اسکرین شات های جدید از GTAV ، اطلاعات بیشتر در این هفته + اطلاعات قبلی و جدید از بازی

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
راکستار آخرین اطلاعات از بازی Grand Theft Auto V که در آینده پیش بینی می شود را به اطلاع عموم رساند. این شرکت امروز 3 تصویر از این بازی منتشر کرد و به یقین گفت که در این هفته اطلاعات بیشتر از آن داده خواهد شد.

GTAVJet_02588_screen.jpg

V-5-1280.jpg

V-4-1280.jpg

تصاویر ارسال شده به وبلاگ خبری گیم اسپات تحت عنوان "Transport" (حمل و نقل) است که شامل عکس هایی از یک "road bike" (دوچرخه سواری جاده ای) ، یک خودرو مدل بالا و اسپورت به نام "Cheeta" ، و یک جت جنگی "fighter jet" می باشند.

GTAV با گمانه زنی های زیاد* «توضیح در پایین»، همراه با بسیاری از تحلیلگران، در قفسه های فروشگاه در ماه مارس 2013، در تاریخ انتشار خود باقی ماند.

ماه پیش، راکستار دلیل آرام تولید شدن GTAV و خبر ندادن از بازی را این چنین توصیف نموند: این بازی قرار نیست مثل بازی های دیگر باشد و فعلا آماده برای رونمایی و نشان دادن نیست.

هنگامی که RockStar وارد معرکه می شود، فروش بسیار بزرگی انتظار او را می کشد. Sterne Agee (استرن آگی) تحلیلگر راکستار بر این باور است که این عنوان بیش از 14 ملیون نسخه فروش می کند و 700 ملیون دلار نیز درآمد خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد GTAV به GameSpot's previous coverage مراجعه کنید.

*(منظور تاریخ هایی که به این بازی داده می شده و تمام گیمرها در انتظار تایید تاریخ انتشار این بازی بودند)*

آپدیت
اسکرین شات ماشین و دوچرخه اضافه شد!

منبع: گیم اسپات

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خوشبختانه توی این نسخه شاهاد گرافیک خوبی هستیم... چیزی که سری GTA ازش رنج می برد به خاطر جزئیات زیاد... و امیدوارم حداقل مشکل افت فریم وجود نداشته باشه...چون IV فک کنم زیر 30 فریم داشتیم بازی می کردیم...

نور پردازی هم عالی کار شده... من به راک استار ایمان دارم... و مطمئنم بهترین عنوان این شرکت تا الآن خواهد شد...!

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اینا چیه الن؟ چه ربطی به GTa داره ؟
اینا اسکرین شاتای IV هست
چون بعضیا این عکسارو میبینن اینقدر تعجب میکنن فکر میکنن V چقدر گرافیک خارق العاده ای داره
برای همین عکسای IV رو گزاشتم تا ببینن اونقدرا هم فرقی نکرده

---------- نوشته در 07:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 AM ارسال شده بود ----------

اینا هم چند تا اسکرین شاتل دیگه از V

V-6-1280.jpg

.
V-7-1280.jpg

.
V-8-1280.jpg

.
به نظر من گرافیکش عادیه مثل بازی های دیگه

اونطوری که شما میگین خارق العاده نیست
شما از روی احساسات فن بودن این بازی میاین میگین ووووووااااااااو چه گرافیکی!
انگاز که Crysis 3 دیدین که اینطوری میگین عجب گرافیکی داره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اینا اسکرین شاتای IV هست
چون بعضیا این عکسارو میبینن اینقدر تعجب میکنن فکر میکنن V چقدر گرافیک خارق العاده ای داره

---------- نوشته در 07:26 AM اضافه شد
اینا هم چند تا اسکرین شاتل دیگه از V

ببین دوست من،این گرافیک از اون جهت فوق العاده هست که پای وسعت در میون باشه.شما GTA IV رو درنظر بگیر.پر از جزعیات و تکسچرهای با کیفیت بود.در این حد که به قول شما فریم ریتش زیر 30 هم میرسید.افکت هاش که بینظیرن.افکت انفجار،شرایط جوی که دیگه از هر بازی بهتر هست.فیزیکش هم که دیگه جای بحث نداره.پس نگو گرافیکش مثل بقیه بازیهاست.
صبر کن تا بازی بیاد،اونوقت هممون انگشت به دهن میمونیم.

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
بالا رفتن با ماشین وانت از روی کوه , لاس وگاس و اون اتوبانش ! فردوگاه بیابونیش , لب ساحلش ... , دوچرخه سواریش و ...
زنده شدن تمام خاطرات حالا با اینچنین گرافیک بالا و وسعت بی نظیری هیجان عجیبی در آدم به وجود میاره.
بحث سر قشنگی یا بدی نیست بحث سره ماه ها عشق و وقتیه که ما پای این بازی ریختیم! به نظرم San Andres 2 بهترین
کاری بود که راکستار میتونست برای میلیون ها هوادارش انجام بده!
یادش بخیر اون زمان ما بازیا رو از کلوبا میخردیم ! شیش تا سی دی هم خیلی بود!
فعلا که همینم معلوم نیست کی میاد پس ایشالله 3-2 سال دیگه منتظر تایید این بازی باش:d

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
اینا اسکرین شاتای IV هست
شما عکس های نسخه PC از IV که با مد دستکاری شده رو گذاشتی و نتیجه گرفتی که گرافیک تغییر نکرده؟
عکس های IV کنسول رو با این عکس های جدید V مقایسه کنید عکس هایی که V منتشر شده همه از نسخه کنسولی هستن
مطمئن باشید نسخه PC با رزلویشن خیلی بالاتر و AA از این تصاویر خیلی بهتر خواهد بود
V از نظر گرافیک عالیه! هرچند هیچکس انتظار چنین گرافیکی برای بازی با این وسعت و جزئیات نداره

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
بله دیگه مقایسه GTA با کرایسیس رو ندیده بودیم که دیدیم الحمدالله، آخه چه ربطی به هم دارن وسعت و جزئیات GTA به مراتب از کراسیس بیشتره اگه به همین راحتی بود که همه میزدن تو همین خط

بعد هم چقدر جالب عکسهای نسخه 4 با مدهاش رو اومدن با این بازی مقایسه کردن، صبر کنید مدسازها سراغ این بازی بیان اونموقع این عکسها رو مقایسه کنید فعلا فقط نسخه اصلی بدون هیچ مد و دستکاریی رو مقایسه کنید

------------
البته دانیال جان فریم زیره 30 ربطی به جزئیات و گرافیک نداره، پورت افتضاح بود ...

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
اینا اسکرین شاتای IV هست

---------- نوشته در 07:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 AM ارسال شده بود ----------

.

داداش ببخشید ولی شما که اینقدر گیر میدی بازی نکن این بازی لطفا نظر اکلی نده اصلا گرافیکش در حد سگا شما چی کار داری؟؟؟ هی می ایی می گیی این بده گرافیکش تعقیر نکرده

Atypical

کاربر سایت
Jul 12, 2012
52
نام
محمد جوادی
بی صبرانه منتظرشم ... به خصوص توی san andreas هم هست که دیگه چه شودددددد .....
خدا کنه cj باشه :d

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید جان شاتل که یه نوع ADSL ـه :x:d:))
اشتباه شد دیگه
حالا لازم بود اسپم بدی؟؟

حالا مهم اینجاست که خودمم شاتل دارم :p

---------- نوشته در 03:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

داداش ببخشید ولی شما که اینقدر گیر میدی بازی نکن این بازی لطفا نظر اکلی نده اصلا گرافیکش در حد سگا شما چی کار داری؟؟؟ هی می ایی می گیی این بده گرافیکش تعقیر نکرده
داداش ببخشیدا کی با شما بود؟؟:D
من میگم این حرفایی که شما میزنید فقط از روی فن بودن این بازی هست من خودم فن این بازی هستم و نگفتم گرافیک بدی داره گفتم گرافیکش عادی هست و اونقدری هم بالا نیست که شما ها میگید!

شما چرا فکر میکنید من میگم خیلی گرافیک بدی داره؟!؟ چرا به خودت میگیری؟؟؟:D

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:14 PM ارسال شده بود ----------

بعدشم این جا تاپیک اسکرین شات ها هست
و کاربرا نظرات خودشون رو ر مورد اسکرین شات ها میدن

منم نظر دادم شما مشکلی داری؟؟

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
فعلا که همینم معلوم نیست کی میاد پس ایشالله 3-2 سال دیگه منتظر تایید این بازی باش:d

بازی تایید بشه؟ فکر کنم منظورت انتشار بود در ثانی خیلی دیگه بخواد دیر بیاد بهار سال بعده ! دو سه سال چیه؟! اونجوری که میره واسه نسل بعد !
ثانیا ما که این همه وقت منتظر بودیم این چند ماه هم روش !

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
داداش ببخشیدا کی با شما بود؟؟:D
من میگم این حرفایی که شما میزنید فقط از روی فن بودن این بازی هست من خودم فن این بازی هستم و نگفتم گرافیک بدی داره گفتم گرافیکش عادی هست و اونقدری هم بالا نیست که شما ها میگید!

شما چرا فکر میکنید من میگم خیلی گرافیک بدی داره؟!؟ چرا به خودت میگیری؟؟؟:D

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:14 PM ارسال شده بود ----------

وقتی یه نظری میدی که بقیه قبول ندارن، آماده ی بازخورد همه باش. نه اینکه "کی با شما بود ؟"
با توجه به قدرت پردازشی کنسول ها، یه همچین مدلسازی،سایه زنی،کیفیت بافتی یه چیز خارق العاده به نظر میاد. مثلا همین کوه ها و صخره های GTA V کیفیت بیشتری از محیط های مشابه خودشون در ACIII دارن. اون چندین هزار نفری هم که در سایت Rockstar کامنت دادن، کیفیت بصری بازی رو تحسین کردن.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
ناسلامتی بازی open-world هست تو بازی های open-world روی کنسول ها هیچ وقت همچین گرافیکی دیده نشده گرافیکش واقعا عالی هستش
توقع گرافیک crysis3 رو داشته باشید

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد

شما چرا فکر میکنید من میگم خیلی گرافیک بدی داره؟!؟ چرا به خودت میگیری؟؟؟:biggrin1:

خب شما وقتی نظری میدی باید یه دلیل درست هم بیاری مثلا بگی بازی فلان "که اون هم اوپن ورد هست و سبکش مانند GTA میمونه" گرافیکش از این بیشتره نه اینکه بیای کرایسیس رو باهاش مقایسه کنی

تو این سبک با این جزئیات و آزادی عمل گرافیک عالی هست و زمان عرضه مسلما بهتر از این خواهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر