اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
وزیر محترمتون فرق .... و گوشکوبیده رو نمیدونه !
میگید بازی انلاین , پورت UDP مگه چیزی از این حرفا حالیش میشه ؟ نه خدایی به عکس وزیر با دقت نگاه کنید ببینید طرف میتونه یه مودم config کنه اصلا ...
اینا به اقشار بزرگ و زحمت کش مثل کارگر و فرهنگی پشیزی ارزش قائل نمیشن بعد توقع دارید جواب گوی شما باشن ؟؟؟

وزیر محترمتون فرق .... و گوشکوبیده رو نمیدونه !
میگید بازی انلاین , پورت UDP مگه چیزی از این حرفا حالیش میشه ؟ نه خدایی به عکس وزیر با دقت نگاه کنید ببینید طرف میتونه یه مودم config کنه اصلا ...
اینا به اقشار بزرگ و زحمت کش مثل کارگر و فرهنگی پشیزی ارزش قائل نمیشن بعد توقع دارید جواب گوی شما باشن ؟؟؟
شمایی که خیلی سرت میشه هنوز نمیدونی که UDP پورت نیست پروتکل هست !
من داشتم نظرات فقط میخوندم واقعا زشته به راحتی توهین میکنید و ککتون نمیگزه !

شما فکر کردید دفعه قبل واقعا وزیر کاری کرد؟

صدالبته گفت مشکلات توی پیچ وزیر بهتر از نگفتنشه اما فکر نکنید اون کاره ایه :-??
ما که دستمون به جایی بند نیست . isp هم که زنگ میزنیم جواب سر بالا میدن . تنها راهش همین کامنت گذاری برای وزیر هست .چاره ی دیگه ای نیست

شمایی که خیلی سرت میشه هنوز نمیدونی که UDP پورت نیست پروتکل هست !
من داشتم نظرات فقط میخوندم واقعا زشته به راحتی توهین میکنید و ککتون نمیگزه !

اشتباه تایپی بود ... بعدشم اون پورتکل UD ه
شما بشین syberia 2 رو بازی کن نیازی به اینترنت نداره ! ناراحت میشی نظرات رو هم نخون ... اگه وزیر از اقوامتون هستن از شما خواهش میکنم که مشکل رو مطرح کنید به ایشون

این پینگ رو میبینم بد تر اعصاب ادم داغون میشه .... لعنتی اون زمانی که UDP مشکل نداره پینگ رو 200 هست اما الان .... :|

100677899.png

اشتباه تایپی بود ... بعدشم اون پورتکل UD ه
شما بشین syberia 2 رو بازی کن نیازی به اینترنت نداره ! ناراحت میشی نظرات رو هم نخون ... اگه وزیر از اقوامتون هستن از شما خواهش میکنم که مشکل رو مطرح کنید به ایشون
باشه بهش میگم

باشه بهش میگم
ر**ی**د**ن (عذر میخوام) تو زندگی و تنها تفریح این همه جوون اونم دقیقا بعد امتحانات و کنکور !!!! دفعه 4 ام هم هست 3 دفعه اول خیلی مرام گذاشتن ملت که مودب بودن و درخواست دادن اما الان حق دارن هرچی میخوان بگن .
حتی اگر یک پاسخ هم میدادن کار به اینجا نمیکشید اما متاسفانه اینا موجودات نادری هستن . هر جا انسان دیدید باید مثل انسان برخورد کنید .

اقا یعنی این وزارت خونه دفتر نداره؟ 4 نفر پاشن برن یه امار بگیرن؟
اون زیر ساخت یه دفتر نداره؟؟؟؟ یکی پاشه بره؟
وزیر کاره ای نیست بابا
تو یه رستوران صاحب رستوران به اشپر میگه خوب درست کن میگه چشم ولی باز غذا بد میده به ملت خوب صاحب چه کنه
باید رقت تو اشپزخانه :D
یه 2 نفر پاشن برن دفتر اینا 2 تا دادو بیداد کنن همه چی اوکی میشه

دوستان توقع زیادیه خودمم پلیرم و اعصاب برام نمونده اما به اعصاب خودتون مسلط باشید ...
انقدر که اینجا دارین با هم تند برخورد میکنید برید پیج وزیر کامت بزارید از صبح تا الان فقط 1 کامنت اضافه شده ... و اضافه کنم که حالا خود وزیر یا کسی به نمایندگی از ایشون داره پیج رو برسی میکنه چون چندین نظر بودن که محتواشون بو دار بود حذف شدن نمونه ( اگه میتونید مشکل مارو حل کنید اگه نه استعفا بدید ).
خواهش میکنم جای این دعوا ها تو پیج وزیر خبرگذاری ها حالا هر جایی که میتونید کامنت بزارید تا یه متنی ارائه کنیم به برنامه جواب دیگه خسته شدیم ...

اقا یعنی این وزارت خونه دفتر نداره؟ 4 نفر پاشن برن یه امار بگیرن؟
اون زیر ساخت یه دفتر نداره؟؟؟؟ یکی پاشه بره؟
وزیر کاره ای نیست بابا
تو یه رستوران صاحب رستوران به اشپر میگه خوب درست کن میگه چشم ولی باز غذا بد میده به ملت خوب صاحب چه کنه
باید رقت تو اشپزخانه :D
یه 2 نفر پاشن برن دفتر اینا 2 تا دادو بیداد کنن همه چی اوکی میشه
خشونت تو ادارات و ارگان های دولتی غیر از اینکه خطرناکه مشکلی رو برطرف نمیکنه ... متاسفانه در حال حاظر همه چی انحصار زیر ساخته آخر آخر جوابشون اینه : اگه مشکلی داره از اینترنت استفاده نکن، شرکت هم که هر کاری کنی اصلا گردن نمیگیره که بخواد پیگیری کنه همیشه مشکل از کابل کشی خونه و مخابراته، خود مخابرات هم که نود و نه درصد مواقع اشعاله ... شانست بزنه یه آدم باحال پیدا شه فقط مثل اونی که من معرفی کردم درد دلتو گوش بده فقط همین.

پ.ن : امروز وضع نت من افتضاحه از نظر سرعت، دیروز علاوه بر پینگ عالی سرعت خیلی خوبی هم داشتم امروز مشکل سرعتم پیدا کردم ...

آخرین ویرایش:
دوستان توقع زیادیه خودمم پلیرم و اعصاب برام نمونده اما به اعصاب خودتون مسلط باشید ...
انقدر که اینجا دارین با هم تند برخورد میکنید برید پیج وزیر کامت بزارید از صبح تا الان فقط 1 کامنت اضافه شده ... و اضافه کنم که حالا خود وزیر یا کسی به نمایندگی از ایشون داره پیج رو برسی میکنه چون چندین نظر بودن که محتواشون بو دار بود حذف شدن نمونه ( اگه میتونید مشکل مارو حل کنید اگه نه استعفا بدید ).
خواهش میکنم جای این دعوا ها تو پیج وزیر خبرگذاری ها حالا هر جایی که میتونید کامنت بزارید تا یه متنی ارائه کنیم به برنامه جواب دیگه خسته شدیم ...

خشونت تو ادارات و ارگان های دولتی غیر از اینکه خطرناکه مشکلی رو برطرف نمیکنه ... متاسفانه در حال حاظر همه چی انحصار زیر ساخته آخر آخر جوابشون اینه : اگه مشکلی داره از اینترنت استفاده نکن

عزیز جآن رفتن 2 تا سوال پرسیدن موردی نداره
بعدشم وفتی حقتو نمیدن باید به زور بگیری
خشونت هم نیست یه دادو بیداد ساده :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or