از چه کارت گرافیک استفاده میکنید ( همه شرکت کنن )

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
تسکو بدردت نمیخوره و مطمئن باش خنک کنندگی محسوسی نداره و فقط در صورتی بخرش که بودجه خیلی کمی داری.
کول پد درست و حسابی از یه شرکت معتبر بخر. یکی از این دو کول پد رو بخر:
پایه خنک کننده لپ تاپ کول کلد مدل K40-RGB | پلازا دیجیتال
پایه خنک کننده لپ تاپ کول کلد مدل Cool Cold K44-RGB - پلازا دیجیتال

-------------------
واسه اینکه اسپم نشه منم حدود 4 ماه میشه که از کارت Palit 3080 10GB استفاده میکنم و قبلش هم MSI 1080 8GB داشتم.
من تجربه خودمو به اشتراک گذاشتم واقعا دمای سخت افزار لپتاپمو اورده پایین به میزان ۱۵ درجه.
از ۸۰ درجه اورده ۶۵-۶۷ درجه
واقعا راضی ام از تسکو ۳۱۰۸
ولی هرکس باید تحقیقشو بکنه.

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
مسعود جان 15 درجه؟؟؟ این عدد رو تو گیم بدست اوردی ؟ واقعا فوق العاده س اگه تو گیم باشه من درباره مدل های RIVER PHOENEIX@ که گذاشتن تحقیق کردم با کاربرایی که استفاده کردن میگن نهایتا 5 تا 7 درجه پایین میارن
سیستم با سیستم متفاوته خب.
ولی من بعد از سرویس خمیر و خریدن این مدل کولپد ک ذکر کردم از ۸۲ درجه رسیدم به ۶۷ درجه.
هرچی نباشه ده درجش بخاطر کولپده چون خمیرم سرجاش بود فقط مدلش عوض شد.

River Phoenix

کاربر سایت
Mar 19, 2018
85
مسعود جان 15 درجه؟؟؟ این عدد رو تو گیم بدست اوردی ؟ واقعا فوق العاده س اگه تو گیم باشه من درباره مدل های RIVER PHOENEIX@ که گذاشتن تحقیق کردم با کاربرایی که استفاده کردن میگن نهایتا 5 تا 7 درجه پایین میارن
باز در نهایت تصمیم با خودتونه اما بنظرم 23 رای نسبت به فقط 6 رای خودش نشون دهنده برتری قابل ملاحظه ای هست:

COOLCOLD K40 Gaming Coolpad فروشندگان و قیمت استند و پایه خنک کننده
Tsco TCPL 3108 Coolpad فروشندگان و قیمت استند و پایه خنک کننده

اگه میخواست تسکو 10 تا 15 درجه خنک کنه و کول کلد فقط 5 درجه خنک کنه گمون کنم میزان رای ها باید جابجا میشد و حتما شنیدین که: هر چقدر پول بدین همونقدر آش میخورین.

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دم شما گرم قیمتی هم نداره
راستی این خمیر رو تایید میکنی آلمانی هم هست
https://www.digikala.com/product/dkp-6950632/خمیر-سیلیکون-ترمال-گریزلی-مدل-kryonaut/
اره اینم خمیر خوبیه.
تسکو ی برند داخلیه ولی باکیفیت.
برندهای خارجی چون هزینه های واردات و گمرک میخوره قیمتش بالا درمیاد مگرنه همون کولپد رو از از اونور اب بخری قیمتش مث محصولیه ک معرفی کردم یا نهایتا ۲۰۰ تومن بالاتر.

River Phoenix

کاربر سایت
Mar 19, 2018
85
به جز AFTERBURNER یک FPS کانتر دیگه معرفی کنید چون این برنامه تو FIFA 23 کار نمیکنه

مبارکت باشه و خوشحالم که کول پد 6 فنه K40 رو انتخاب کردی.
موارد مشابه به MSi Afterburner اینا هستن:
MSI Afterburner Alternatives

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دوستای گلم مرسی کارتون درسته یک کول پد K40 و یک خمیر ترمال گریزلی گرفتم دما از 85 اومده رو 72 اینا و ثابت شده دمای cpu هم از 95 اومد رو 75 تو بازی U4 با بالاترین تنظیمات
برنامه AMOURY CRATE رو تایید میکنید؟
به جز AFTERBURNER یک FPS کانتر دیگه معرفی کنید چون این برنامه تو FIFA 23 کار نمیکنه
بااینکه به حرف من گوش نکردی ولی خوشحالم که کانفیگت خنک شد.
منم با با کولپد ۳۱۰۸ تسکو و خمیر المانی کایسر دمای سی پی یوم و کارت گرافیکم از ۷۱-۷۲ اصلا تجاوز نمیکنه در اوج بازی.
اتفاقا هورایزن ۵ رو شروع کردم امشب.
ایشالا از گیمات لذت ببری فقط یادت باشه این سرویست رو هر ۵-۶ ماه یبار باید انجام بدیا life-timeنیس😊

• Love
Reactions: KINGF

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
مسعود جان قصد جسارت نداشتم فقط به قول دوستمون فکر کردم اگه پول بیشتری بدم شاید بهتر باشه ... حالا که میبینم اینقدر رو تسکو مطمعنی سری بعد که لبتاب به مشکل بخوره فقط تسکو 3108 میخرم :D
هورایزن 5 خیلی ستمه 100 گیگ و یک اسپلیت اسکرین ساده نداره خیلی ناامید شدم من از طریق گیم پس گرفتمش ولی به همین خاطر پاکش کردم
من چند روز پیش PS5 گرفتم ولی خودت میدونی لعنتی PC یک چیز دیگه س... امیدوارم سال دیگه جفتمون رو RTX 4090 باشیم و از شر این خمیر بازی ها و ترس لرز خراب شدن خلاص شده باشیم:)
نه بابا مهم اینه سیستمت درست شده.
کارت گرافیکت ۲۰۷۰ بود درسته؟
هورایزن ۴ رو تموم کردم رفتم سراغ هورایزن ۵.
در کل ارزش داره ادم یبار تجربش کنه.من کرک شده بازی میکنم چون نه نت جواب انلاین میده نه میصرفه.
منم میخاستم دیروز ی گیم پس بخرم ولی یاد دیتای سنگین بازیا افتادم دیدم دانلود کردن دیتا خیلی زمان میبره

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
اتفاقا کارت سرحالی بود مشکلی هم نداشت
کارت رو استفاده نکرده از کجا میدونین سرحاله؟
قیمت 3070 ماین شده اکثرا بین 10 الی 13 تومنه کارتهای بدون ماین هم خیلی به ندرت کم میفروشن چون بازه زمانی خوبی برای فروش نیست
کارت های ماین شده هم عین هندونه و انار و خربزه میمونه از 100 تا 10 تاش به زور سالم هستش
من قبلا کارت 2070 سوپر گیگا آیورس خریده بودم بهم گفته بود ماین نشده ولی اکثرا توی بازیها کارت بالای 78 درجه میرفت با اینکه سه فن بود یعنی نمیتونستم دستمو روی کارت نگه دارم از بس داغ میشد
کارت 3070 رو اگه سالم باشه 8500 مغازه دارا رو هوا میزنن به من و شما نمیرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر