اسپنسر: Halo 4 پر خرج ترین بازی ساخته شده توسط مایکروسافت

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
halo-4-multiplaye-e3-2012-microsoft-bungie-343-industries.jpg

به تازگی رئیس شرکت مایکروسافت ضمن گفتگو با سایت Polygon اظهار داشت که جدیدترین عنوان این شرکت یعنی Halo 4، پر خرج ترین عنوان ساخت شده به دست این کمپانی بوده است.

او اذعان داشت: " این بیشترین میزان پول خرج شده از جانب مایکروسافت در قبال ساخت یک بازی بوده است."

هزینه ساخت Halo 3: ODST به طور متوسط حدود 60 میلیون دلار و با احتساب بودجه بزرگ بازاریابی که چیزی بالغ بر 30 میلیون دلار بوده است، برآورد شده است.
این عنوان تنها در 24 ساعت ابتدایی فروش خود چیزی در حدود 170 میلیون دلار فروش داشته است.

اسپنسر همچنین افزود که این سری تا کنون 3 بیلیون دلار فروش داشته است.

منبع

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این HALO خداییش فکر کنم باید خون آدم سبز یا نهایت آبی باشه تا بتونه این همه تعریفی که ازش میشه رو درک کرد خداییش هر بار هم میرم میخرم تموم هم میکنم ولی اصلا نمیفهمم این بازی چرا اینقدر طرفدار داره یا میگن براش خرج شده ؟

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
این HALO خداییش فکر کنم باید خون آدم سبز یا نهایت آبی باشه تا بتونه این همه تعریفی که ازش میشه رو درک کرد خداییش هر بار هم میرم میخرم تموم هم میکنم ولی اصلا نمیفهمم این بازی چرا اینقدر طرفدار داره یا میگن براش خرج شده ؟

یعنی پرفروشترین بازی انحصاری نسل با این همه هوادار و این نمرات...:|
حداقل قابل احترامه دیگه...حتی اگه مطابق سلیقه بعضیا نباشه

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
یعنی پرفروشترین بازی انحصاری نسل با این همه هوادار و این نمرات...:|
حداقل قابل احترامه دیگه...حتی اگه مطابق سلیقه بعضیا نباشه
نوچ.اگه من هولو دوست ندارم یعنی بازیه خوبی نیست!8-|
منم که نگاه میکنم نمیفهمم!اندازه crysis هم که گرافیک نداره پس چرا انقدر میفروشه و خرجش شده؟ناسلامتی یعنی گرافیک=ارزش بازی

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
این بازی اندازه ی کرایسیس گرافیک نداره ، پس چرا اینقدر میفروشه رو نمیدونم ؛ کلا جز بازیهای خوب هست نه خیلی خوب و یا عالی
آخه غربی ها و آمریکایی ها یک مشت کودن هستن و به اندازه ی ما حالیشون نیست ، اونا این چیزا رو نمیدونن ... تقریبا موقع لانچ بازی میلیون ها احمق
پشت در مغازه ها صف میکشن تا یک بازی چرت رو 60 دلار بخرن و باهاش عکس بادگاری بندازن ... مسخرش اینجاست که صف خرید این بازی توی آمریکا برخی
وقتها با صفوف تشکیل شده برای خرید یک کنسول لانچ شده ، برابری میکنه ... دوستان هیتر افشاگری کنند تا شاید اینها آگاه بشن :|

آخرین ویرایش:

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
best only 360:1.halo4
2.forza horizon
مایکروسافت کل زندیگیشو خرج این بازی کرده این قابل توجه به کسانی گفتم مایکروسافت انحصاری کم داره قصد حمایت ندارم نکته بود قصد جنگ بین فنهای کنسول ندارم:dاین به این معنی اگه مایکروسافت قرار بود 4 انحصاری بسازه تنها با یک هیلو تعداد انحصاری ها را به 1 ولی ارزش 4 انحصاری را نشان داد:|

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
نوچ.اگه من هولو دوست ندارم یعنی بازیه خوبی نیست!8-|

منم که نگاه میکنم نمیفهمم!اندازه crysis هم که گرافیک نداره پس چرا انقدر میفروشه و خرجش شده؟ناسلامتی یعنی گرافیک=ارزش بازی

باور نكنيد بابا رئيس مايكروسافت مزاح كردن.

Poker_FaceCzyste.png

1.خوب شما سعی کنید یک اینترنت بسیار خوب باسه خودتون پیدا کنید کافی گزینه MULTIPLAYERبزنید شاید اول از همه از حرف خودتون با بازی در شبکه LIVEپشیمون بشوید .عموما گیمرهای اروپا وامریکا بیشتر رو این بخش علاقه مند اند
2.کافیه داستان بازی نیم نگاه داشت باشید در اکثر بازی های FPSداستان به این حد اتمسفر قوی فکر نکنم دیده باشم
3.عموما گیمرهای این نسل{بیشتر تو ایران} تعدادیشون گیری که این بازی میدن گرافیکشه اول گرافیکش خوبه شاید بعضی بافت ها مشکل داشت باشه ولی نورپردازیش به شدت قوی همچنین رنگ آمیزی بافت ها ومحیط های متنوع بسیار جالب توجه است .
4.شما بازی های برتر صنعت بازی با گرافیک طبقه بندی شده اند ؟گیم پلی و داستان وصداگزاری وموسیقی مهم است موسیقی این بازی یک شاهکار به تمام معنا است .کاملا با اتمسفر هماهنگ
5.پیشینه این بازی قابل توجه اولین بازی که دایره سلامت قابل برگشت داشت این بازی بود .
6.نوع درگیری ومبارزه در این بازی مقداری با عناوین FPSمتفاوت است
7و...
:|قصد توهین به پست کسی ندارم تنها انتقاد بود

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin

1.خوب شما سعی کنید یک اینترنت بسیار خوب باسه خودتون پیدا کنید کافی گزینه MULTIPLAYERبزنید شاید اول از همه از حرف خودتون با بازی در شبکه LIVEپشیمون بشوید .عموما گیمرهای اروپا وامریکا بیشتر رو این بخش علاقه مند اند
2.کافیه داستان بازی نیم نگاه داشت باشید در اکثر بازی های FPSداستان به این حد اتمسفر قوی فکر نکنم دیده باشم
3.عموما گیمرهای این نسل{بیشتر تو ایران} تعدادیشون گیری که این بازی میدن گرافیکشه اول گرافیکش خوبه شاید بعضی بافت ها مشکل داشت باشه ولی نورپردازیش به شدت قوی همچنین رنگ آمیزی بافت ها ومحیط های متنوع بسیار جالب توجه است .
4.شما بازی های برتر صنعت بازی با گرافیک طبقه بندی شده اند ؟گیم پلی و داستان وصداگزاری وموسیقی مهم است موسیقی این بازی یک شاهکار به تمام معنا است .کاملا با اتمسفر هماهنگ
5.پیشینه این بازی قابل توجه اولین بازی که دایره سلامت قابل برگشت داشت این بازی بود .
6.نوع درگیری ومبارزه در این بازی مقداری با عناوین FPSمتفاوت است
7و...
:|قصد توهین به پست کسی ندارم تنها انتقاد بود
مزاح فرمودم !که ظاهرا دوستان آنتنشون در جهت گرفتن SARCASM خیلی ضعیف عمل کرد8-|(یا اینکه خیلی طعنه زدن من قویه)
ولی جدا از شوخی هیلو یکی از بهترین بازی ها از نظر مفرح بودن (کاری به متا پتا و گرافیک ندارم) برای من بوده و ارزش زیادی برام داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر