اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
تو بتلفیلد با عربا که بازی میکنی همش حسرت اینو میخوری که چرا اینترنتت انقدر داغون تر از اینا باشه که با همین نت کیل و امتیازت از اینا بالاتر باشه :|

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
تو بتلفیلد با عربا که بازی میکنی همش حسرت اینو میخوری که چرا اینترنتت انقدر داغون تر از اینا باشه که با همین نت کیل و امتیازت از اینا بالاتر باشه :|
اگه عرب بودیم بهتر بود تا ایرانی :|
واقعا چه هدفی دارن من نمی دونم ....... از پای نت بلند بشیم بریم بیرون چکار کنیم ؟ مخصوصا تو این گرما

Dido Armstrong

کاربر سایت
May 26, 2015
15
معجزه! معجزه! صبح رفتم LoL بازی کنم! پینگ برای 30 دقیقه شد 60! یک لحظه احساس کردم الان تو لاس وگاسم! ولی حیف بعد از 30 دقیقه پینگم شد 500 ! از تک تک ثانیه های اون نیم ساعت استفاده کردم!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
واقعا چه هدفی دارن من نمی دونم ....... از پای نت بلند بشیم بریم بیرون چکار کنیم ؟ مخصوصا تو این گرما

بدبختی اینه که هیچ هدف منطقی پشتش نیست .. مثل خیلی چیزای دیگه
فعلا حداقل کار اینه که به isp ها فشار بیاریم..

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
در همين لحظه وارد بلك ليست بنده شديد! ;;)

مي دونيد بدترين قسمتش چيه؟ اينكه تو با اين نت ذغالي و پينگ فضايي و تايم اوت سرسام آور وارد Session ميشي ٢تا خشاب رو طرف خالي مي كني يه دونشم بهش نميخوره! بعد اون وايستاده جلوت يه بار R2 يا RT يا هرچيو هست ميزنه تو پخش زمين ميشي كلي ام مدالو نشان طرف ميگيره آخرشم تو گيم چت نوب خطاب ميشي و مورد عنايت TeaBag همه قرار ميگيري! :|
يكي نيس بگه آخه بنده خدا الان ما اگه نتمون يك هزارم كيفيت نت شمارو داشت هفت جد و آبادتونم نميتونست مارو از LeaderBoard پايين بياره!:))
متاسفم!

Dido Armstrong

کاربر سایت
May 26, 2015
15
بدبختی اینه که هیچ هدف منطقی پشتش نیست .. مثل خیلی چیزای دیگه
فعلا حداقل کار اینه که به isp ها فشار بیاریم..
فشار بیاریم که چی بشه؟ خط مارو میدن به یکی دیگه! آخرش همینه! تازه ISP ها چیکار میتونن بکنن؟

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
فشار بیاریم که چی بشه؟ خط مارو میدن به یکی دیگه! آخرش همینه! تازه ISP ها چیکار میتونن بکنن؟
نظرت در مورد مزاحمت تلفنی چیه ؟:))
کلا بچه ها یکم ویدیو پر کنن از لگاشون تو بتل و کال ببینیم اقا فرشید میخوان چکار کنن ..

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
در همين لحظه وارد بلك ليست بنده شديد! ;;)

مي دونيد بدترين قسمتش چيه؟ اينكه تو با اين نت ذغالي و پينگ فضايي و تايم اوت سرسام آور وارد Session ميشي ٢تا خشاب رو طرف خالي مي كني يه دونشم بهش نميخوره! بعد اون وايستاده جلوت يه بار R2 يا RT يا هرچيو هست ميزنه تو پخش زمين ميشي كلي ام مدالو نشان طرف ميگيره آخرشم تو گيم چت نوب خطاب ميشي و مورد عنايت TeaBag همه قرار ميگيري! :|
يكي نيس بگه آخه بنده خدا الان ما اگه نتمون يك هزارم كيفيت نت شمارو داشت هفت جد و آبادتونم نميتونست مارو از LeaderBoard پايين بياره!:))
متاسفم!

عربا نتاشون خارجیه،مثه اروپاییان دسته کم نگیریدشون ! مخصوصا اونایی که از اهل امارات هستند.
شما یه خشاب شلیک میکنی چیزی که طرف میبینه اینه،یه احمق اومده جلوش هیچ کاری نمیکنه ! با 6 تا تیر m16 طرف رو زمینه من دهنه خودمو چاک میدم یه خشاب روو طرف خالی میکنم طرف پشتش به منه 180 درجه میچرخه منو میزنه میبینم هلتش شده 0 نمرده ! بهشون هم میگی باور نمیکنن میزنن زیره خنده ! انگار که همچین چیزی وجود نداره،نت خرابی مثه عدد منفی زیر رادیکال میمونه براشون،نمیفهمن !
نت خوب بود هیچ احدی نمیتونست فیس توو فیس منو بزنه ! پشت سر هم فحش میدادن یا میگفتن چیتر و هکر،همونا الان به من میگن نووووب !

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
مثلا من ایرانی هستم ! و تو ایران هم زندگی میکنیم
800 کیلو حلبی (پراید) بهمون میندازن کیلویی 30000 تومن ! حلبی کیلویی چنده ؟
این هم اینترنت آشغالی که به خورد ما میدن

وعده وعیدهای دروغ دولت مبني بر افزايش پهناي باند و بهبود سرعت و کیفیت اينترنت در کشور
رتبه اینترنتی ایران در قعر خاورمیانه
سرعت پايين ، هزينه بالا
انحصار در اينترنت
سرعت اینترنت در ایران پایین‌تر از آفریقا و تمام کشورهای همسایه
قیمت اینترنت ایران ٣٥٠٠ برابر ژاپن

با این شواهد ما کشور گل و بلبلی داریم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب این کامنت من تقریبا مربوط به دو هفته پیش.

دوستان واقعا فکر می‌کنید این حضرات از مشکلات خبری ندارند؟ واقعا فکر می‌کنید بیان کردن مشکلات برای کسانی که خودشان مشکلات رو ایجاد کردند دردی رو دوا میکنه؟

اینم جواب ایشون که فکر کنم هنوز هم معتقدند قفل این مشکل بلاخره با یه کلید باز میشه :-"

خیر، در بسیاری موارد حتی خبر ندارن چه اختلالاتی ایجاد شده، چون اصلا براشون مهم نیست

فکر کردن دیگه جایز نیست، اگر راه بهتری بلدی شما بگو، اگه بلد نیستی نظاره گر باش و خودت رو اذیت نکن،

به حرفتون گوش کردم و فقط نظاره گر بودم و هستم. البته هر دو هفته یک بار میام و بهتون یادآوری میکنم که دوستان عزیزتون کاملا از ماجرا خبر دارند و همه با هم فقط برای نابودی این نت دارن تلاش میکنند.
فعلا که اتفاقی نیافتاده. من تا دو هفته دیگه نظاره گرم :-"

پ.ن : البته میدونم الان جواب میدید که انتظار ندارید توی 2 هفته تمام مشکلات حل بشه. ولی خب من امیدوارم حدافل در 200 هفته آیند این مشکلات حل بشه :d

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خب این کامنت من تقریبا مربوط به دو هفته پیش.

اینم جواب ایشون که فکر کنم هنوز هم معتقدند قفل این مشکل بلاخره با یه کلید باز میشه :-"

به حرفتون گوش کردم و فقط نظاره گر بودم و هستم. البته هر دو هفته یک بار میام و بهتون یادآوری میکنم که دوستان عزیزتون کاملا از ماجرا خبر دارند و همه با هم فقط برای نابودی این نت دارن تلاش میکنند.
فعلا که اتفاقی نیافتاده. من تا دو هفته دیگه نظاره گرم :-"

پ.ن : البته میدونم الان جواب میدید که انتظار ندارید توی 2 هفته تمام مشکلات حل بشه. ولی خب من امیدوارم حدافل در 200 هفته آیند این مشکلات حل بشه :d

مهم نیس بشه یا نشه ... مهم اینکه حداقل یکی داره تلاشش رو میکنه نت امثال شما ها شاید درست بشه تازه طلبکار هم هستی؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مهم نیس بشه یا نشه ... مهم اینکه حداقل یکی داره تلاشش رو میکنه نت امثال شما ها شاید درست بشه تازه طلبکار هم هستی؟

اول اینکه کسی با شما حرف نزد

دوم اینکه بله طلبکارم :-". ایشون مسئولیتی رو قبول کردن باید انجامش بدن. در صورتی که نتونن انجامش بدن باید از کسایی که دلشون رو خوش کردن با اینکارا به جایی میشه رسید هم عذرخواهی کنند. درصورتی هم که به نتیجه رسید و وضعیت درست شد ازشون تشکر میکنم که پیگیر قضیه بودند.

سوم اینکه هیچ وقت یادتون نره ف ی ل ت ر ی ن گ هوشمند رو همون کسایی شروع کردن که ادعاشون در مورد افزایش پهنای باند و آزادی شبکه های اجتماعی گوش آسمون رو کر کرده بود

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

دوم اینکه بله طلبکارم :-". ایشون مسئولیتی رو قبول کردن باید انجامش بدن. در صورتی که نتونن انجامش بدن باید از کسایی که دلشون رو خوش کردن با اینکارا به جایی میشه رسید هم عذرخواهی کنند. درصورتی هم که به نتیجه رسید و وضعیت درست شد ازشون تشکر میکنم که پیگیر قضیه بودند.

سوم اینکه هیچ وقت یادتون نره ف ی ل ت ر ی ن گ هوشمند رو همون کسایی شروع کردن که ادعاشون در مورد افزایش پهنای باند و آزادی شبکه های اجتماعی گوش آسمون رو کر کرده بود

اول اینکه ادب داشته باش اینجا فرومه ،پیام خصوصی هست میتونی از اون استفاده کنی..

شما به غیر از اینکه نشستی اونجا تایپ میکنی چه کار دیگه میکنی؟
کسی تضمین نمی کنه نت شما قراره درست بشه . لیاقت امثال شما همینه که دارید ...

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی

عزیز خودت داری میگی 2 هفته یه بار سر میزنی بعد میای همینطوری از خودت حرف در میاری تحویل مردم میدی ?!!!
کی اومده گفته شما مدرک بیارید من حتما این رو درست میکنم بگو ما هم بدونیم
بعد شما که بحث رو دنبال نمیکنی حق طلبکار شدنم نداری :/
کی از شما خواسته که بیای به جا ما حرف بزنی ? حرف میزنی از خودت مایه بذار اینجا فکر نکنم کسی دنبال تشکر باشه وکسیایی هم که دارن پیگیری میکنن اگه موفق نشن نیازی به عذرخواهی ندارن هیچ کسی اینجا امید کامل نداره به بهبودی وضعیت فقط پیگیری میکنیم که شاید فرجی شه

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
چند روزی هست که بد جوری گیر دادم به (های وب) که مشکل تایم اوت حل کنه
بلاخره قبول کردن که مشکل تایم اوت از مخابرات
فعلا دارن پیگیری میکنن
من هم همچنان رو مخ (های وب) هستم و خواهم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟