اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
همونطور که فرشید گفت ما نیاز به افراد منفی گرا و ناامید نداریم ;)
شما لطف کن خودت برو افلاین بازی کن وقتی ام درستش کردیم تا مهر به امید خراب بودن بازی نکن ;)

من مث شما نمیشینم دیگران درستش کنن بعد من لذت ببرم!! به هر طریقی شده پیگیری میکنم ;)
شما فعلا برو Single Player رو بازی کن از ذهنت نره کجا بودی ;)

لایک.

باو یه قانون راجب این باید تو پست اول باشه تا یه عده هی اسپم ندن.

حال ندارین عضو شید کامنت بدید برید تایپک بقلی

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

لینک:نگرانی در مورد اعتیاد دانش آموزان ایرانی:لینک

بکامنتید اینجا DG

دوست عزیز مگه شما مشکل ما رو ندارید ؟! ، پس چرا طوری صحبت میکنید که انگار فقط مشکل ماست و شما دارید از یه گوشه ای که هیچ مشکلی با اینترنت و DC نداره به این قضیه نگاه می کنید.
اگه شما میتونی نسبت به این قضیه بی تفاوت باشی ما نمی تونیم، پس نیازی به فرستادن پست های این چنینی نیست .

منم این مشکلات رو دارم مثل بقیه بی تفاوت نیستم وقتی سه شبکه دارم بازی آنلاین میکنم!!! ولی بعضی دوستان میخوان دعوا راه بندازند.

منم این مشکلات رو دارم مثل بقیه بی تفاوت نیستم وقتی سه شبکه دارم بازی آنلاین میکنم!!! ولی بعضی دوستان میخوان دعوا راه بندازند.

کسی نمیخواد دعوا راه بندازه. مسله اینه اعصاب بچه ها بهم ریخته به همه چی حساسن.

بهرحال همونطور که 2 3 صفحه داریم میگیم لطفا از اینجور کامنتا نذارین چون جز عصبی کردن هیچ فایده ای نداره.
فعلا تنها راه همینه. راه دیگه ای پیدا شد چشم ول میکنیم.

پروفسر والا تا جایی که من مطالعه کردم ، شما خودت میخوای دوا راه بندازی کسی نمیخواد با تو دوا راه بندازه ، میای اینجا دوا راه میندازی بعد که کار به یه جاهایی میرسه خودتو میکشی کنار؟! میگی اونا میخوان دوا راه بندازن؟ :|

یعنی این حرکتت مثل کسیه که میبرن ... میذارن بعد میاد اینور میگه به به عجب ک... بود !!

دوستان پینگ من از سرور های 8.8.8.8 و 8.8.4.4 فیکسه ولی از 4.2.2.4 ,,,,2 روزه بدجور تایم اوت دارم..به سرورم کانکت میشم ms میره رو 700 800..به این پورت UDP ربط داره؟

این مشکل برای منم به وجود اومده دقیقا مثل دفعه قبل، بنظر من برای هر شرکت (یا شاید استان) متفاوت باشه (والا با چیزی که داریم میبینیم بعید نیست).
بنظر حالا به هر دلیلی رو یه سری مناطق نتونستن خراب کاری به عمل بیارن لطف کردن تایم اوت انداختن :) با وضع فعلی هیچی عجیب و غیر ممکن نیست.

پروفسر والا تا جایی که من مطالعه کردم ، شما خودت میخوای دوا راه بندازی کسی نمیخواد با تو دوا راه بندازه ، میای اینجا دوا راه میندازی بعد که کار به یه جاهایی میرسه خودتو میکشی کنار؟! میگی اونا میخوان دوا راه بندازن؟ :|

یعنی این حرکتت مثل کسیه که میبرن ... میذارن بعد میاد اینور میگه به به عجب ک... بود !!

جوابت رو نمیدم...

آخرین ویرایش:
اینجا برای گذاشتن نام شرکت که مشکل داره نه اینکه بحث الکی می کنید ما مشکل داریم تا مهرم نمیکشه تا 1 هفته دیگه حله ان شاالله شما به بازی افلاین علاقه داری برو بازی کن چرا میای اینجا مطرح می کنی عزیزم .!!

منم از هاى وب ميگيرم تو فيفا ١٤ از دقيقه ٤٠ به بعد هر ٣٠ ثانيه تقريبا ١٥ ثانيه تصوير فريز ميشه

من تونستم و......پ........ ن شير كنم واسه PS4 منتها تست كانكشن كه ميزنم دسترسى به اينترنت و PSN رو موفقيت آميز ميزنه منتها تو Nate type ارور ميده واسه همين فكر كنم به سرور فيفا كانكت نميشه :( كسى راه حلى بلده ؟

لایک.

باو یه قانون راجب این باید تو پست اول باشه تا یه عده هی اسپم ندن.

حال ندارین عضو شید کامنت بدید برید تایپک بقلی

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

لینک:نگرانی در مورد اعتیاد دانش آموزان ایرانی:لینک

بکامنتید اینجا DG
قانون وجود داره عزیز. هرکسی که قصد بر هم زدن جو تاپیک رو داشت ، پستش رو سریع ریپورت کنید مدیریت تا خودشون رسیدگی کنند. یه بار بنده در همین تاپیک این کار رو کردم 2 نفر مختل کننده ی تاپیک بن شدند.
ما اعصاب و وقت و حوصلمون رو از بیابون نیاوردیم که بخوایم بیهوده تلف کنیم ، وقتی یه کاری رو شروع می کنیم باید به نتیجه برسونیم ، در ضمن خود درگیری هم نداریم با هم دعوا کنیم و به هم توهین کنیم
برای همین از اون دو دوستی که اینطوری بحث بینشون پیش اومد میخوام که از هم دیگه عذر خواهی کنند و به مسیر اصلی تاپیک بپردازند.

تقاضام هم از دوستان اینه که در چهارچوب تاپیک پست بدن و مشکلشون رو با ذکر دقیق مشخصات مطابق پست اول تاپیک مطرح نمایند.

آخرین ویرایش:
دوستان میدونم عجیب بنظر میاد من آخرین نفری بودم که مشکلش حل شد اما الان مشکل دی سی شدن من کاهش داشته تقریبا دی سی نمیشم اما پینگم بالاس و انقدر دیلی هست که نمیشه بازی کرد شما چطور ؟
احتمال زیاد مقطعی باشه نه ... حالا نباشه هم با این پینگ نمیشه بازی کرد آخه

ویرایش : منتظر بودن من این پست رو ارسال کنم ... آقا هیچ مشکلی برطرف نشده همونطور که فکر میکردم مقطعی بود :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or