ارشیو کنسول های من

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
دوستان این عکسها مربوط به کنسول های با کارتونه منه از بدون کارتونها بغیر از یکی

کمی و کاستی به بزرگی خودتون ببخشید ارشیوم در حال بهتر شدنه یه چندتا دیگه کنسولم هست که چون کارتون نداره باشه در اینده کارتون اتاری ۲۶۰۰ ماله خودش نیست میبینید دستگاه ۶ دگمه اصلیه زیرش چوبی با ارم اتاری هست
دوستان میدونم دسته کلکو ویژنه کنسولش چند سال پیش توسط ابوی اینجانب به کمیته امداد یتیمانه کنسول ندیده بخشیده شد این در رفت از دستش

آخرین ویرایش:

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
چرا نمیشه اتفاقا یه ۲۶۰۰ برد تایوان دارم برات میفرستمش بازی کن کارتون اینا نداره اما همه بازی های ۲۶۰۰ رو کامپیتور به بهترین نحو قابل اجراست

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
چرا نمیشه اتفاقا یه ۲۶۰۰ برد تایوان دارم برات میفرستمش بازی کن کارتون اینا نداره اما همه بازی های ۲۶۰۰ رو کامپیتور به بهترین نحو قابل اجراست

نوکرتم گلم! از شما به ما رسیده داداشی.
به شوخی گفتم
خودم رو کامپیوتر دارمش هر چند وقت یه بار باهاش یه رکوردی میزنم!! لامصب اصلا ازش سیر نمیشم.

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
خوش به حالت :d

چقدر کنسول داری :d

من 2 تاشم به زور دارم :d

ببینم اون ایکس باکسه ، بازی های lt+3 هم بهش میخوره ؟؟ (فکر کنم سطح اطلاعاتم 0 میباشد :d)

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
من برای یک چیزی سواله کنسول رو برای چی آرشیو میکنن :d
عشق دوست من دیدی کفتر باز ها دیوونه کفتراشونن حالا به او شدت نه مثلا ارشیو من با کنسول هایی که ناقصن عکس نزاشتم هنوز چیز دندون گیری نیست
دوستانی که میپرسم من چطوری رنک ۴ جهانی رزیدنت اویلو ددارم تو عکس اون بازی رو اورجینال با قاب اصلب و دفترچه شو گذاشتم ببنید اورجه اورجه همون سال ۹۶ برام اومد از کانادا هنوزم دارمش و خوب مواظبت میکنم اون تونست پایه و اساس رنکینک باشه
من هیچ اویلیرو بار اول غیر اورج نمیرم که رنکم حفظ شه همین

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:13 PM ارسال شده بود ----------

خوش به حالت :d

چقدر کنسول داری :d

من 2 تاشم به زور دارم :d

ببینم اون ایکس باکسه ، بازی های lt+3 هم بهش میخوره ؟؟ (فکر کنم سطح اطلاعاتم 0 میباشد :d)

دوست گلم اون ایکباکس ۳۶۰ نیست ایکس باکس ۱۸۰ و قبل از ۳۶۰ اومده ولی تقریبا خودش نایابه ایسی کپیش نایابتر دستگاه من نو هست فقط ایسی کپی روش نصب شده باز شده من ۳۶۰ هم دارم ولی جعبشو هر چی میگردم پیدا نمیکنم بزودی عکس اونم اظافه میشه

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

نوکرتم گلم! از شما به ما رسیده داداشی.
به شوخی گفتم
خودم رو کامپیوتر دارمش هر چند وقت یه بار باهاش یه رکوردی میزنم!! لامصب اصلا ازش سیر نمیشم.
والله باهات کاملا موافقم خیلی حال میده

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خوش به حالت من خيلي دوست داشتم نينتندو ٦٤ داشته باشم ولي پولشو نداشتم!
خوب ازشون نگه داري كن....ولي سعي نكن باهاشون بازي نكني يعي كن با همشون لذت ببري

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
عزیزم مال من کارتونو کسپنشن پاک داره اونو زیذ 400 نمیدم 4تام کارتریخ توپ داره خواستی برات تا 10 تومن میتون تخفیف بدم
البته دستگاه ها مال من نیست راستی نیمی از ارشیو 64 رو دارم میفروشم کسی خواست بگو

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 AM ارسال شده بود ----------

عزیزم مال من کارتونو کسپنشن پاک داره اونو زیر 400 نمیدم 4تام کارتریخ داره عناوین شاخش
وی ام یو اکبنده ماله یکی از بچه هاست خواستی برات تخفیف میگیرم
َ

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
عزیزم مال من کارتونو کسپنشن پاک داره اونو زیذ 400 نمیدم 4تام کارتریخ توپ داره خواستی برات تا 10 تومن میتون تخفیف بدم
البته دستگاه ها مال من نیست راستی نیمی از ارشیو 64 رو دارم میفروشم کسی خواست بگو

حمید جون منظورم اونی بود که تو پی تی 90ت گذاشته بودی!
والا پولام ته کشیده:d و گرنه خیلی دوست دارم داشته باشم! لامصب مشکل اصلیش کارتریج خور بودنشه و اینکه نمیشه بازی کپی رو روش اجرا کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر