اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
بعید میدونم ۲ نفر بیشتر بیان اخرشم با یه ون ترتیبمون میدن:))

آقا من هستم بریم ارشاد بشیم :))

چرا هیچکس کامنت نمیذاره 100 نفرم کامنت نذاشتن اینجوری به جایی نمیرسیم! تو همین تاپیک 600 نفر رای دادن خواهش میکنم شل نگیرید منم مثل شما امیدی ندارم ولی با یک کامنت گذاشتن چیزی ازم کم نمیشه! بذارید بفهمن اعتراض داریم! حداقل پیچ وزیر رو اسپم بارون کنید تا یه جوابی بده!

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
دوستان عزیز، هنوز تمام گزینه ها روی میز هست! پس در مورد بازگشت این مشکل که هنوز به یک هفته نرسیده همچنان به ارسال شکایات و انتقادات خود از طریق کامنت در پیج وزیر یا راههای دیگر گفته شده در پست اول ادامه دهید.

در صورتی که مشکل سریعتر رفع نشه استفاده از روشهای دیگر اون رو مطرح می کنیم، به هیچ وجه تکرار این مشکل قابل توجیه نیست و اینبار در این مورد تعلل نخواهیم کرد، دوستان با رعایت ادب و احترام و حفظ خونسردی همچنان همکاری کنند.

تماس و شکایت کردن به ISP ها و مخابرات هیچ تاثیری نداشته و بیهوده خواهد بود، فقط شرکت زیر ساخت مسول مستقیم این مشکلات هست، چون که انحصار غیر منصفانه ی این فن آوری در اختیار این مرجع هست.

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
دوستان عزیز، هنوز تمام گزینه ها روی میز هست! پس در مورد بازگشت این مشکل که هنوز به یک هفته نرسیده همچنان به ارسال شکایات و انتقادات خود از طریق کامنت در پیج وزیر یا راههای دیگر گفته شده در پست اول ادامه دهید.

در صورتی که مشکل سریعتر رفع نشه استفاده از روشهای دیگر اون رو مطرح می کنیم، به هیچ وجه تکرار این مشکل قابل توجیه نیست و اینبار در این مورد تعلل نخواهیم کرد، دوستان با رعایت ادب و احترام و حفظ خونسردی همچنان همکاری کنند.

تماس و شکایت کردن به ISP ها و مخابرات هیچ تاثیری نداشته و بیهوده خواهد بود، فقط شرکت زیر ساخت مسول مستقیم این مشکلات هست، چون که انحصار غیر منصفانه ی این فن آوری در اختیار این مرجع هست.

هاه. این اشغال که زده اینترنتو ترکونده فن آوریه پس! چه جالب. من نمیدونستم!
موافقم ولی.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,487
من علاوه بر این مشکل یه مشکل جدید برام پیش اومده تو این دو روزه تا ظهر خوبه از 12 که میگزره پینگ میره رو 400 کسی این مشکلو داره؟

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
دوستان با رعایت ادب و احترام و حفظ خونسردی همچنان همکاری کنند.
کاملا موافقم نباید شخصیت خودمونو زیر سوال ببریم، اما همه ما پلیریم و همو خوب میفهمیم مشکلات فعلی روان یه پلیر و داغون میکنه نمیشه به کسی خورده گرفت.

یه چیزی رو اضافه کنم در جریان باشید، امروز تماس گرفتم با شرکت میگم این همه قطعی که داریم افت سرعتم که تابلوعه ... مشکل UDP رو دیگه چرا باز انداختین به جونمون (با جوابی مواجه شدم که توقعش رو نداشتم، توقع داشتم بشنوم مشکل نویز خطتون هست یا مخابراتتون مشکل داره) طرف برگشته میگه مشکل UDP دست پارس آنلاین نیست ما نمیتونیم دخالتی کنیم با تعمیرات و پیگیری هایی که انجام شد باز هم مشکل برگشته، گفتم چقدر ممکنه طول بکشه مشکل ؟ میگه اصلا زمان نداره مشکلی که بوجود اومده کسی روش تسلط کافی رو نداره که بخواد برطرف کنه.

این خلاصه ای از صحبت ها بود که گفتم شاید بکار بیاد، عرضم به حضورتون که حالا اگر در نظر هم بگیریم که واقعا کسی تسلط نداره و عمدی در کار نیست باز هم قابل قبول نیست الکی مشکلی رو بوجود بیارن که نمیتونن حلش کنن گناهه ما چیه ؟ به همکاریتون ادامه بدید دوستان. :)
چه خوب که پورت HTTPS نرف رو هوا :d
نمیشه رفیق تا کی سازش عزیزم ... حتی شوخیشم دیگه اعصاب خورد کنه ...

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان عزیز، هنوز تمام گزینه ها روی میز هست! پس در مورد بازگشت این مشکل که هنوز به یک هفته نرسیده همچنان به ارسال شکایات و انتقادات خود از طریق کامنت در پیج وزیر یا راههای دیگر گفته شده در پست اول ادامه دهید. در صورتی که مشکل سریعتر رفع نشه استفاده از روشهای دیگر اون رو مطرح می کنیم، به هیچ وجه تکرار این مشکل قابل توجیه نیست و اینبار در این مورد تعلل نخواهیم کرد، دوستان با رعایت ادب و احترام و حفظ خونسردی همچنان همکاری کنند. تماس و شکایت کردن به ISP ها و مخابرات هیچ تاثیری نداشته و بیهوده خواهد بود، فقط شرکت زیر ساخت مسول مستقیم این مشکلات هست، چون که انحصار غیر منصفانه ی این فن آوری در اختیار این مرجع هست.
ملت خواب تشریف دارن ظاهرا. داریم واسه هیچ تلاش میکنیم.

ده خو کامنت بذارین دیگه .!××!
احیانا 2 تا دست و یه کیبورد که هست؟ نکنه چون udp پکیده نمیتونید کامنت بدید؟
حتما باید با این فونت نوشت؟ نت خودمون به F میره اگه کاری نکنیم!!!!

آخرین ویرایش:

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
رفقا فعلا مشکل واسه من و دوستم حل شده.. هرچند تو یه زمان خاص هستش.. ولی چیزی جز لگ نداشتیم..

داش من،منم تا ساعت 12 مشکل نداشتم،نه لگی بود نه دی سی، ولی حالا سر 6 و 10 دیقه دی سی میشم.دفعه ی پیش هم همین طور بود

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من علاوه بر این مشکل یه مشکل جدید برام پیش اومده تو این دو روزه تا ظهر خوبه از 12 که میگزره پینگ میره رو 400 کسی این مشکلو داره؟
من خودم تو کف بازی بودم صبح ساعت 6 تا الان اوکی بود داستم بازی میکردم ولی از ساعت 1 ظهر به بعد دیگه نابود میشه پینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر