ارزش تکرار کدام بازی در سال 2012 بیشتر است؟

ارزش تکرار کدام بازی های سال 2012 بیشتر است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    128

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
از نظر نطرسنجی که Journey
ولی اگه روراست باشم تنها چیزی که من همیشه زیاد تکرارش می کنم سری لگو بید(همین لگو بتمن 2)لا مصّب اولش هیچی بهت نمیده بعد همه چی روبروته بعد که همه رو آزاد کردی مجبوری دوباره کلّ مراحل رو برگردی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
چرا همه از RE 6 بدشون اومد!؟!؟!؟:|
چش بود واقن؟به نظر من گیم پلیش حرف نداشت!:-/
مشکل گیم پلی بازی نیست
اصلا گیم پلی بازی نظیر هم نداشته باشه گرافیکشم نظیر نداشته باشه اون سبک Horror ـش هست که از بین رفته!
بازی با سبک Horror به وجود اومده و حالا تبدیل شده به اکشن درست مثل بازی های ترسناک دیگه که کم کم دارن هی نابود میشن(Dead Space و ...)

---------- نوشته در 12:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 PM ارسال شده بود ----------

اخ اخ اخ گفتی این Alan wake American Nightmare واقعا خیلی جالبه
واقعا ادم تحت تاثیر قرار می گیره تحت تاثیر
خداییش American nightmare ارزش دوبار رفتن رو داشت؟:D
خودش باید شونصد بار یک مرحله رو میرفتی باز بعد از تموم شدن بازی دوباره شروعش کنی چه فاجعه ای میشه:D

البته من که عاشق Alan Wake هستم ولی این آرکید اخریش رو اعصاب بود یکم:D 6 دور طول کشید مرحلش:D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
HAITMA :ABSOLUTION و DISHONORED بیشترین ارزش تکرارا رو داشتن.هر مرحله شو با شونصد(!) تا راه میشد رفت!:d
ولی خوب به جنبه های دیگه بازی که نگاه کنیم جورنی و فارکرای3 ارزش تکرار بالایی داشتن.
البته از دیابلو 3 هم که اصلا نمیشه دست کشید!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هیچ بازی به نظر من ارزش تکرار نداره بجز بازی های که روش های مختلف و پایان مختلف دارند مثلا dishonered خطی نیست و بازی های open world

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
به نظر من از همه بیشتر Max Payne 3 ارزش تکرار داره . من میخوام تابستون واسه بار چهارم برمش;)
بعد از اون به ترتیب هیتمن که خداییش ته بازی بود . Spec Ops ، FarCry3 و ACIII هم بعدش
COD Black Ops II هم اصلا ارزش تکرار نداره:)) ( الانه که کالاف فنها بریزن سرم :d )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر