اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
دوستان اینجا یک شکایت واقعی علیه isp هاتون نتظیم کنید
زدم استان آذربايجان شرقي شهر تبريز رو نداشت:)
--------
پينگ خوبه ولي تو وسط بازي يهو ميشه 500 600 از گيم ديسكانكت ميده!
وزير خوب سركارمون گذاشتا :))

آخرین ویرایش:
خدا لعنت کنه اون مخابرات رو سه ساعت نمیتونم وصل شم دیگه به دو شبکه بازی نابود کرده همه بازی ها رو فیفا میزنی بعد تموم شدن بازی دیسکانکت میده بازی دقیقه 90 زامبی میزنی قطع میشه Company of Heroes 2 بازی میکنی کیک میکنن به خاطر این نت مضخرف این که العان هست من موندم امتحانات مدارس و دانشگاه ها تموم بشه به جا بازی توی تابستون باید بریم غاز بچرونیم دیگه خدا باعث و بانی شو لعنت کنه.

تقریبا به همه جا که پینگ میگیرم تایم اوت شدید دارم....پکت لاست داره فوران میکنه....هیچ کاری نمیشه کرد لعنتی

خدا رو شکر صبانت سریع تو قم درست کرد . 5 روز اینطوری بود اما چون شرکتش خودشو بهترین نت برای بازی آنلاین میدونه به پینگ خیلی توجه داره .:d

ماله من که ساعاتی در روز یه دفعه و در عملیاتی خودجوش از بیخ اینترنت قطع میشه طوری که حتی چراغ DSL هم خاموش میشه.

دوستان اخیرا لپ تاپم به اینترنت وصل نمیشه درحالی که نت وصل هست. ارور DNS is not responding میده. میتونه مشکل از همین UDP و همین مشکلات اخیر باشه؟
مودم هم یکهو قاطی میکنه و یکهو چراغ پاور قرمز میشه.

ماله من که ساعاتی در روز یه دفعه و در عملیاتی خودجوش از بیخ اینترنت قطع میشه طوری که حتی چراغ DSL هم خاموش میشه.

قطع شدن فیزیکی خط تلفنی و افت سیگنال DSL به خاطر نویز هست که باعث خاموش چراغ Line میشه و مشکل از سیم کشی داخلی یا مرکز مخابراتی شما هست و به مشکل دیگه ای مربوط نمیشه.

دوستان اخیرا لپ تاپم به اینترنت وصل نمیشه درحالی که نت وصل هست. ارور DNS is not responding میده. میتونه مشکل از همین UDP و همین مشکلات اخیر باشه؟
مودم هم یکهو قاطی میکنه و یکهو چراغ پاور قرمز میشه.

مشکل ویروس یا مشکل خرابی ویندوز دارید.
اگر منظورتون LED روی مودم هست که بستگی داره کدومش قرمز شده باشه، ولی اگر چراغ Internet باشه یعنی اکانت PPPOE شما قطع شده و دوباره سعی می کنه وصل بشه، از خرابی یا قطعی مرکز مخابراتی می تونه باشه.

به هیچ وجه هیچ مشکلی وجود نداشته و نداره
راحت بتل 4 و فیفا رو آنلاین میزنم
بعضیا فقط عادتشون اینه که از کاه کوه بسازن
پینگم چند ماهه عالی شده الان پینگم 80 هست

نمی دونم بعضیا با این دولت چه مشکلی دارن که فقط بر ساز ناکامی میزنند

دوست عزیز، من خودم هم یکی از این کاربرا هستم و مشکل رو هر از گاهی هنوز می بینم، دلیلی نداره که کسی بخواد مغرضانه نظری خلاف واقع بده، بهتره به نظرات دوستان دیگه اعتماد کنیم و مساله رو به مسائل غیر مرتبط ربط ندیم! هنوز هم مشکل وجود داره، وضعیت زیرساخت کشور خیلی بدتر از این حرفهاست!

آخرین ویرایش:
دوست عزیز باور کن این همه آدم بی کار و علاف نیستن بیان به دروغ وقتشونو بزارن و بگن مشکل داریم ! جالبه خود وزیر گفته مشکلاتی وجود داشته و ... شما میگی همه چیز اوکی هست .
اینترنت کشور الان مشکل داره , بحث دولــ ت هم نیست ، چون این سایت 30یاسی نیست . مشکلات برای بازی ملت وجود داره .
من از مخابرات سرویس میگیرم تا قبل از عید بدون کوچیکترین مسئله ای لایو بازی میکردم . الان یا پینگ رو 250 هست یا فقط تایم اوت .

خوش به حال شما که مشکلی نداری ;)

:arrowd::-@

دوست عزیز انگار شما توی این مملکت سکونت نداری این حرفا رو میزنی !!! از صبح تا حالا یه نیم ساعت هم نتونیستیم کاسب شیم اون وقت شما این چیزا رو میگی :spam:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back