اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
دوستان من دیگه واقعا خسته شدم.
باید یه فکر اساسی تر کرد ... کسایی که تو کارای دولتی وارد هستند نمی دوننچطور میشه با این مسئولین دیدار رودررو داشت ؟ مثلا با وزیر ارتباطات ملاقات داشته باشیم یا مسئولین مرتبط ؟ این روش کامنت دادن رو ادامه بدید ولی خیلی دیر جواب میده و خسته کننده است.واقعا اگر بشه ملاقات حضوری داشت و مشکل رو به طور کامل شرح داد خیلی بهتر میشه فهمید قضیه چیه.

کامنتشو بزور میذاشتن اینو دیگه فک نکنم کسی حال داشته باشه.

ولی بهترین راه همین ملاقات حضوریه. ازما گفتن بود
البته اگه تتبلی رو بذاریم کنار تاریخ مشخص کردن و ایمیل زدن و کامنت زدن Brust خیلی تاثیرش بیشتره تا ساعتی یکی اونم فقط پیج.

دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم این یه موردو کوتاهی نکنین.

- - -ویرایش - - -

ینی الان این یه تیکه داری میگی وزیره اعظم به طور کامل از مشکل خبر نداره؟!!!:|

داره ولی وقتی بهش بگیم 2 زاری :dis droppin off :D

but i dont think so:|

بهرحال بهترین کار همینه.

هر چی تقویم رو نگاه کردم مناسبت خاصی رو هم نیافتم ... آخه رو چه حسابی هر 10 دقیقه روی پروتکل اختلال ایجاد میکنن :(
این واضحه که خبر دارن و قصدی هم هست چون ثابته و در حال حاظر هم کلا مارو نادید میگیرن حتی نمیگن چرا انگاری که یکی هی هر 10 دقیقه پاشو میزاره رو سیم :|
~ دوستان واردتر متنی آماده کنن ارسال کنیم برنامه های تلویزیونی که مخاطب زیاد دارن ملاقات حضوری با وزیر کشور بدون وقت قبلی تقریبا غیر ممکنه تعدادمونم نزدیک به تهران کمه ... کلافه شدیم یه روز کامل فقط زل زدیم به مانیتور ...

پ.ن : آخرین کامنت های پیج وزیر رو چک کنید میزان عصبانیت رو فقط بنگرید :d

پینگ به طور فضایی اومده پایین اما بلااستفادست ...من با این پینگ هم نتونستم تو BF4 سرور پیدا کنم ! اوج فاجعه :

100643143.png

بچه ها من یکی دیگه واقعا کلافه شدم.. حتی نمیشه 5 دقیقه بدون دق بازی کرد..
چکار کنیم؟ اینا مجازیشم جواب نمیدن چه برسه به واقعیش.. بعدشم ملاقات جضوری و میندازن عقب یا میپیچونن..
ISP هم به همه جا گیر میده.. از تلفت خونه تا سیم کشی و مخابرات.. تا زیرساخت اما خودش زیر بار این مسئله نمیره
گند زدن به تابستونمین رفت بریم بمیریم با این مملکته ...

همونطور که گفتم شبکه های پر مخاطب زیادن که میشه متنی رو آماده کرد و براشون ارسال کرد، بالاخره یکی پخش میکنه ...
از طرفی بنظر کامنت های صفحه وزیر اصلا برسی نمیشه صفحه تایید شده یا رسانه رسمی دیگه ای سراغ ندارین بعلاوه پیج وزیر بریم کامنت بزاریم ؟ متاسفانه جستجوهایی که کردم مفید نبود و صفحه های مهمی بدست نیاوردم جز چندتا سایت خبری که بیانیه خود وزیر مبنی بر برطرف شدن مشکل رو ارائه کرده بودن ...
این حرف و قبول دارم... ولی بهتره سمت این شبکه نریم ...
yahoo_3.gif
بنظرم برنامه جواب بهتره.. علنا زنگ میزنن مسئولین
Agree, Like :)

ب.ن : انقدر پینگ صاف و یک دست و عالیه آدمو بیشتر عصبی میکنه که بخاطر پروتکل UDP نمیشه ازش بهره برد، پینگی که من شاهدشم برای من که بینظیره بدون هیچ پکت لاستی زیر 150 و یک دست.
پ.ن 2 : نظرتون چیه یه جا مثل تیم اسپیک جمع شیم صحبت کنیم به یه نتیجه سریعتری برسیم.

آخرین ویرایش:
تنها راه استفاده از شبکه های خبرگزاری خارجی فارسی زبان (آره همونی که الان اومد تو فکرت و میگم ) تو برنامه " نوبت "شـــما"
البته اگه پخش کنن
این حرف و قبول دارم... ولی بهتره سمت این شبکه نریم ... ;) بنظرم برنامه جواب بهتره.. علنا زنگ میزنن مسئولین

یا UDP وصله پینگ خراب.
یا پینگ به زلالی آب بید UDP خراب!
ما مردمانی نفرین شده هستیم! :|
(پینگ که میگیرم یه time out هم نمیده! ) اگه وزیر هم فردا جواب نداد یعنی اصلا نیگا نمیکنه!

پینگ مخابرات استان گیلان تا 2 هفته پیش از 10 خط 5 تا تایم اوت بود الان همه چی فیکس شده و پینگ هم 150 ,همه چی دست خودشونه و میدونن چیکار داره میکنن و هی نگیم زیر ساخت..پهنای باند و و ... اینا خوب بلدن داره چی میکنن و کسی هم براشون مهم نی ,اگه بود یه ذره احترام میزاشتن برا کاربر
مخابرات خرابه الان تو بازی فیفا دقیقه 40 به بعد کلا شروع میکنه به گیر ...
خیلی سخته خودمو کنترل کنم,بیخیال واسه من یکی دیگه چیزی مهم نیس چون هیچی حالیشون نیس یه عده از این افراد که خرابی هارو به وجود میارن

کسی از دوستان برا گیلان بود زنگ بزنه پشتیبانی مخابرات شبا ,یه آقایی جواب میده فقط با ایشون صحبت کنید دیگه هر چی مشکل دارین ,غم و قصه دارینو فراموش میکنین :) از این فرد میشه فهمید چه خبره ..فقط یاد گرفته بگه یوسرتو بگو.مودمو خاموش کن.از طرف ما نیست.خداحافظ !!!
هیچی دیگه نمیگه
در کل باز شروع شده این مشکل ولی حتی یه حرفی نمیزنن راجب این موضوع ..از این خرابی این بدتره که به روی خودشونم نمیارن ..جناب وزیرم که یــ جواب نمیده ,باید خودمونو بزنیم به بیخیالیی چون کسی ارزش قائل نیست واسه کاربرا ;-)

سلام دوستای عزیزم! یه پیشنهاد دارم! 2 ماه پیش که اینترنت درست شد متن معذرت خواهی وزیر امد جمله اخرش این بود:"وی علاوه بر طلب پوزش از اختلال به وجود آمده، گفت: خوشحال می شوم در اینگونه موارد مراتب از طریق سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شماره تلفن 195 اعلام شود."(انگار خودش میدونست بازم اتفاق میفته :p) حاالا چرا جا این کارا نمیاین به 195 زنگ بزنید؟ آیه ایس نخونیدا اگه زنگ نزدید که اگه بزنیم جواب گو نیستن و از اینا! کسی زنگ زده؟

قیمت ارزو چک میکنین؟؟ ذره ذره داره میاد پایین ولی از اونطرف زدن نت رو ترکوندن چقدر اینا دوست داشتنی هستن :) فکر نکنم حتی خدا هم بدونه فردای ایران چه خبره و چی میشه ugh

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or