از ابتدای شهریور؛ اینترنت ملی جایگزین اینترنت جهانی می شود

• Thread starter Thread starter Fusion
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
ولی من قبلا شنیده بودم 2 حالت میشه اینترنت امن و نا امن:دی
امن همین اینترانت مزخرفه نا امن رو هم فقط یا باید شرکتی باشی یا دانشجو

از حالا کبوتر آموزش بدین که تا اون موقع آماده بشن !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dinosaur
گوگلو که نمیتونن چیز کنن. من گفته باشم من نمیتونم کل نت رو با پروکســـی بیام. همون فیسبوک و یوتیوب رو که میرم سه ساعت طول میکشه باز شه...
(فوگل جواب میده هااااا)
البته این کارشون یه خوبی داره...

این طرحو خیلی وقت میخوان اجرا کنن. منم شنیده بودم قبلا. فکر کنم این طوریه که به همه کاربرای خانگی که کار های ساده و عادی دارن از اینا میدن. بقیه شرکت ها و ... از اینترنت استفاده میکنن.یه چیزی تو مایه های این محدودیت سرغت بیشتر از 128kb.
اگر این همون اینترانت تو مدارس باشه یه چیزی اون ور تر از مذخرف هست.

این پروژه کاملا واقعیت داره و روش سرمایه گذاری میلیاردی کردند. V*N , پالایه شکن ( همون هیتلر شکن ) اینها هم اصلا روش جواب نمیده چون اصلا دیتا از منبع اصلی وجود نداره که شما بخوای با این روش ها سایت ها مورد علاقه تو باز کنی. یارانه ها و سهمیه بنزین اینجا اجرا شده , این که به مراتب از اجرای اونها راحت تر ..........

خود اون (یارو) :d گفته بود برای این طرح برای هر خونه می خوان کابل نوری جداگانه بکشن!!! :d

وقتی هر شب بهش فکر می کنم چهار ستون بدنم میلرزه ... این یعنی همه چی تعطیل، بازی سنتر و PSN و Live که چیزی نیست ... این یعنی مقاله ها و ترجمه ها و تمام منابع علمی بی پایانی که من شب و روز دارم ازش استفاده می کنم تعطیل، این یعنی پیشرفت تعطیل و پیش به سوی پسرفت ...

من که با این وضعیت از ایران رفتم، شما رو نمیدونم.

• Like
Reactions: shefer
فکر اوناشم کردن! موتور جستجوی (یا حق) !!! :))=))

=))=)):)):))
اي ول
با اجرای این شبکه اینترنت و سرویس های متنوع اینترنتی ارزان قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.
فك كنم همين 128 كوفتي رو هم بردارن 64 با ترافيك 500 مگ بدن ماهي 5 تومن ملت حال كنن:))

همه ئ جهان دارن پیشرفت میکنن ما هر روز داریم پشتک میزنیم عقب ....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or