از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

Resistance 1 ,2 واقعا پولام رو دور ریختم نزدیک 30-40 ضرر دادمشون رفتند(البته پولش فدای سرتون-حالم بهم خورد اینقد :sick:)!عبرتی شد تا نسخه بعدی 10 از 10
گرفت هم نخرمش:sick:
بایونیک کماندو هم واقعا فوق العاده بود(از لحاظ هوووووووووووووغ)
condemned

من از خرید خیلی از بازیها پشیمون شدم:biggrin1: ولی چند تا رو تازه گرفتم عبارتند از:
Wolfnstain (شاید غلط املایی داشتم:biggrin1:)
The Saboteur
Saw: The Video Game
PES 2009 (x360) V
البته از این دو تا آخریه شخصا خوشم نیومد.

گفتم از زیر خاک بکشمش بیرون :biggrin1: اینجا میشه نظر شخصی جایی که بچه ها با تاپیک افتضاح اشتباه گرفتن :biggrin1:
ببینید تو این مدت که نبودم بازیهای مزخرف و درو کردم :laughing:

NFS SHIF : کلا نمیدونم بعد MOST WANTED اینا چیه ساختن حتی میتونست CARBON بهتر از اینی که ساختن در بیاد که نشد :دی
WOLENSTHIN : اول امیدوارم درست زده باشم . منظورم همین ولفنشتاین آخری هست . من سه سوته جلو میرفتم اصلا خوشم نیمد پاکش کردم .
Prince of Persia 2008 : چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است :sick:
prototype : وقتی از در و دیوار بالا میرفت یا میکوبید رو زمین یاد بازی هالک میفتادم :biggrin1::sick:
far cry 2 : اصلا این چی بود بیخود دور خودم میچرخیدم با بازی کردن شماره یکش گفتم این دیگه باید بترکونه :sick:
Bioshock 1,2 : من که خوشم نیمد خالا سلیقه هستش باید تو یک بیگ ددی میکشتی من چیزی ندیدم یا هک میکردی به نفعت کار کنن . تو مغازه گفت محمد نبر خوشت نمیاد گفتم میبرم تو که میفروشی واقعا به حرفش رسیدم :biggrin1: البته میدونم خیلیها خوششون اومده
Stalker : مستقیم راه میرفتم میمردم حالا کاری نداریم کلا از بازیش بدم اومد
the saboutur : نمیدونم چرا خوشم نیمد اما چیز خاصی ازش ندیدم :smile:
Legendry : اشانتیون بخوره تو سرت اینم بازی بود اشانتیون دادی این که تابلو هست چیزی نگم :biggrin1:

بازم بود اینا یادمه :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or