اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
دادا کامنتا هست کی گفته پاک شده ؟ یکم دقیق تر نگاه بنداز ...
ایشون گفتن پیگیر هستند و بیاین ما هم امیدوارم باشیم که باشن !

من که کامنت هارو نگاه کردم ندیدم خودشون شخصا اعلام کنن . که پیگیر هستند . اون پیام هم که به همه دادن به صورت اتوماتیک

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
من که کامنت هارو نگاه کردم ندیدم خودشون شخصا اعلام کنن . که پیگیر هستند . اون پیام هم که به همه دادن به صورت اتوماتیک

حرفتون کمی خنده دار بود ( اتوماتیک برای همه ) :D
دوست عزیر BOT نیست . انسان میشینه اونجا . تازه به همه هم جواب نداده . اونیکه مودب تر و واضح تر شرح داده موضوع رو به اون جواب داده

8ecf8ab7500c15381.jpg

و همچنین

8ecfa81ed28416ef2.jpg

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
فقط به ISP هاتون ز بزنید
فشار بیارید . بگید پول داریم میدیم که چیزی که می خوایمو داشته باشیم نه بریزیم تو سطل ....

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
بچه ها یادتون نره برای چی اینجا هستیم....ما هدفمون درست شدن اینترنت هست....از کارایی که ما رو از هدفمون دور می کنه بپرهیزید

- - -ویرایش - - -

در ضمن نذارید کامنتهایی غیر از کامنتهای ما کامنت اول باشه تو پیج وزیر سعی کنید کامنت ما تو صدر باشه که وزیر باز کرد پیج و اولین چیزی که می بینه مشکل ما باشه

- - -ویرایش - - -

http://www.cloob.com/mahmoudvaezi

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
دوستان بارها به خود من این تذکر داده شده که نگو پورت UDP و ما هم گفتیم باشه و رد شدیم اما باید بدونید که اصطلاح پورت UDP کاملا درسته چون خود UDP مخفف
User Datagram Protocol هست که کلمه پروتکل در اون نهفته هست.منظور از پورت UDP پورتی هست که بر اساس پروتکل UDP کار میکنه.

در خود کتاب های مرجع و اصلی سیسکو هم بارها کلمه UDP port نوشته شده که حرف بنده رو تایید میکنه.بطور مثال:
Specifies the timeout value for the UDP port. The default is 300 seconds
(5 minutes).
Sends updates on UDP port 521
و صد ها مثال دیگر در کتاب های مرجع شبکه موجود هست.
با تشکر
الان بحث سره اینه که کلیه packet هایی که از udp استفاده می کنند دچار اختلال شده اند نه یک پورت.اگه شما بگید که پورت udp مختل شده در جواب میگن که کدوم پورت؟شماره پورت بده!(حالا اصرار داری شما همون پورت udp رو بگو و رد نشو)
باید توجه داشت که پورت یک عدد بین 0 تا 65535 می باشد

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
شانس ندارم پینگم با آلمان برای اولین بار در طول زندگیم شده 116 نمیتونم بازی کنم
http://www.pingtest.net/result/97143154.png

ScreenShot00011.png

بله اینم شانس ماست.پینگ 120 با آلمان اما ارور UDP همچنان باقیست.این صفحه وزیر تو کلوب رو بچسبیم بالاخره یه جوابی میده و تکلیف رو روشن میکنه که شدنی هست یا نه.اینکه روزی 10 بار بری چک کنی و هی بیای اینجا خبر بگیری خیلی زور داره تو این دوره زمونه دیگه.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا من نتم موقع دانلود هیچ مشکلی نداره و پینگم هم time out نمیده فقط چند روزه یه چیز غیر از کانکشن لاس تو بازی یه چیز جدید رو دیدم که چند بار برام اتفاق افتاده که فکر کنم همین مشکل تو بازی باعث دیسی میشه مثلا در حال پیج باز کردن هستم که برای چند ثانیه 10 یا 15 ثانیه هیچ کاری نمی تونم بکنم انگار هیچ بایتی رد و بدل نشه و انگار اصلا نت نداشته باشی و یکدفعه با سرعت زیادی همون صفحه باز میشه برای شما هم پیش اومده؟

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
الان بحث سره اینه که کلیه packet هایی که از udp استفاده می کنند دچار اختلال شده اند نه یک پورت.اگه شما بگید که پورت udp مختل شده در جواب میگن که کدوم پورت؟شماره پورت بده!(حالا اصرار داری شما همون پورت udp رو بگو و رد نشو)
باید توجه داشت که پورت یک عدد بین 0 تا 65535 می باشد

ای بابا خب میگیم پورت UDP روی رنج فلان تا فلان و یا کلا مختل هست.کلا این قضیه کاملا جا افتاده هست حالا شما بیا بگو غلطه و اشتباهه.من جهت روشنگری گفتم و در همه کتاب های مرجع استفاده میشه و کاملا صحیحه.با عرض پوزش دیگه در این رابطه پستی نمینویسم چون از بحث اصلی منحرف میشه تاپیک.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر