استيلث كردن بازي معمولي

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مشکلی نیست . شما از اینجا Stealth مربوط به بازی خودتون رو دانلود کنین و با استفاده از XDVDMulleter اون رو به ایمیج اضافه کنید .
مرسي ... درست شد :love::cheesygri
حالا موندم با چه سرعتي بزنم ... بازي هاي PS2 رو با 2 ميزدم ... اينم با 2 ميشه ؟ با DVD رايتر معمولي نمي شه رايت كرد ؟ بايد حتما Dual Layer رو ساپورت كنه ؟

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام مشکل من هم حل شد با راهنمایی های رضا جون ;)
ولی هنوز یک سوال مونده که اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
من وقتی رو ایمیج بازی ss و .. رو پچ میکنم در فولدری که اون ایمیج هست یک فایل هایی ذخیره میشه و پسوندشون هم ویندوز نمیشناسه اینم اسماشون PFI یا PFI sector ...DMI یا DMI sector ... و ss
ولی وقتی من این فایل هارو از تو پوشه ایمج پاک کردم و باز چک کردم بازم Stealth کمپلت هست
میخواستم بدونم با این وجود اون فایل ها نیاز نیست ؟؟؟امیدوارم منضورم رو متوجه شده باشین

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
image بازي Fight Night Round3 اي كه من از دوستم گرفته بودم كلا داغون بود.
اول Video رو اضافه كردم. بعد DMI-PFI بهش اضافه كردم. اما ارور داد. و گفت باهم جور نيستن.
بخاطر همين PFI-DMI تيك دار شدن اما Video دوباره تيكش رفت.
چه كنم؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اول Video رو اضافه كردم. بعد DMI-PFI بهش اضافه كردم. اما ارور داد. و گفت باهم جور نيستن.
چه كنم؟
به خاطر اینکه شما برعکس انجام دادی. اول باید pfi-dmi-ss رو بریزی وقتی مطمئن شدی هر 3 تا تیک خورد و ایرادی نداشت می زنی برات mulleter فایل video رو درست کنه.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خوب اين دفعه با روش درست انجام دادم.
وقتي Insert Video رو ميزنم ميخواد Video_66D0CB54.rar رو دانلود كنه.
اين حجمش چقدره؟
هر چه قدر صبر كردم 1 درصد هم پيش نرفت. جايي نيست بشه دانلودش كرد؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
مرسي ... درست شد :love::cheesygri
حالا موندم با چه سرعتي بزنم ... بازي هاي PS2 رو با 2 ميزدم ... اينم با 2 ميشه ؟ با DVD رايتر معمولي نمي شه رايت كرد ؟ بايد حتما Dual Layer رو ساپورت كنه ؟
خواهش میکنم . بازی ها رو با XBC رایت کن . بسته به نوع DVD خامت خود این برنامه سرعت رایت دیسک خام رو تشخیص . بازیهای 360 رو باید با کمترین سرعت ممکن زد . یا 2.4 یا 4 X بیشتر نه . اکثر DVD ٌWriter ها هم DL رو ساپورت میکنن . ولی بهترین رایتر برای اینکار Pioneer A12XLC و رایتر های Lite-on هستش که پایونیر ترجیحا برای اینکار بهتره .
سلام مشکل من هم حل شد با راهنمایی های رضا جون ;)
ولی هنوز یک سوال مونده که اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
من وقتی رو ایمیج بازی ss و .. رو پچ میکنم در فولدری که اون ایمیج هست یک فایل هایی ذخیره میشه و پسوندشون هم ویندوز نمیشناسه اینم اسماشون PFI یا PFI sector ...DMI یا DMI sector ... و ss
ولی وقتی من این فایل هارو از تو پوشه ایمج پاک کردم و باز چک کردم بازم Stealth کمپلت هست
میخواستم بدونم با این وجود اون فایل ها نیاز نیست ؟؟؟امیدوارم منضورم رو متوجه شده باشین
این فایلها باید توی خود ایمیج باشند نه اینکه توی فولدر . مشکلی نیست شما میتونید اونا رو از فولدر پاک کنید اگه امیجتون Stealth شده .
چه كنم؟
برای بازیهایی که SS,DMI یا PFI آنها مشکل داره اول باید این فایلها رو اضافه کنید ، بعد ویدئو را .

خوب اين دفعه با روش درست انجام دادم.
وقتي Insert Video رو ميزنم ميخواد Video_66D0CB54.rar رو دانلود كنه.
اين حجمش چقدره؟
هر چه قدر صبر كردم 1 درصد هم پيش نرفت. جايي نيست بشه دانلودش كرد؟

Vidoe_66D0CB54

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خوب با تشكر از رضا عزيز بخاطر راهنماييش. من با موفقيت Image بازي Fight Night Round3 رو به طور كامل Stealth كردم.
اما يه سوالي براي Write روي DVD9.
من قبلا يه بار DVD9 TDK +R گرفتم و image بازي Avatar رو با Clonecd5.2 زدم اما دو دستگاه كار نكرد.
الان اگه باز يه TDK بخرم و با XBC 2.7 بزنم كار ميكنه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب با تشكر از رضا عزيز بخاطر راهنماييش. من با موفقيت Image بازي Fight Night Round3 رو به طور كامل Stealth كردم.
من قبلا يه بار DVD9 TDK +R گرفتم و image بازي Avatar رو با Clonecd5.2 زدم اما دو دستگاه كار نكرد.
اون دفعه یادم رفت اینو بگم که TDK با اینکه دیسک خوبیه ولی روی 360 زیاد خوب جواب نمی ده و بعضی مواقع همون مشکل شما پیش میاد بنابراین توصیه می کنم ازش استفاده نکنی.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بهترین دیسک verbatim DVD+R هست که البته فکر نمی کنم بتونی پیدا کنی.
Verbatim DVD+R تو پاساژ ايرانيان(فكر كنم اسمش اين بود ، هميني كه زير ميدون وليعصر) با يه لايه براي چاپ رنگي روي DVD بود 4500! اينقدر ارزونه Verbatim? من شك كردم نخريدم.
در ضمن اين فايلي كه امير مي گفت بايد هنگام رايت كنار Image باشه تا مرز بين لايه ي اول و دوم رو مشخص كنه نيست! بايد باشه؟ از كجا بايد بيارمش؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682

خواهش میکنم . انجام وظیفه است :p:p
اتفاقا TDK اگه اصل باشه جزء 1st Class Media هستش .
به نظر من مشکل شما از جای دیگه است .اگه ایمیج بازی رو با همون کلون گرفتین و با همون کلون رایت کردین نباید مشکلی باشه . ولی یه نکته در رایت بازیهای 360 حتما باید رعایت بشه .
( Layer Break یعنی سکتوری که از آنجا به بعد ادامه اطلاعات بر روی لایه دوم ذخیره میشه )
Layer Break در بازیهای 360 متقارن نیست یعنی اطلاعات بر روی لایه های اول و دوم DVD بطور مساوی ذخیره نمیشه . حتما باید تعداد سکتور خاصی روی لایه اول و لایه دوم ذخیره بشه .

برنامه XBC این کار رو بصورت اتوماتیک انجام مید ه . یعنی Layer Break رو روی 1913760 قرار میده . برای رایت بهتره که از XBC استفاه کنین .

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
ببخشین برنامه xbox backup creator نصب نمیشه
منfrimworke 2 و3 رو هم نصب کردم

ارور

run-time error 339
component MSCOMCTL.ocx or one of its dipendencies not correctly registered:a file is missing or invalid

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
ببخشین برنامه xbox backup creator نصب نمیشه
منfrimworke 2 و3 رو هم نصب کردم

ارور

run-time error 339
component MSCOMCTL.ocx or one of its dipendencies not correctly registered:a file is missing or invalid

این اروری که میده مربوط به ویندوزه . اسم هر فایلی رو که به عنوان کمبود میده تو گوگل سرچ و دانلودش کن . بعد بذارش کنار فایل اجرایی XBC . مشکلت حل میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر