ارشیو کنسول های من

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
ایول داداش حمید بلاخره رو کردی! دستگاه کامل و با کارتن رو خیلی دوست دارم، خدا زیادترشون کنه به حق همین محمد آقایی که vmu میخواد :)
منم دستگاه بدون کارتن چند مورد داشتم پارسال زمستون مفت ردشون کردم. الانم اگه کارتن دار به تورم بخوره نگهش میدارم
موفق باشی برادر انشالله در آینده ای نزدیک آرشیوت تبدیل بشه به یک کلکسیون بزرگ

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
فقط میتونم بگم عالیه..واقعا همش عشق و خاطرست...منم که تازه اول راهم!!
اون رزیدنت اویل 1 که امشب گفتی تازه داره عکسش لود میشه...
امیدوارم به مگناواکس آدیسی هم دست پیدا کنی!

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
حمید جون منظورم اونی بود که تو پی تی 90ت گذاشته بودی!
والا پولام ته کشیده:d و گرنه خیلی دوست دارم داشته باشم! لامصب مشکل اصلیش کارتریج خور بودنشه و اینکه نمیشه بازی کپی رو روش اجرا کرد!
ارشیو کارتریجاشو دارم اگه خواستی هم رده پلی استیسن 1 یذره قویتر

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
سلام داش حمید،ایول Good
نمی دونم چرا دستگاهای قدیم را میبینم یه جوری میشم!(ما شاءا... خودم کم ندارم!)
اما در کل جالب بود،ممنون.
به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم آرشیوشون را بزارن،هرچند مختصر هم باشه.
@};-

AmR

کاربر سایت
Jun 8, 2007
88
نام
AmiR
اقا دمت گرم با اين عكسا خاطرات بچگي ما دهه وسط شستي ها رو زنده كردي:d
من الان ٢٦ سالمه ولي فكر نكنم تا اخر عمر دست از بازي بكشم.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا من یه کاتریجی تو اینترنت پیدا کردم میشه بازی های نینتندو 64 رو روش کپی کرد و رو خود کنسول اجرا کرد اینطوری شما میتونید کل بازیا رو دانلود کنید و رو دستگاه بازی کنید منتها نمیدونم چجوری بخرم چه جوری وارد ایران کنم.

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
تو اینترنت که چیزای عجیب زیاد پیدا میشه،منم یه با تو eBay یه کارتریج خور دیدم که میشد باهاش بازیای mega drive را روی SNES بازی کرد!داشتم شاخ در میاوردم... نمی دونم واقعیت داشت یا نه...

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
نینتندو 64 برد بسیار پیچیده ای داره و تا حالا هم ایسی حافظه 64 مگابایتی اونو کپی کنه
با یه امولاتور میشه رامهای 64 رو روی گیم کیوب یا وی اجرا کرد ولی رو خود 64 نمیشه

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
نینتندو 64 برد بسیار پیچیده ای داره و تا حالا هم ایسی حافظه 64 مگابایتی اونو کپی کنه
با یه امولاتور میشه رامهای 64 رو روی گیم کیوب یا وی اجرا کرد ولی رو خود 64 نمیشه

اتفاقا میشه ولی قیمت کاتریج ی که میتونی بازی روش بریزی و اجرا کنی گرونه
حتی چنین کاتریجی من برای سوپر نینتندو هم وجود داره که راحت تمام بازیها رو اجرا میکنه

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
جالبه نمیدونستم پروگرمر داره گفتین پولا ته کشیده منم امروز متوجه شدم به همین درد دچارم ماشینمم جای خون ریزی روغن ریزی داره نمیدونم چه مرگشه واسه همین اون امیگا 500 رو که میبینید با کل تشکیلاتش شامل موس و دفترچه ها و 120 عدد فلاپی دیسکت که 110 تاشون بازی هستند میفروشم دستگاه تقریبا نوی نو هست فلاپی های سیستم عاملشم بعلاوه کتاب راهنمای فارسیشم هست
خلاصه طالب داشت نرین قم من تهرانم :p

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
جالبه نمیدونستم پروگرمر داره گفتین پولا ته کشیده منم امروز متوجه شدم به همین درد دچارم ماشینمم جای خون ریزی روغن ریزی داره نمیدونم چه مرگشه واسه همین اون امیگا 500 رو که میبینید با کل تشکیلاتش شامل موس و دفترچه ها و 120 عدد فلاپی دیسکت که 110 تاشون بازی هستند میفروشم دستگاه تقریبا نوی نو هست فلاپی های سیستم عاملشم بعلاوه کتاب راهنمای فارسیشم هست
خلاصه طالب داشت نرین قم من تهرانم :p

قیمت چند

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
250 پایه برای کل تشکیلاتش

---------- نوشته در 09:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:59 PM ارسال شده بود ----------

من برای یک چیزی سواله کنسول رو برای چی آرشیو میکنن :d

همینجوری از مخ با خر (الاغ) تصادف شاخ به شاخ کردم

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

شما 26 سالته ما داره 30 میشیم هنوز نتونستیم یه جورایی بریم کمپ بخوابیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر