اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من یه وی پی ان ایران یعنی همینایی که به عنوان افزایش سرعت میفروشن خریدم الان مشکل سرعت دانلودم حل شده ( رو سرورهای خارجی چند روزه سرعت من از 500 شده 70 ولی رو سرورهای ایرانی اکی هست )
مخابرات شیراز

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
وضعیت من و پینگ و سرعت با سرور آلمان killzone
بهترین شرایط
l8y_killzone%E2%84%A2_shadow_fall_20151107034544.png
بدترین شرایط
vlk_killzone%E2%84%A2_shadow_fall_20151103042048.png
وضعیت کلی در PSN
ri39_20151103165457.png
وضعیت درXBLهم کاملا اوکی هست بدون هیچ مشکلی

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
خداوکیلی نگاه کنید این شرکت عصر انتقال چیکار کرد.!!!عکس زیر رو نگاه کنید اون دو تا کادر قرمز رو
این شرکت توی تاریخ 26 مهر این حجم رو از من کم کرده حدود 7 گیگ میشه و هنوز این حجم رو به بنده بر نگردونده.آدم به اینها چی میتونه بگه.من آدم بی ادبی نیستم .جدا از بستن udp , tcp و set کردن dns و پینگ بال و .....که میدونم همه مشکل دارن.آخه من چطور میتونم توی این بازه زمانی اینقدر مصرف کرده باشم؟واقعا به قول خود رئیس جمهور وقتی همه چی دست یه عده باشه اون عده فاسد میشن و هر کاری خواستن انجام میدن.من سر همین قضیه میرم زیرساخت اعتراض میزنم حتی اگه به نتیجه نرسه.دوست دارم در این شرکت رو تخته کنند.

http://s3.picofile.com/file/8221652884/kh.jpg

همین شخص رئیس جمهور شما قانون فلیت-رینگ هوشم-ند رو امضا کرد... برو گوگل همین رو بزن دستاوردهای گرانمایه رو پیدا میکنی

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
کسانی که از مخابرات نت دارن در جریان باشید که بخاطر بدهی مخابرات به زیرساخت ، زیرساخت اختلال ایجاد میکنه تو دیتاش.

آره فکر کنم همین باشه چون وقتی وی پی ان ایران روش ست کنی کاملا عادی میشه سرعت سرورهای خارجی .

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یکی نیست به آقای وزیر بگه شما که درد ر میدونید درمان ر هم میدونید پس منتظر چی هستید که ما برای دیدن یک ویدعو باید انقدر التماس نت کنیم :((
یه مدتی هست که وضعیت بهتر شده ولی مشکل بعضی از دوستان روی سرور های XBOX LIVE هم باید پیگیری بشه چون مثل اینکه فقط با پارس آنلاین میشه درست استفاده کرد

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
بعضی دوستان چه توقع های بی جایی دارن برید کلاه تون رو بندازید هوا العان که خوبه به زودی بدتر از این هم میشه وقتی وزیر ارتباطات انقدر تعطیله چه توقع دارید که بفهمه بازی آنلاین چیه اون میخوان قند شکن ها رو از کار بندازن روی سرورهای لایو هم خیلی تاثیر میذاره به جای انتقاد کردن هم که هست فعلا بسازید تا دو سال دیگه ببینیم آدم حسابی پیدا میشه مال این وزیر ارتباطات!!!:d
اینم ببینید قشنگه:))

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من واقعا موندم چرا مشکلاتم تو بازی فقط شبا هستش.
تا بعدازظهر خیلی خوبه نت. با پینگ زیر 120 تو بتل بدون هیچ مشکلی میشه بازی کرد ولی شبا خیلی داغون میشه.منم فقط شبا بیشتر میتونم بازی کنم.
کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه؟

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
من کلا با روزنامه های فارسی زبان میانه خوبی ندارم چون هیچ وقت شما نمیتونی کلمه پر ارزشی داخلی این روق ها پیدا کنی...و جزو اتلاف سرمایه ملی و قظع کردن بی جهت درختان و تحریک و درگیر کردن شما به مسایل بی ارزش کاربرد دیگه ای ندارن اون هم به دلیل محدودیتی که دارند
ولی این روزنامه اطلاعات یه تیتر پر فروشی میزنه ولی وقتی وارد مطلب تیتر میشد میفهمید که با تیتر وارده تضاد زیادی داره: پیشرفت و گسترده شدن فیلت-رینگ هوش-مند و سرعت عمل از 24 ساعت به 12 ساعت و و و....

این افراد میتونن در عرض چند ثانیه سرعت شما را چندین هزار برابر کنن و حتی ping شما رو هم تک رقمی کنن ولی همیشه از ترفند های فریبکارانه "زیر ساخت های ضعیف" برای فرار استفاده میکنن
2wp0b9k.jpg

2euu0j4.jpg

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,083
نام
سالار
گل بود به سبزه هم اراسته شد :|
حالا همه که میدونین خوده این *****ینگ هم باعث کاهش سرعت میشه :|
ایشالا دیگه باید قیده بازی انلاین و زد و رفت سمته سوپر ماریو :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند