو بردار تا اصلا نشون نده .
یا بقل Close it when when all Downloads are finished تیک بذار که همین که دانلود تموم شد ، صفحه رو ببنده .

خیلی ممنونم امید :biggrin1::love:

کاظم Gamer

کاربر سایت
Aug 6, 2007
103
2cgbxy1.jpg
[/quote]

آقا وقتی من یه چیزی رو دانلود می کنم فقط همون اول این گزینه ای رو که اشاره کردی به صورت دکمه ی pause داره ولی بعد فقط ضربدر می مونه. تازه دکمه ی clear list رو اون پایین هم نداره و تازه هنگامی اینترنت رو قطع می کنم یه پیامی میاد که یه گزینه ی cancel download داره و یه dont exit و وقتی دوباره وصل می شم به جای اون چیزی که شما اشاره کردی و ضربدر یه فلش گرد هست به نام retry که دانلود رو از اول شروع می کنه در صورتی که من میخوام دنبالشو دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید:love::((:((:((

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام
این تنها مشکل فایرفاکس هست به نظر من که دانلود منیجر درست و حسابی نداره و این مشکلاتی که گفتی رو داره...
من پیشنهاد میکنم این دانلود منیجر رو نصب کنی که خیلی عالی هست و هر چی میخوای هم داره!

1.png

http://www.downthemall.net

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سلام بچه ها
1. یه چند تا تم باحال از فایرفاکس 2
2.یه برنامه ای است به اسم Foxtrick که مکمله
این دو تا رو میخوام
پیشاپیش دمتون گرم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام بچه ها
1. یه چند تا تم باحال از فایرفاکس 2
2.یه برنامه ای است به اسم Foxtrick که مکمله
این دو تا رو میخوام
پیشاپیش دمتون گرم
خب برو به قسمت تمهای سایت موزیلا اونایی که از همه بیشتر دانلود شده رو بگیر خوبن:)

Foxtrick

http://foxtrick.px.cz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر