اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
یعنی رو اعصابه
یه دست پاکت لاست ندارم یه دست دارم
بچه ها بفرستید به شبکه خبر 20:30

اونا دنبال موضوعن
خیلی بی پروا گیر میدن

دوستان بیاین هم به وبگردی 20:30 تماس با ما بگیم بلکه درخواست ها زیاد بشه برن پیگیر مشکلات بشن اینجوری که بشینیم و نگاه کنیم تا 2 هفته دیگه هم معلوم نیست درست بشه من که العان میرم میگم حداقل بلکه اینا برن دنبال اون مسولین حیف نون مخابرات.

دوستان بیاین هم به وبگردی 20:30 تماس با ما بگیم بلکه درخواست ها زیاد بشه برن پیگیر مشکلات بشن اینجوری که بشینیم و نگاه کنیم تا 2 هفته دیگه هم معلوم نیست درست بشه من که العان میرم میگم حداقل بلکه اینا برن دنبال اون مسولین حیف نون مخابرات.

تا وبگردی بخواد پیگیری کنه خودش 2 هفته یا بیشتر طول میکشه
بهترین روش اینه

به لینک زیر برید و این متنو بنویسید. لطفا برید نگید ولش کن ... میدونیم شاید جواب ندن. حداقل شاید بفهمن چنین مشکلی بوجود اومده و کسی راضی نیست
کار ما شده غر زدن بین خودمون

http://complaint.cra.ir/Portal/View/...b-117bcaaa241c

از تاريخ مورخ 6-1-1393 دچار اختلالاتي در استفاده از سرويس اينترنتي/سرويسهاي آنلاين/ ارتباط اينترنتي خود شده ايم كه با پيگيريهاي مكرر با پشتيبان ISP فوق و بررسي توسط كارشناسان ارتباطي و حرفه اي مشخص شد مشكل از تايم آوت شدن لينك ارتباطي بر روي پروتكل UDP و بعد از گذشت مدتي از برقراري ارتباط با سرورهاي مختلف بروز كرده و نهايتا به قطعيهاي مكرر/پيام هاي خطاي نرم افزاري در برنامه هايي مانند سرويسهاي ارتباطي/ بازيهاي آنلاين و هر برنامه اي كه براي كار نياز به پورت UDP دارد منجر مي شود و عملا استفاده از بسياري از برنامه ها رو مختل يا غير ممكن كرده است.

99% ايرانيان و تمامي ISP ها مشكلات بالا را دارند و بيشترين مشكلشون بازي هاي آنلاين است كه بعد از ارتباط تايم اوت و ديسكانكت مي شوند. لطفا يك جوابي چيزي بديد بدونيم مشكل از كجاست و چه مدت ديگر حل مي شود

حدودا 20روز پیش با زیرساخت تماس گرفتم.نتیجه تماس هارو هم اینجا پست کردم که یه نفر اومد پاک کرد؛بیخیال repost کردن شدم ولی مثله اینکه واقعا این مشکل قرار دائمی بمونه.
اول با این شماره تماس گرفتم 88113445 گفت که شما به دفتر آقای کریمی زنگ بزن اینم شمارش :88113780
بعد به این شماره پاس داده شدم 33293737 اینم گفت که ما توی این بخش روی دیتا کار میکنیم شما باید به بخشی زنگ بزنی که روی پروتکل کار میکنن. به این شماره 88031537 (آقای عبداللهی) زنگ بزن اگه برنداشت به این شماره 88031563 (آقای محسنی) زنگ بزن.عبداللهی برنداشت و زنگ زدم محسنی اونم شدیدا امنیتی با قضیه برخورد کرد (کی هستی؟از کجا تماس میگیری؟اسم منو از کجا میدونی؟این شماره رو از کجا آوردی؟ بعد که اینارو پرسید گفت اصلا یه دقیقه واستا) و قضیه رو بالکل تکذیب کرد بهشم گفتم که این شماره رو همکارتون داد گفت که بخش شما رو پروتکل کار میکنه در جواب گفت که همکارم اشتباه کرده تو زیرساخت اینکارارو نمیکنیم ما!
با بخش پشتیبانی فنی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تماس گرفتم بعد اینکه مشکل رو بهش گفتم بم گفت:شما برقتون قطع میشه زنگ میزنی اداره آب؟!! و در کل اینم همه چیو تکذیب کرد!
حالا میخاید شمام یه امتحانی بکنید(میخاید از تلفن عمومی بتلید که مشکلیم پیش نیاد خاستید چند تا فحش هم در انتها بدید مخصوصا به اون محسنی)

دستور رئیس جمهور برای توقف ***** «واتس آپ» - سایت خبری تحلیلی تابناك
شاید به گوش واعظی یا رییس جمهور برسه واقعا کاری بکنن!بحث بحث امنیت ملی نیست بحث سود اپراتورهاست میشه جلوشو گرفت.کمااینکه اعتراضات مردمی نسبت به چیلترینگ واتس اپ زیاد بود و دستور مستقیم صادر شد!دوستان از هیچ گزینه موجودی صرفنظر نکنین.فیسبوق ظریف،کلوب واعظی و هر چی که در دسترس هست لطفا اطلاع رسانی کنید.چلفت بازی رو بذاریم کنار نمیشه نمیشه نداریم.تفریح تو ایران نداریم اینم بگیرن دیگه کارمون تمومه.دوستانی رو هم که مشکل ندارن متقاعد کنیم که متحد باشیم و یورش ببریم به امپراطوریه اپراتورها (اینقدر بازی نکردم دیگه خون به مغزم نمیرسه)

قضیه خون ریزی قلبی قبلا بحثش شد دوباره نیارین وسط ، کوچکترین ربطی به این قضیه نداره . این مشکلی که ما داریم قبل کشف این جریان شروع شد و 1 هفته بعد هم خونروزی قلبی رو اوکی کردن .
20:30 رو هم فراموش کنید که اگه بفهمن خوشحالم تازه میشند ، پیشو میگیرند که دیگه اصلا درست هم نشه .

جون من بیخیال شین !! اینا تا سود و منافعی تو چیزی نباشه کاری واسه منو شما نمیکنن !! خیلی چیزا تو ذهنمه که اگه الان اینجا مطرح کنم بن میشم ! دیگه خودتونم میدونین !!دفعه قبل که داستان بسته شدن پورت ها به وجود اومد به 1000 جا زنگ زدم کلی وقتم تلف شد آخرشم مجبور شدیم با تغییر آی پی و هزار جور نرم افزار دیگه کارمونو راه بندازیم . مشکل هم خیلی طولانی بود یادمه 3 4 ماه فقط نرم افزار اوریجین قطع بود !! دیگه خودتونم میدونین به جای وقت تلف کردن و ماتم گرفتن از دوستان کارشناس شبکه خواهش میکنم به دنبال راه حل باشن تا الان من دارم از PD استفاده میکنم که از پورت ICMP استفاده میکنه هیچ قطعی هم نداره فقط مشکل اینجاست پینگ بالاستو سرورهای گیمینگش پولیه ! کسی نمیتونه سرور با پینگ پایین که از پورت ICMP استفاده کنه جور کنه؟! چون من کتریو استفاده میکنم پینگمو خیلی کم بالا میبره ولی به خاطر مشکل پورت اونم دیس میشه . من اطلاعات جامع و کارشناسانه ندارم اینارم با توجه به گفته دوستان گفتم !

اینو هم داشته باشید بد نیست

Dota 2 uses the UDP protocol and communicates on ports 27015 through 28999 to our dedicated servers. By default, your client opens UDP port 27005 or your computer to connect to the game servers.

دوستان کاری از دست اونا برنمیاد.. رئیس جمهور کارش چیز دیگه اس.. و آقای واعظی هم واسه هر بخش مسئولی تعیین کرده!!!
بنظرم بهترین کار اینه به طور مداوم و همگانی!! به ISP هامون زنگ بزنیم!! انقد که آخرش از رو برن
1 بار 2 بار نه!! شده 100بار زنگ بزنیم!! به هرکس که میشه بگیم تا این مشکل و پیگیری کنن..
آدم بدون گیم نمیتونه درسم بخونه..
این نظر منه دیگه خودتون میدونین

جالبه تو League of Legends فقط وقتی داری pvp بازی میکنی هر 2 دقیقه دیس میشی ولی وقتی داری با 4 نفر دیگه با هوش مصنوعی بازی می کنی اصلا دیسکانکت نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جالبه تو League of Legends فقط وقتی داری pvp بازی میکنی هر 2 دقیقه دیس میشی ولی وقتی داری با 4 نفر دیگه با هوش مصنوعی بازی می کنی اصلا دیسکانکت نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا برای منم همینه :-??
در صورتی که AI این بازی کاملا آنلاینه

دوستان کاری از دست اونا برنمیاد.. رئیس جمهور کارش چیز دیگه اس.. و آقای واعظی هم واسه هر بخش مسئولی تعیین کرده!!!
بنظرم بهترین کار اینه به طور مداوم و همگانی!! به ISP هامون زنگ بزنیم!! انقد که آخرش از رو برن
1 بار 2 بار نه!! شده 100بار زنگ بزنیم!! به هرکس که میشه بگیم تا این مشکل و پیگیری کنن..
آدم بدون گیم نمیتونه درسم بخونه..
این نظر منه دیگه خودتون میدونین
راست میگه دیگه بجای زنگ زدن های الکی یا زنگ بزنین ISP هاتون یا اگه حالشو دارین دوستان تفکیک استان کنن یه روز همتون برین دم دفتر ISP هاتون اینجور مشکل امنیتی و سیاسی هم نمیشه
ISP ها به بچه های بالا وصلا همونای که شمارشونو ندارین فقط اونا میتونن پیگیری کنن قضیه رو.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or