اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
داداش همه میدونن حرف زدن توی اینجا خالی کردنه خودمونه
میخوای بفهمن بابد توی تهران قرار بزارین اعتراض کنین

من ایادانم اگه تهران بودم 100 % پایه بودم برای اعتراض به نت
حتما ما اعتراض ميكنيم اونام ١٠٠٪ دست به سينه ما رو نگاه ميكنن (اينجا ما عملا قدرتي نداريم)

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
اگه از زندگی سیر نشدید ، اگه به مرز جنون نرسیدید ، اگه هنوز سر به بیابون نگذاشته اید ، اگه مفهموم اینترنت حلال رو درک نکردید ، دست نگه دارید ، همه و همه رو میتونید با اینترنت مخابرات تجربه کنید

همگام با مخابرات ...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
برای بنده الان 3 هفته ای هست که پورت 3659 بستس و کلا اختلال داره اصلا نمیتونم یک دست fifa 15 یا battlefield 4 بازی کنم
مخابرات تهران

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
پاشیم بریم آخــــوند بشیم.(این کلمه هم تو سایت ممنوعه چرا)

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که بسترهایی فراهم شده تا پهنای باند اینترنت موسسات و مراکز حوزوی چهار برابر افزایش یابد.

Millidan

کاربر سایت
Mar 29, 2015
2
شما الکی دارین ایراد میذارین. من اینترنت از مخابرات تهران دارم. اینم پینگم : دست مسئولین درد نکنه واقعا راضی هستم
56e3df693a.png

d94dfd39a5.png

آخرین ویرایش:

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
شما الکی دارین ایراد میذارین. من اینترنت از مخابرات تهران دارم. اینم پینگم : دست مسئولین درد نکنه واقعا راضی هستیم
56e3df693a.png

d94dfd39a5.png

اولا بگو شما چند نفری که می گی "راضی هستیم"

از مدل حرف زدنت معلومه که به کجا وصلی اونم با اولین پست

اگه هیچ مشکلی نیست پس تو چطور از تو تاپیک مشکلات سر در آوردی برادر؟

ثانیا اول پست های تاپیک رو بخون تا بفهمی مشکل فقط از پینگ نیست

البته امثال شماها بایدم از مسئولین تشکر کنند

یه تاپیک در مورد مشکلات اینترنت برای بازی آنلاین زده شده با 399 page و 5983 تا post بعد تو می گی هیچ مشکلی نیست و همه چی روبراهه؟

حتما واسه پر کردن اوقات فراغت دوستان میان اینجا و پست می ذارن :|

آخرین ویرایش:

Millidan

کاربر سایت
Mar 29, 2015
2
اولا بگو شما چند نفری که می گی "راضی هستیم"

از مدل حرف زدنت معلومه که به کجا وصلی اونم با اولین پست

اگه هیچ مشکلی نیست پس تو چطور از تو تاپیک مشکلات سر در آوردی برادر؟

ثانیا اول پست های تاپیک رو بخون تا بفهمی مشکل فقط از پینگ نیست

البته امثال شماها بایدم از مسئولین تشکر کنند

یه تاپیک در مورد مشکلات اینترنت برای بازی آنلاین زده شده با 399 page و 5983 تا post بعد تو می گی هیچ مشکلی نیست و همه چی روبراهه؟

حتما واسه پر کردن اوقات فراغت دوستان میان اینجا و پست می ذارن :|
?u mad brah

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
شما الکی دارین ایراد میذارین. من اینترنت از مخابرات تهران دارم. اینم پینگم : دست مسئولین درد نکنه واقعا راضی هستم
56e3df693a.png

d94dfd39a5.png

منم مخابرات تهرانم. پینگم دقیقا همینه. ولی یا اصلا کانکت نمیشم به سرور یا بی دلیل از بازی پرت میشم بیرون. یا لگ شدید اونم بی دلیل. البته صبحا نسبتا قابل تحمله ولی بعد از ظهر به بعد اصلا ثبات نداره و نوسان پینگ از خود پینگ بیشتر میشه. در ضمن تازه چند روزه پینگ این شکلی شده. به خاطر همین چند روز کل تاپیکو بردی زیر سوال؟

نکته مهم تر اینکه به نظر شما ما مرض داریم یا بیکاریم بیایم اینجا گله و شکایت کنیم؟

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
شما الکی دارین ایراد میذارین. من اینترنت از مخابرات تهران دارم. اینم پینگم : دست مسئولین درد نکنه واقعا راضی هستیم
56e3df693a.png

d94dfd39a5.png
واقعآ دست مسئولین درد نکنه که بی کیفیت ترین اینترنت دنیا رو با گرونترین قیممت + چندین آپشن مثه تایم اوت و دیسکانکت و پینگ بالا و قطع و وصل کردن پورت UDP به مردم میدن بعضیا هم اینقدر راضین که نمیدونن چی میگن " دست مسئولین درد نکنه واقعآ راضی هستم "

unable

کاربر سایت
May 11, 2011
10
سلام،من تو xbox one بازی می کنم و خواستم ببینم می دونستید یا نه ولی این جا یه قسمتی داره به نام xbox live party که میشه اون جا دوستاتون رو invite کنید و حرف بزنید و تو اون بخش هیچ ایرانی نمیتونه با خارجی ها حرف بزنه( ایرانی ها با ایرانی ها میتونن حرف بزنن) و همچنین تو بازی هایی مثل HALO MCC و MKX و borderland که من امتحان کردم نمیشه به خارجی ها کانکت شد ولی به ایرانی ها میشه، با چند نفر از دوستانم هم که تو ps4 هستند حرف زدم و گفتن که مشکل کم و بیش مشابهی دارن و با استفاده *** مشکل حل میشه( به احتمال زیاد بدلیل *****ینگ هوشمند هست) خواستم ببینم آقای واعظی و مسعولین مربوطه از این موارد اطلاع دارن یا نه؟
نمیدونم مشکلات شما از کی شروع شدن ولی xbox live از 2 ماه پیش مشکل پیدا کرده و هیچ بهبودی مشاهده نشده

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
اقا این چه وضعشه تو Xbox One اصلا نمیشه نه با خارجیا تو پارتی رفت نه میشه باهاشون بازی کرد خب اخه مگه مرض دارن هی انگولک میکنن اینترنتو اه همش یه شادی داشتیم که اونم به لطف **ترینگ هوشمند داره کم کم از بین میره ...
اقا رسیدگی کنین

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
عاغایون محترم میبینید خرابه بازی نکنید ! ! اعصاب و وقتتون الکی الکی به اف ندید ! مسعولین چپشون نیس ! فقط اینجا داره پول و وقت و اعصاب من و شما نفله میشه ! الان من حدود 10 روزه بازی نکردم به قدری راحتم که قابل توصیف نیس ! الان صفحه 400 ایم به امید خدا بریم تا 4000 صلوات بلند بفرستید !!

- - -ویرایش - - -

56e3df693a.png

d94dfd39a5.png

قصد توهین ندارم،ولی شما خوبیو ما ** خولیم !

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
من فکر کنم تا حالا همه باید فهمیده باشند که اینا با تنها چیزی که مشکل دارند تبادل افکار و ارتباط ایرانی ها با خارج از طریق chat هسته

بنابراین اینا تا جایی که بتونن در این زمینه اختلال ایجاد می کنند حالا می خواد وایبر یا واتس اپ باشه یا گیم هایی که داخلشون قابلیت chat وجود داره

اینا با دانلود فیلم و اهنگ و حتی p o r n هیچ مشکلی ندارن

سلام،من تو xbox one بازی می کنم و خواستم ببینم می دونستید یا نه ولی این جا یه قسمتی داره به نام xbox live party که میشه اون جا دوستاتون رو invite کنید و حرف بزنید و تو اون بخش هیچ ایرانی نمیتونه با خارجی ها حرف بزنه( ایرانی ها با ایرانی ها میتونن حرف بزنن) و همچنین تو بازی هایی مثل HALO MCC و MKX و borderland که من امتحان کردم نمیشه به خارجی ها کانکت شد ولی به ایرانی ها میشه، با چند نفر از دوستانم هم که تو ps4 هستند حرف زدم و گفتن که مشکل کم و بیش مشابهی دارن و با استفاده *** مشکل حل میشه( به احتمال زیاد بدلیل *****ینگ هوشمند هست) خواستم ببینم آقای واعظی و مسعولین مربوطه از این موارد اطلاع دارن یا نه؟

بله دوست عزیز همونطور که قبلا هم گفتم مشکل اصلیه اینا با chat هسته

تمام هدف اینها اینه که یه دیوار مثل دیوار بزرگ چین بکشند دور اینترنت ایران که کسی از داخل نتونه با خارج ارتباط chat داشته باشه و بخاطر همین هم هست که دارن هزینه های سرسام آوره سیستم چیلترینگ هوشمند جدید رو می پردازن

شما ببینید سایت ها و بازی هایی آنلاین خارجی که chat ندارن یا مشکل ندارن یا مشکلشون خیلی کمتره

در ضمن وقتی نشه از وایبر و واتس آپ و غیره استفاده کرد ملت مجبورند برای ارتباطات داخلی از همون بقول اینا پیامک تلفن همراه استفاده کنند که اینجوری هزینه های چیلترینگ هوشمند جبران می شه

یعنی با یه تیر 2 تا نشون می زنند

در ضمن اقای واعظی و مسئولینی هم که شما گفتید این وسط نقش هویج رو دارن و کاری ازشون ساخته نیست

- - -ویرایش - - -

عاغایون محترم میبینید خرابه بازی نکنید ! ! اعصاب و وقتتون الکی الکی به اف ندید ! مسعولین چپشون نیس ! فقط اینجا داره پول و وقت و اعصاب من و شما نفله میشه ! الان من حدود 10 روزه بازی نکردم به قدری راحتم که قابل توصیف نیس ! الان صفحه 400 ایم به امید خدا بریم تا 4000 صلوات بلند بفرستید !!

حرف شما درسته ولی تو این خراب شده بازی نکنیم چیکار کنیم کاش حداقل 4 تا تفریح دیگه وجود داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر