ادامه Ghost Recon: Future Soldier در دستور کار

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
20121221_ghost_recon_future_soldier_next.jpg

بر طبق یافته های طرفداران تیز چشم، به نظر می‌رسد ادامه ای بر عنوان Ghost Recon: Future Soldier در دستور کار باشد.

یکی از اعضای فروم Ubisoft، چیزی با نام GRFS: Next’ team را در نشست سالانه این کمپانی در Kiev، پیدا کرده است.

این استودیو اوکراینی، وظیفه پورت نسخه PC عنوان Future Soldier را در سال جاری بر عهده داشته است و با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد هسته اصلی تیم سازنده خواستار همکاری نزدیک با Kiev برای ساخت نسخه بعدی در این سری است.

هم چنین این اسلاید اشاره به شرایط 'سختی' که پورت این بازی در آن صورت گرفت دارد، بدون آن که جزئیات دیگری در این رابطه فاش کند. نسخه PC عنوان قبل پس از معرفی، لغو و دوباره تایید شد. این موضوع جنجال زیادی به پا کرده بود.

عنوان Future Soldier میانگین نمرات 79 بر روی هر دو کنسول Xbox 360 و PS3 و 71 برای نسخه PC را به دست آورد. اما فروش آن به اندازه ای خوب بود که باعث افزایش 27% در آمد سه ماهه کمپانی Ubisoft گردد.

منبع

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
اصلا این اشغال دیگه برام مهم نیست ! گند زدن به پورت پی سیش ! نظر بقیه هم برام مهم نیست ! البته به جز پی سی گیمر !!! چون این بازی بلایی به سر بعضی از پی سی گیمرا اورد که .....

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
بازی دیگه اون چیزی که مشخصه سری بود رو نداشت ولی بازم خیلی لذت بخش و جذاب بود :D اگه واسه شماره بعدی بخش تاکتیکی حداقل یه مقدار به سمت Advanced Warfighter بره (حالا نمیگم در حد شماره های قبل از اون بشه)، به نظرم خیلی بهتر میشه.

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
واقعا بازی عالی ای بود. خلاقیت های جالبی داشت به خصوص در قالب کار تیمی و به صورت آفلاین. من اولش که بازیش کردم به قدری تو جوش قرار گرفته بودم که با قاطعیت میگفتم بهترین بازی عمرم بوده حتی از
modern warfare 2 بهتر. واقعا حس special force های آمریکایی رو به آدم میداد.

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
دوستان نسخه ی ;pc کجاااااااااااااااا مشکل داااشت یعنی هر کی از راه میرسه میگه نمی دونم شما چه مشکلی دارید اقا جانم شما سیستمتون مورد داره چرا روی بازی می ذارید درسته مشکلاتی داشت که پچ هایی وااسش اومد دیگه چرا گندش می کنید...
من اول روی کنسول بازی کردم که نداشتن یه انتی الیاز در ست حسابی روی کنسول همیشه و رزولوشن پایین علاوه بر تنظیمات پایین منو خیلی ازار می ده قبول.... ولی نسخه ی pc با انتی الیاز خیلی سینمایی میشه این گیم در نگاه یک ببینندی واقعا مثل یک فیلم شما تعدادیتون واقعا عقبیب البته ببخشید...

بازی از تکنیک های dx11 به خوبی استفاده میکرد طراحی و interface محیط فوقولاده بود البته دریغ از بعضی جا iها که تکسچر درستی نداشت ولی طراحی لباس ها فوقولاده تکسچر داشت نسخه ی pc و به خوبی میشد تسلیشن رو حس کرد بر روی dx11 ... کات سینس ها ظبط شده از روی کنسول افتضاح بودن بین بازی بر خلاف کات سنس ها توی بازی فوقولاده بودند...

به جای اینکه از بازی بد میگید یکمی اپ کنییید خودتون رو...بنا به حرفه کسی پیش نرید...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان نسخه ی ;pc کجاااااااااااااااا مشکل داااشت یعنی هر کی از راه میرسه میگه نمی دونم شما چه مشکلی دارید اقا جانم شما سیستمتون مورد داره چرا روی بازی می ذارید درسته مشکلاتی داشت که پچ هایی وااسش اومد دیگه چرا گندش می کنید...
من اول روی کنسول بازی کردم که نداشتن یه انتی الیاز در ست حسابی روی کنسول همیشه و رزولوشن پایین علاوه بر تنظیمات پایین منو خیلی ازار می ده قبول.... ولی نسخه ی pc با انتی الیاز خیلی سینمایی میشه این گیم در نگاه یک ببینندی واقعا مثل یک فیلم شما تعدادیتون واقعا عقبیب البته ببخشید...

بازی از تکنیک های dx11 به خوبی استفاده میکرد طراحی و interface محیط فوقولاده بود البته دریغ از بعضی جا iها که تکسچر درستی نداشت ولی طراحی لباس ها فوقولاده تکسچر داشت نسخه ی pc و به خوبی میشد تسلیشن رو حس کرد بر روی dx11 ... کات سینس ها ظبط شده از روی کنسول افتضاح بودن بین بازی بر خلاف کات سنس ها توی بازی فوقولاده بودند...

به جای اینکه از بازی بد میگید یکمی اپ کنییید خودتون رو...بنا به حرفه کسی پیش نرید...
برادر این که میبینی دوستان گله دارن، به خاطر خود بازی نیست. چون منم دست و پا شکسته بازیش کردم و اتفاقا خیلی هم جالب بود. مشکل اینه نسخه PC از نظر فنی یه افتضاح به معنای کلمه بود. باعث شد خیلیا از جمله خودم اصلا نتونن بازی رو تموم کنن. افت فریم وحشتناک بود. جوری بازی رو پورت کرده بود انگار نمیخواستن اصلا همچین کاری کنن. از 2 بار تایید و 1 بار کنسل کردنش کاملا مشخص بود چی میخوان بدن بیرون. بازم میگم مشکلات فنی. خود بازی خوب بود.

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
برادر این که میبینی دوستان گله دارن، به خاطر خود بازی نیست. چون منم دست و پا شکسته بازیش کردم و اتفاقا خیلی هم جالب بود. مشکل اینه نسخه PC از نظر فنی یه افتضاح به معنای کلمه بود. باعث شد خیلیا از جمله خودم اصلا نتونن بازی رو تموم کنن. افت فریم وحشتناک بود. جوری بازی رو پورت کرده بود انگار نمیخواستن اصلا همچین کاری کنن. از 2 بار تایید و 1 بار کنسل کردنش کاملا مشخص بود چی میخوان بدن بیرون. بازم میگم مشکلات فنی. خود بازی خوب بود.

دوست عزیز مشکل فنی که شما (ا)عزش حرف میزنید بر میگرده به سخت افزار های دوستان و تا حددی پورت مورد داره بازی...

خوب در مورد فریم بنده خودم خیلی حساس هستم و اعنیاد به انجام بر روی 60 فریم دارم بدجور...

مشکل فریم در این بازی که دوستان ازش حرف میزدند یک مشکل حل شدنی بود که بنا به سخت افزار محدود خیلی ها و پورت بد bottleneck ایجاد میکرد که این مورد در vsyns بازی بود و مشکل بعدی 24hz شدن بازی بود که خیلی ها متوجه این موضوع نبودن و این باعث مید که فریم به صورت فجیع کات بشه ... که برای رفع این مورد custom رسولوشن در کنترل پنل بود ... هر دو مشکل حل شدنی بودن ...
من با کارت 680 بر روی 60 فریم اجرا میکنم با اخرین پچ که اگر اشتباه نکنم 1.5 یا 1.6 که موردی نداره از همین رو به دوستان پیشهاد دارم که در مورد بازی بد نگن شاید شما مشکل داشته باشید با بازی و پورت بد و مورد دار ولی این مشکلات حل شدنی بودن در بازی...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوست عزیز مشکل فنی که شما (ا)عزش حرف میزنید بر میگرده به سخت افزار های دوستان و تا حددی پورت مورد داره بازی...

خوب در مورد فریم بنده خودم خیلی حساس هستم و اعنیاد به انجام بر روی 60 فریم دارم بدجور...

مشکل فریم در این بازی که دوستان ازش حرف میزدند یک مشکل حل شدنی بود که بنا به سخت افزار محدود خیلی ها و پورت بد bottleneck ایجاد میکرد که این مورد در vsyns بازی بود و مشکل بعدی 24hz شدن بازی بود که خیلی ها متوجه این موضوع نبودن و این باعث مید که فریم به صورت فجیع کات بشه ... که برای رفع این مورد custom رسولوشن در کنترل پنل بود ... هر دو مشکل حل شدنی بودن ...
من با کارت 680 بر روی 60 فریم اجرا میکنم با اخرین پچ که اگر اشتباه نکنم 1.5 یا 1.6 که موردی نداره از همین رو به دوستان پیشهاد دارم که در مورد بازی بد نگن شاید شما مشکل داشته باشید با بازی و پورت بد و مورد دار ولی این مشکلات حل شدنی بودن در بازی...
میخوای با 680 هم افت فریم داشته باشی؟:-/
اون وقت بر حسب اتفاق همه افت فریم دارن و سیستمشون مشکل داره و دروغ میگن و شما که افت فریم نداری و سیستمتون بالاست، راستی میگین؟!
چیزی که واضحه، یوبی سافت تمام پورت های بدون استثنا افت فریم دارن. فقط Farcry 3 این وسط خوب در اومده اونم چون به خوبی پرداخته شده بود.
منم گفتم خود بازی خوبه ولی مشکلات فنیش شدیدا رو اعصابه که نمیذاره مثل آدم بازی کنیم. قبلا هم گفتم، تمام مشکلات بازی یه طرف و افت فریم یه طرف. حالا روی هر پلتفرمی.

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
میخوای با 680 هم افت فریم داشته باشی؟:-/
اون وقت بر حسب اتفاق همه افت فریم دارن و سیستمشون مشکل داره و دروغ میگن و شما که افت فریم نداری و سیستمتون بالاست، راستی میگین؟!
چیزی که واضحه، یوبی سافت تمام پورت های بدون استثنا افت فریم دارن. فقط Farcry 3 این وسط خوب در اومده اونم چون به خوبی پرداخته شده بود.
منم گفتم خود بازی خوبه ولی مشکلات فنیش شدیدا رو اعصابه که نمیذاره مثل آدم بازی کنیم. قبلا هم گفتم، تمام مشکلات بازی یه طرف و افت فریم یه طرف. حالا روی هر پلتفرمی.

عزیزه من چرا باید دروغ بگم ؟؟؟؟؟ دلیلی داره ...من سازنده ی بازیم ...

خیلی از بازی ها مشکل دارن ولی توضیح دادم بهتون یه چیزایی رو نمیشه اینجا رک گفت....دوستان خیلی مبتدی تر این این حرفا هستند که بخوان این مشکلات رو بر طرف کنن ایا مشکل 24hz شدن بازی که باعث افت فریم میشد کسی فهمید که بخواد حل کنه اینجا ؟؟؟
دوست عزیز همین مشکل فریم رو از 60 به 30 میکشوند من به وقوع دارم میگم مشکلی ندارم اگر مشکلی بوده fix شده و فریم بازی عالی روی 60 هستش اونهم با vsyns البته از خوده اپشن کنترل پنل جدا از این مورد از تکنیک های دیگری که در nvidia inspector هستش استفاده کردم بازی واقعا گرافیک سینمایی داره بر خلاف نسحه ی کنسول همونجور که گفتم بازی ها با پورت بد مشکلاتی دارن ولی دوستان به جای اینکه مشکلات رو حل کنند از بازی بد می گم(البته جای حق داره) از مبتدی بودن حرفی نزنیم...

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
عزیزه من چرا باید دروغ بگم ؟؟؟؟؟ دلیلی داره ...من سازنده ی بازیم ...

خیلی از بازی ها مشکل دارن ولی توضیح دادم بهتون یه چیزایی رو نمیشه اینجا رک گفت....دوستان خیلی مبتدی تر این این حرفا هستند که بخوان این مشکلات رو بر طرف کنن ایا مشکل 24hz شدن بازی که باعث افت فریم میشد کسی فهمید که بخواد حل کنه اینجا ؟؟؟
دوست عزیز همین مشکل فریم رو از 60 به 30 میکشوند من به وقوع دارم میگم مشکلی ندارم اگر مشکلی بوده fix شده و فریم بازی عالی روی 60 هستش اونهم با vsyns البته از خوده اپشن کنترل پنل جدا از این مورد از تکنیک های دیگری که در nvidia inspector هستش استفاده کردم بازی واقعا گرافیک سینمایی داره بر خلاف نسحه ی کنسول همونجور که گفتم بازی ها با پورت بد مشکلاتی دارن ولی دوستان به جای اینکه مشکلات رو حل کنند از بازی بد می گم(البته جای حق داره) از مبتدی بودن حرفی نزنیم...

شما با پچ بازی کردی ؟! در روز های اولی که بازی عرضه شده بود حتی تا همین امروز مشکلات بازی باعث نارضایتی کاربرا شده. یه سری به فروم یوبیسافت بزن. حتی با این 5 تا آپدیتی که عرضه کردن باز هم مشکلاتی وجود داره. من با آپدیت 4 نتونستم از مرحله 2 به بعد رو بازی کنم به خاطر باگ! این آپدیت ششم هم قرار بود اکتیر عرضه بشه بعد الان 21 دسامبره! وقتی سازنده میگه ما از این مشکلات آگاهیم و در حال تلاش برای رفعش هستیم یعنی این مشکلات واقعا وجود دارن.
عدم پایداری بازی، باگ های ریز و درشت در بخش های مختلف و همینطور مشکلات Performance این بازی چیزی نیست که قابل انکار باشه، حتی اگر شما باهاش برخورد نکرده باشی (که بدون نصب آپدیت‌ها احتمالش کمه)
باگ ها هم چیزایی غیر ترتیبی هستن. ممکنه برای یه نفر تحت شرایطی اتفاق بیفتن ولی برای یه شخص دیگه اتفاق نیفتن.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
من افت فریم نداشتم بعضی عادت به ترول بازی دارند

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

البته بازی ضعیفی بود چه از لحاظ داستان چه گرافیک

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هر چند ايده ساخت Future Soldier جالب بوده واي متاسفانه پرداخت بد بخصوص واسه نسخه PC اصلا خوب نبود.
مشكلات زيادي بازي داشته، مثل افت فريم، گرافيك نامناسب و موارد ديگه بازي رو ضعيف كرد. هر چند گيم پلي بازي تونست يه تكوني به اين سري بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر