اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
بالاخره چند نفر پیدا شدند که مشکل برخورد نکردن تیر به طرف یا همون دیوار نا مرعی روو داشته باشند !!! دوستان به حرفه من رسیدند !!! من نمیدونم این اگه مشکل نیسسسس پس چیه ؟؟؟!!!!
آقا فرشید لطف کن به زیر ساخت اطلاع بده،بهشون بگو توو بازی بتل مشکل وجود داره،همین.بزار بررسی کنند شاید یه فرجی شد.من چند بار دیگه فرم پر کردم ولی باهام تماس نگرفتند.همین چهارشنبه شب بود اینترنت رویایی شد به مدت 76 دقیقه بعد بازم همون آشغال همیشگی شد.من بهتون گارانتی میدم همه ی اینها بخاطر اختلاله نه چیز دیگه.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
بالاخره چند نفر پیدا شدند که مشکل برخورد نکردن تیر به طرف یا همون دیوار نا مرعی روو داشته باشند !!! دوستان به حرفه من رسیدند !!! من نمیدونم این اگه مشکل نیسسسس پس چیه ؟؟؟!!!!
آقا فرشید لطف کن به زیر ساخت اطلاع بده،بهشون بگو توو بازی بتل مشکل وجود داره،همین.بزار بررسی کنند شاید یه فرجی شد.من چند بار دیگه فرم پر کردم ولی باهام تماس نگرفتند.همین چهارشنبه شب بود اینترنت رویایی شد به مدت 76 دقیقه بعد بازم همون آشغال همیشگی شد.من بهتون گارانتی میدم همه ی اینها بخاطر اختلاله نه چیز دیگه.

کدوم چند نفر؟ کو عکس و فیلم و اطلاعات دیگه؟!

همین جور یه ارگانی برید بخواین کار انجام بدید و هیچ مدارکی هم نبرده باشید فقط مسخرتون می کنن!!

mohammad2492

کاربر سایت
Apr 9, 2014
24

دوست عزیز اینکه شما میگید 76 دقیقه اینترنتم رویایی میشد به خاطر اینکه پکت لاست شما صفر درصد میشد پکت لاست توی بازی بتلفیلد خیلی مهمتر از پینگه من خودم اگه پینگم 80 باشد ولی پکت لاستم بالا باشد باید یک خشاب خالی کنم که طرف بمیرد ولی اگه پینگم 140 باشد و پکت لاست صفر درصد باشد طرف با 5 تیر کارش تمومه

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
دوست عزیز اینکه شما میگید 76 دقیقه اینترنتم رویایی میشد به خاطر اینکه پکت لاست شما صفر درصد میشد پکت لاست توی بازی بتلفیلد خیلی مهمتر از پینگه من خودم اگه پینگم 80 باشد ولی پکت لاستم بالا باشد باید یک خشاب خالی کنم که طرف بمیرد ولی اگه پینگم 140 باشد و پکت لاست صفر درصد باشد طرف با 5 تیر کارش تمومه

من هیچ وقت پکت لاست ندارم.مشکل پکت لاست کلا بحثش جداس.

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
یعنی پکت لاست شما همیشه صفر درصد یک تست توی بازی بتلفیلد بگیر عکسشو بذار

روو ایکس باکس بازی میکنم.نمیشه داخل بازی تست گرفت.با آی پی تست گرفتم :

08436498558644924677.png

mohammad2492

کاربر سایت
Apr 9, 2014
24

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,128
نام
شایان
دوستان من الان 4 روزه که فقط تا ساعت 12 ظهر اینترنت دارم بعدش نه سایتی باز میشه نه ... هیچ کاری نمیتونم بکنم زنگ هم نزدم برای پیگیری چون هیچ وقت رسیدگی نمیکنن
مثلا دیروز نتونستم 2 دقیقه از بازی dota 2 رو بازی کنم همش لگ داشت پینگ درسته و روی 200 میچرخه ولی تایم اوت فراوووووون به شکلی که با 8.8.8.8 بین هر پینگ یک تایم اوت میده
کس دیگه ای هم هست که این مشکلات رو داشته باشه ؟
مخابرات 512 نامحدود تهران

timidercomet

کاربر سایت
May 5, 2014
16
دوستان من الان 4 روزه که فقط تا ساعت 12 ظهر اینترنت دارم بعدش نه سایتی باز میشه نه ... هیچ کاری نمیتونم بکنم زنگ هم نزدم برای پیگیری چون هیچ وقت رسیدگی نمیکنن
مثلا دیروز نتونستم 2 دقیقه از بازی dota 2 رو بازی کنم همش لگ داشت پینگ درسته و روی 200 میچرخه ولی تایم اوت فراوووووون به شکلی که با 8.8.8.8 بین هر پینگ یک تایم اوت میده
کس دیگه ای هم هست که این مشکلات رو داشته باشه ؟
مخابرات 512 نامحدود تهران
من یه ساله این وضع رو دارم! نهایت تا ساعت های ۲-۳ اوکیه بعدش دیگه تعطیله

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
nitro.png

با این تعرفه ها بخندیم,گریه کنیم معلوم نیس !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر