اسپنسر: Halo 4 پر خرج ترین بازی ساخته شده توسط مایکروسافت

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
halo-4-multiplaye-e3-2012-microsoft-bungie-343-industries.jpg

به تازگی رئیس شرکت مایکروسافت ضمن گفتگو با سایت Polygon اظهار داشت که جدیدترین عنوان این شرکت یعنی Halo 4، پر خرج ترین عنوان ساخت شده به دست این کمپانی بوده است.

او اذعان داشت: " این بیشترین میزان پول خرج شده از جانب مایکروسافت در قبال ساخت یک بازی بوده است."

هزینه ساخت Halo 3: ODST به طور متوسط حدود 60 میلیون دلار و با احتساب بودجه بزرگ بازاریابی که چیزی بالغ بر 30 میلیون دلار بوده است، برآورد شده است.
این عنوان تنها در 24 ساعت ابتدایی فروش خود چیزی در حدود 170 میلیون دلار فروش داشته است.

اسپنسر همچنین افزود که این سری تا کنون 3 بیلیون دلار فروش داشته است.

منبع

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
هزینه ساخت Halo 3: ODST به طور متوسط حدود 60 میلیون دلار و با احتساب بودجه بزرگ بازاریابی که چیزی بالغ بر 30 میلیون دلار بوده است، برآورد شده است.
این قسمت رو منبع هم اشتباه نوشته:D Halo 3 نزدیک 30 میلیون دلار خرج ساختش شده بوده، نه ODST.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
فکر کنم منظورش Halo 3 بوده نه Halo 3: ODST :D اون 170 میلیون هم واسه Halo 3 بوده.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,291
نام
Matthew
من اصلا از این بازی اطلاعی نداشتم :d یعنی نمی دونستم گیم پلیش چطوریه یا داستان یا ....

تا اینکه 2 روز پیش یکی از تریلر هاشو با کیفیت خوب دانلود کردم 100 مگ بود

یعنی عاشق بازی شدم :d فقط با یک نگاه :d

بایدم یکی از بازی ها محبوب باشه واقعا دمه مایکرو گرم

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
همه ي وجودم Halo بند بند وجودم HALO

-عظيم ترين بازي كه بعد سري هاي half life كردم سري HALO بوده(هرچند شايد از بعضي جهات هيلو عظيمتر باشه اما خوب با هالف لايف نوستالوژي دارم)

در كل همه وجودمه :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
همه ي وجودم Halo بند بند وجودم HALO

-عظيم ترين بازي كه بعد سري هاي half life كردم سري HALO بوده(هرچند شايد از بعضي جهات هيلو عظيمتر باشه اما خوب با هالف لايف نوستالوژي دارم)

در كل همه وجودمه :D
این جمله رو من هم بارها و بارها نوشتم.چاکریم:thumbup:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
امیدوارم HALO 4 یه رکوردی تو فروش بزنه که نه تنها هزینه ساختش کلا جبران بشه بلکه تا چند سال حتی خود 343 هم نتونه به این رکورد برسه:d الان که یاد تک تک مراحل HALO 3 میفتم ، واقعا بیشتر ایمان میارم که هر چی فروخته حقشه !!

مطلب قبلیمو واسه اینکه جو تاپیک به هم نخوره پاک کردم ببخشید
yahoo_1.gif

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
فروش هیلو ریچ روز اول فکر کنم200میلیون دلاربود.فکر کنم هیلو4روز اول300بالا بفروشهجالبه این سایت به فورتزا6داد فکر کنم میترسن یهو گند بزنه به متا هیلو4

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
خوشبختانه HALO از اون عناوینیه که به پشتوانه هواداران میلیونی که داره هرچی خرجش کنی چندین برابرش رو سود خالص میده (حتی تو روز اول)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر