استيلث كردن بازي معمولي

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
چجوري ميشه يه بازي اي كه Video Fileـش دستكاري شده رو استيلث كرد طوري كه iXtream بتونه بازش كنه ؟!؟!؟!؟

شما با XDVDMulleter چک کن . اگه تیک Video Data Present نخورده بود ، به این معنیه که ویدئو نداره . راهشم اینه که از تب Video کلید Insert Video رو بزنید و بعد روی yes کلیک کنید تا این برنامه بر طبق SS بازی ویدئو رو اضافه کند . بعد از این کار یک مرحله دیگه برای اینکه کاملا با iXtreme سازگار باشد و کاملا Stealth با استفاده از برنامه XBC ایمیج گرفته شده رو به Splitvid تبدیل میکنید که در این حالت سایز ایمیج شما از 7.05GB به 7.29GB تبدیل میشود . (تمام بازیهای با حجم 7.29 Splitvid هستند . ) بعد از انجام اینکار تمام ویدئوها ساخته میشوند که اگه با Schtrom360Xtrac چک کنیم تمام لایه های ویدئویی باید ok باشند .
و اگه SS و DMI شما Good Kreon Rip باشند یک بازی کاملا Stealth دارید که با خیال راحت میتونید از XBL استفاده کنید .

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
ممنون رضا جان
يه لينك از اين برنامه ها ميدي ؟:blushing:
يه چيز ديگه ... واسه اينكه مطمئن شم منظورم رو درست رسوندم يا نه ، بگم كه منظورم از Video File اين فيلمي بود كه در بازي استيلث وقتي بازش مي كني نوشته براي اجراي بازي اون رو تو 360 بذاريد ولي اين بازي من يه Video يه ديگس كه به فارسي نوشته براي اجرا در كنسول 360 قرار دهيد ... بالاش هم زده NextGen (جالب اينجاس كه من بازي رو از MegaGame خريدم :confused:) در ضمن وقتي من CD رو مي ذارم تو كنسول به جاي اينكه بازي بياد يه عكس از Logoـيه Xbox مياد و كاري هم نمي شه كرد (DVD رو هم DVD Video شناسايي مي كنه) ... iXtream 1.2 هم نصب هستش.
تروخدا كمك كنيد چون بعد 1 سال تازه گير آوردم اين بازي رو:(

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ممنون رضا جان
يه چيز ديگه ... واسه اينكه مطمئن شم منظورم رو درست رسوندم يا نه ، بگم كه منظورم از Video File اين فيلمي بود كه در بازي استيلث وقتي بازش مي كني نوشته براي اجراي بازي اون رو تو 360 بذاريد ولي اين بازي من يه Video يه ديگس كه به فارسي نوشته براي اجرا در كنسول 360 قرار دهيد ... بالاش هم زده NextGen (جالب اينجاس كه من بازي رو از MegaGame خريدم :confused:) در ضمن وقتي من CD رو مي ذارم تو كنسول به جاي اينكه بازي بياد يه عكس از Logoـيه Xbox مياد و كاري هم نمي شه كرد (DVD رو هم DVD Video شناسايي مي كنه) ... iXtream 1.2 هم نصب هستش.
از اینجا دانلود کن برنامه رو:
http://tinyurl.com/yurdmk

توضیحاتی هم که رضا جان نوشتن رو انجام بده مشکلات حل می شه!;) البته باید از بازی image بگیری و مجددا رایتش کنی.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوستان من XDVD رو دان کردم ... وقتي DVD رو تست کردم ... تيک هاي Video Data ، PFI يک مربع بود و iXtream هم خالي بود ... تو تب Video هم وقتي Insert Video رو مي زنم خودش Video مي ريزه ولي بازم به جاي تيک تو بخش Video Data يه مربع هستش و هنوز هم iXtream Compatible نيست :(
چيکار کنم ؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
ممنون رضا جان

دوستان من XDVD رو دان کردم ... وقتي DVD رو تست کردم ... تيک هاي Video Data ، PFI يک مربع بود و iXtream هم خالي بود ... تو تب Video هم وقتي Insert Video رو مي زنم خودش Video مي ريزه ولي بازم به جاي تيک تو بخش Video Data يه مربع هستش و هنوز هم iXtream Compatible نيست :(
چيکار کنم ؟

این لینک برنامه ها :

Schtrom360Xtract_V3.3.exe
Xbox backup creator v 2.7.0.265
KreonChecker
اینم ویدئویی که شما احتیاج دارین .
Video_91410773
لینک X DVD Mulleter رو هم که اشکان جان زحمتشو کشیدن .

خوب حالا میریم سر اصل مطلب :
این شیوه ای که براتون در ذیل میزارم شیوه خودمه که بعد از کلی تست و زحمت و سوزاندن DVD های بسیار به اون دست پیدا کردم . که البته شیوه های دیگری هم وجود داره . پس خواهشمندم درباره اون نظر های مایوس کننده ندین ، لطف کنید برای بهبود این شیوه نظر بدین .
برای اینکه بفهمی یه بازی کاملا Stealth هست یا نه یا برای Stealth کردن مراحل زیر رو انجام بدین:
1. ایمیج گرفتن از بازی کپی با برنامه XBC
2. باز کردن ایمیج با XDVDMulleter و ایجاد تغییرات لازم .
3. چک کردن SS و DMI با برنامه KreonChecker
4. باز کردن ایمیج در XBC و ُُSplitVid کردن iso
5. باز کردن ایمیج در Schtrom360Xtract و چک کردن نهایی.

1. ایمیج گرفتن از بازی کپی با برنامه XBC

برنامه XBC رو باز کرده و مطابق شکل زیر تنظیمات را انجام بدهید .

6sumudi.jpg

بعد به تب Read رفته و کلید Start را زده ، صبر کنید تا ایمیج از بازی گرفته شود .

2. باز کردن ایمیج با XDVDMulleter و ایجاد تغییرات لازم .

بعد از خارج کردن این برنامه از حالت فشرده (زیپ یا رار ) پوشه StealthFiles را پیدا کرده ، ویدئویی را که دانلود کردید Video_91410773.iso در آنجا کپی کنید .
بعد ایمیج را درون این برنامه باز کنید و به صفحه ای مانند شکل زیر میرسید :

6x96450.jpg

در قست Xtreme Campability همه گزینه ها باید تیک خورده باشند . نه اینکه به شکل مربع باشند.
در صورت عدم وجود SS از تب Stealth و کلید SS استفاده کنید .
برای وارد نمودن ویدئوی صحیح از تب Video و کلید Insert Video استفاده کنید . با کلیک بر روی Insert Video این سوال از شما پرسیده میشود : Attempt to insert correct video file based on Ss deatails? و yes را بزنید. بعد خود برنامه بر مبنای SS و PFI موجود ویدئوی مناسب را به iso اضافه میکند. (در اکثر موارد از ویدئوی با کد 91410773 استفاده میشود ) بعد از insert ویدئو باید تیک Video Data Present خورده باشد . اگر این تیک نخورده باشد بدین معنیست که ویدئوی مناسب در database شما موجود نبوده است.

3. چک کردن SS و DMI با برنامه KreonChecker

بعد SS و DMI را extract کرده و با برنامه KreonChecker تست کنید . اگر نتیجه Good Kreon Rip به شما داد ، یعنی اینکه SS و DMI شما مطمئن میباشد و اگر Bad Kreon Rip داد ، بدین معنیست که Stealth شما مشکل دارد و امکان بن شدن هست .

4. باز کردن ایمیج در XBC و ُُSplitVid کردن iso

بعد دوباره برنامه XBC را باز کرده ، از تب Image Tools روی Convert to SplitVid کلیک کنید . ایمیج بازی را انتخاب کرده و کمتر از یک دقیقه صبر کنید تا این مرحله انجام شود .
بعد روی Stealth Check کلیک کنید و باید نتیجه ای مطابق عکس زیر داشته باشید:

8be6t1j.jpg

دقت کنید که همه گزینه ها تیک خورده باشند .

نکته : حجم ایمیج های SplitVid نشده 7.05 GB هست و با فرمورهای Xtreme و iXtreme سازگار هستند .
حجم ایمیج های SplitVid شده GB7.29 و فقط با فرمور iXtreme سازگار هستند .

5. باز کردن ایمیج در Schtrom360Xtract و چک کردن نهایی.

از منوی Tools > Stealth Check در این برنامه استفاده کنید . و باید نتیجه ای مطابق عکس زیر داشته باشید :

به Video Layer ها دقت کنید که همگی Passed شده اند ، یعنی اینکه ایمیج شما از لحاظ فایلهای ویدیوی مشکلی ندارد .

6o0imuf.jpg

و حالا میتوانید با خیال راحت ایمیج خود را رایت کنید .
خشی جان امیدوارم مشکلت حل بشه .

من برنامشو که اجرا می کنم اخطار می ده یکی از فایل های net frame work اشکال داره باید چیکار کنم؟
شما ابتدا Microsoft .NET Framework 2.0 رو دانلود کرده و روی سیستم خود نصب کنید .

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
آقا رضا نمي دونيد چقدر به من كمك كرديد ... :love:
هرجور كه بشه جبران مي كنم ...
اي كاش ميشده دكمه ي تشكر رو چندين بار رو پستتون زد :love:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
یک سوال
من چند تا دیسک دارم Stealth کامل نیست ولی فقط با این دیسک ها افلاین بازی میکنم . مشکلی که پیش نمیاد
یا نه باید تمام دیسک هایی که داریم چه اونایی که تو لایو و یا بصورت افلاین بازی میکنیم Stealth کامل باشه؟؟

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
یک راه حل ساده تر هم هست :
فقط دانلود این نرم افزار Xbox Backup Creator کافی هست
همون طور که اقا رضا گفتن
1)ابتدا از بازی ایمیج میگیریم با نرم افزار بالا
2)تب Image Tools رو گزینه Convert to SplitVid کلیک کنید و ایمیج بازی را انتخاب و SplitVid را نصب کنید
3)از همان Image Tools روی گزینه PFI sector کلیک کرده و مانند بالا با انتخاب ایمیج ان را نصب کنید
4)اگر SS هم لازم بود secutiry sector را زده و با انتخاب ایمیج اون رو نصب کنید

5)و در اخر هم میتونید با زدن Stealth Check از موفقیت امیز بودن Stealth اطمینان پیدا کنید
8be6t1j.jpg

من خودم بدون نرم افزار XDVDMulleter این کار رو کردم و با Schtrom360Xtract هم چک کردم که همه درست بود

یک سوال :
و قتی با XBC ایمیج میگیری 2 تا فایلی رو که تو دیسک بازی ها موجوده zip میکنه (VIDEO_TS & AUDIO_TS)
و وقتی اینا رو (Convert to SplitVid ....PFI sector...security sector)میریزی رو ایمیج داخل فایل زیپ ذخیره نمیشه
حالا ما باید از کدوم فایل ها رو رایت بکنیم؟؟

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
همون طور که اقا رضا گفتن
2)تب Image Tools رو گزینه Convert to SplitVid کلیک کنید و ایمیج بازی را انتخاب و SplitVid را نصب کنید
3)از همان Image Tools روی گزینه PFI sector کلیک کرده و مانند بالا با انتخاب ایمیج ان را نصب کنید

5)و در اخر هم میتونید با زدن Stealth Check از موفقیت امیز بودن Stealth اطمینان پیدا کنید
8be6t1j.jpg

من خودم بدون نرم افزار XDVDMulleter این کار رو کردم و با Schtrom360Xtract هم چک کردم که همه درست بود

یک سوال :
و قتی با XBC ایمیج میگیری 2 تا فایلی رو که تو دیسک بازی ها موجوده zip میکنه (VIDEO_TS & AUDIO_TS)
و وقتی اینا رو (Convert to SplitVid ....PFI sector...security sector)میریزی رو ایمیج داخل فایل زیپ ذخیره نمیشه
ببخشيد من 2 تا سوال دارم
1.من از اين راهي كه جناب :love:StaR
گفتن رفتم الان همه ي بازي هام تيك خورده شدن و در ا Schtrom360Xtrac هم pass شدم
يعني الان ديگه بن نميشم؟
2.اگه هارد كنسول بن شدرو به كنسول بن نشده بزنيم بن ميشيم؟؟؟

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
آقا رضا نمي دونيد چقدر به من كمك كرديد ... :love:
هرجور كه بشه جبران مي كنم ...
اي كاش ميشده دكمه ي تشكر رو چندين بار رو پستتون زد :love:
خواهش میکنم . بنده از کمک به دوستان خیلی خوشحال میشم .
یک سوال
من چند تا دیسک دارم Stealth کامل نیست ولی فقط با این دیسک ها افلاین بازی میکنم . مشکلی که پیش نمیاد
یا نه باید تمام دیسک هایی که داریم چه اونایی که تو لایو و یا بصورت افلاین بازی میکنیم Stealth کامل باشه؟؟
این مساله ای که شما گفتید هنوز جواب مشخصی نداره . بعضی ها میگن که مایکروسافت در بن های اخیر کل بازیهای داخل پروفایل رو چک میکنه ، حتی بازیهایی رو که قبلا بازی کردین و Stealth نبودن باعث بن میشن . بعضی ها هم اعتقاد دارن بازی رو که درون درایو هست و با آن بصورت LIVE بازی میکنید چک میکنه . دقیقا معلوم نیست .
همون طور که اقا رضا گفتن

8be6t1j.jpg

فرقی نمیکنه چه با XBC چه با XDVDMulleter . اما XDVD مخصوص Stealth کردن بازیهاست و ابزار بهتری برای اینکار داره .
یک سوال :
من منظور شما رو دقیقا متوجه نشدم ولی XBC فایلی رو زیپ نمیکنه ، بلکه از DVD بازی یه ایمیج کامل میگیره که البته این ایمیج گرفتن به نوع بازی شما بستگی داره . اگه بازی شما کپی باشه ، خیلی راحت با هر درایوی میشه ازش ایمیج گرفت ولی اگه بخواین از روی بازی اورجینال کپی بگیرین اون شیوه مخصوص به خودشو داره . SS یا PFI یا DMI مربوط به هر بازی توی یه سکتور خاصی ذخیره میشه که برنامه هایی مثل XDVD یا XBC میره اون قسمت رو چک میکنه و وضعیت اون قسمت مورد نظر رو به شما گزارش میده . وقتی شما ویدئویی رو به ایمیج add میکنین ، این برنامه ها اون ویدئو رو سر جای خودش قرار میدن .
من Video رو از رو آموزش آقا رضا تيك دار كردم ولي PFI هنوز مربع مونده و هنوز هم iXtream Compatible نيست !!:(
مشکلی نیست . شما از اینجا Stealth مربوط به بازی خودتون رو دانلود کنین و با استفاده از XDVDMulleter اون رو به ایمیج اضافه کنید .
ببخشيد من 2 تا سوال دارم
1.من از اين راهي كه جناب :love:StaR
گفتن رفتم الان همه ي بازي هام تيك خورده شدن و در ا Schtrom360Xtrac هم pass شدم
يعني الان ديگه بن نميشم؟
2.اگه هارد كنسول بن شدرو به كنسول بن نشده بزنيم بن ميشيم؟؟؟
در این مورد که آیا بازیهایی که قبلا بازی کردیم و تو پروفایل gamertag مونده و Stealth هم نبودن ، باعث بن میشن یا نه ؟ هنوز جواب مشخصی نیست .
ولی کاملا Stealth بودن برای بن نشدن لازمه ، ولی کافی نیست .
فرمور درایو و 12 ولته شدن یا نشدن فن ها عوامل دیگری هستند که در بن شدن یا نشدن موثرند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر