ارزش تکرار کدام بازی در سال 2012 بیشتر است؟

ارزش تکرار کدام بازی های سال 2012 بیشتر است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    128

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
آواخر سال 2012 بود که بحث ها بر سر انتخاب بهترین گرافیک،بهترین داستان،بهترین... برای بازی ها بالا گرفت
حالا با هم میخوایم بهترین بازی رو از نظر ارزش تکرار انتخاب کنیم
به نظر شما کدام بازی ها در سال 2012 ارزش تکرار بالایی دارند؟
ملاک اصلی بازی هایی که در نظرسنجی هستن اینه که بر روی هر 3 پلتفروم اصلی یعنی PC و PS3 و XBOX360 اومده باشن(با احتساب انحصاری ها) و بقیه کنسول ها(چه خانگی و چه دستی)در نظرسنجی نیستن
آیا بازی مورد علاقه شما در لیست هست؟
توجه:میتونید چند بازی رو انتخاب کنید

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
منم که بغیر از اون کالاف که 2 تا رای داده بقیه رو من تیک زدم :d :d :d L:dL

Hitman Absolution

Max Payne 3

The Walking Dead

Far Cry 3

Sleeping Dogs

Call of Duty Black Ops 2

Free Gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2012
12
تنها بازی که پارسال میشد ده بار بازیش کرد شاهکار واکینگ دد بود چون توش دهها تصمیم گیری مهم داشت یارو میاد میگه کالاف و مکس پین و ... اخه یه شوتر نه خلاقیتی داره نه پیچیدگی خاصی داره چه ارزشی واسه تموم کردن داره ?‏(‏ ناگفته نمونه خودمم مدرن وارفیر 3 رو 4 بار تمومش کرد !!! )

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
تنها بازی که پارسال میشد ده بار بازیش کرد شاهکار واکینگ دد بود چون توش دهها تصمیم گیری مهم داشت یارو میاد میگه کالاف و مکس پین و ... اخه یه شوتر نه خلاقیتی داره نه پیچیدگی خاصی داره چه ارزشی واسه تموم کردن داره ?‏(‏ ناگفته نمونه خودمم مدرن وارفیر 3 رو 4 بار تمومش کرد !!! )
در مورد والکینگ دد حق با شماست ولی عزیز مکس پین هم کم بازی نبودا گرافیک شاهکار گیم پلی عالی داستان خیلی خوب کمترینش ارزش 3یا 4 بارتموم کردن رو داشت داشت

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
قطعا Call of duty Black ops II
چون تا کمه کم 3 بار ردش نکنی از کل داستان با خبر نمیشه و تمام پایان ها رو نمیبینی
و همین طور DisHonored که دو پایان داشت یک پایان خوب یک پایان بد

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
و همین طور DisHonored که دو پایان داشت یک پایان خوب یک پایان بد
البته 3 تا پایان داشت:d یکیشو از دست دادی:)
بعضی بازیها که توش چند تا پایان وجود داره و تصمیم گیری های متفاوت و البته مهم (مثل The Walking Dead) قطعا ارزش چند بار تکرار و دیدن پایان های متفاوت رو دارند.

MAHDI PC

کاربر سایت
Aug 27, 2012
17
نام
مهدی
من به بازی call of duty black ops 2 رای مبدم چون از لحاظ داستان عالی بود سرنوشت داستان بازی رو خودت انتخاب میکردی حداقل برای فهمیدن کل داستان باید چند باری تا آخرش میرفتی:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
به نظر من هیتمن و Re 6 از همه ارزش تکرار بالا تری داشتن مخصوصا هیتمن که هر مرحله رو با چندین راه مختلف میشد تموم کرد و Chapter های بازی هم خیلی راحت قابل دسترس بودن و میشد خیلی راحت همه روش ها رو امتحان کرد .
Re 6 هم چون کلی کرکتر و مسیر های مختلف داشت که هر کودوم مشخصات و ضربه ها و ویژگی های خوشون رو داشت و خالی از لطف نبود تکرارش با وجود اینکه بازی ریتم اکشن داشت و خسته کننده نبود میشد راحت با همه کرکتر ها بازی کرد .

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
Tomb Raider 3 بار

واقعا این بازی به قدری صحنه های سینماتیک داشت که من فقط برای دوباره دیدنشون حاظر شدم 3 بار تکرار کنم
و 100 البته دیالوگ های فوق العاده !! مثلا اونجایی که راف اومد به متایوس تیر بزنه تو همون لحظه تیرش تموم شد و متایوس تبر رو پرت کرد سمت لارا ... ولی راف لارا رو بقل کرد و تبر رفت تو کمرش !!! این قسمتش استثنایی بود !
هنگام مرگش هم تو اخرین لحظه به لارا که گریه میکرد گفت :
Dont worry LARA.You are a CROFT

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر