اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

snake0750

کاربر سایت
Dec 30, 2009
130
با تشکر از تک تک کاربرانی که مشکل خودشون رو ایجا ثبت کرده اند و می کنند.

از دوستانی که هنوز عضو بازیسنتر نشده اند اما بیننده ی مشکلات دوستانشان هستند و خودشان هم درگیر مساله شده اند تقاضا می کنم برای هر چه واقعیتر کردن نتایج این نظرسنجی و اثرگذارتر کردن آن هر چه زودتر مراحل عضویت سایت ما را انجام داده و مشکل خود رو طبق الگوی تعریف شده در این تاپیک با ما درمیان بگذارند.

دوستان فعال در سایتهای همسایه هم بصورت خصوصی لینکی از تاپیک مشابه در فروم های تخصصی دیگر را در اختیار من قرار بدن لطفا.

با تشکر.
الان ما که مشکلمون رو نوشتیم قراره مشکلمون برطرف بشه؟
آخه کسی که گوش نمیده من با پشتیبانی فنی مخابرات هم صحبت کردم هنوز خبر نداشتن این چه مشکلیه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
نکته عجیب اینه که تا 2 3 هفته پیش که همه چی اوکی بود پینگ من 300 تا 350 بود ... حتی 299 هم نممیومد ... اما به طور کامل خود جوش این روزا میبینم پینگ شده 140 150 ... بازی هم که نمیشه کرد به لطف آقایون ... هی میندازه بیرون ...خدایا بزن نسل ما رو خشک کن آدم اینطوری زندگی کنه بیشتر عذاب میکشه :| آخه عجیب تر اینه که زنگ میزدم پشتیبانی میگفت پهنا باندتون مشکل داره اما یهو الان همه چی اوکی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به یقین رسیدم اینا حتی بخوان میتونن پینگو بکنن 90 ..... اما خودشون میخوان هم تیغ بزنن ملتو هم نت بیخود بدن بیرون ... متاسفم...های وب هست نتم ...

|| این پشتیبانیشون رو فکر کنم از سر میدون جمع کردن آوردن آخه اسگول تر از اینا وجود نداره ... نصفشون که زنن و باید دو ساعت توضیح بدی آخرش صداشو خشگل میکنه واست میگه مشکلی نیست.... دیروز بهش میگم پورت ها رو بستین ؟؟ میگه نه .. بعد میگه صبر کن ... 2 ساعت شارژم رفته اومده میگه بررسی کردیم مشکلی نیست ...

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
1.آبادان
2. Attempting to Reconnect ولی دیگه به هیچ وجه ریکانکت نمیشه! مگه اینکه مودم رو روشن و خاموش کنم! در واقع همون... بدون هیچ دلیلی DC شدن!
3.مخابرات
4.از یه سایتی خریدم! نمیدونم اینجا بگم تبلیغ حساب میشه یا نه! به خاطر همین نمیگم! ولی سیستک نیست و اینکه وقتی که DC میشم اگه *** کاهش پینگم رو بزنم دوباره وصل میشم ولی بعد از چند دقیقه باز هم dc میشم
5. League Of Legends ... PS3 ...FIFA 14... TITANFALL
کلا هیج بازی انلاینی نیست که DC نشه!

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بازی جای خود ، توی وایبر از صبح تا الان 50 بار قطع و صل شدم
همه پیام ها قاطی پاتی شد ، این همه داریم پول میدیم یه چت هم نمیتونیم بکنیم

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
  1. شهرستان شاهرود
  2. ارور UDP 3659 , و Lost Connection در کنسول PS3
  3. اینترنت شرکت مخابرات
  4. سرویس کاهش پینگ : سیستک و iGame
  5. Battlefield 4 , Killzone 3

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
1_تهران
2_Game disconnected: Your connection to the server timed out
3_Asiatech
4_3 BATTLEFIELD ولی اصلا احتیاجی به ذکر مورد نیست کسانی که شبکه کار باشن یا دو خط socket programming انجام داده باشن میدونن عمده ارتباطات client-server از طریق UDP انجام میشه بنابراین در کار هر نرم افزاری که ارتباط UDP با یه IP خارجی میخواد داشته باشه اختلال ایجاد شده

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
1- تهران
2-ارور مختل کننده ی بازی: Lost Connection حین انجام بازی ...پکت لاست ... دیر باز شدن صفحات
3- شرکت سرویس دهنده : مخابرات
4-سرویس کاهش پینگ : سیستک ( با این هم قطع میشه وسط بازی)
5-فیفا 14 کنسول PS4

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
1-نام شهر: ارومیه
2-پیام خطا(Error) مختل کننده ی بازی
: Connection Lost3- شرکت سرویس دهنده ماکس نت
4-سرویس کاهش پینگ: استفاده نمی کنم
5-عنوان سرویس یا بازی آنلاین تاثیر گرفته از این مشکل: World of Tanks، Teamspeak

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
1-نام شهر: بوشهر
2-پیام خطا(Error) مختل کننده ی بازی: Connection Lost3- شرکت پیشگامان
4-سرویس کاهش پینگ: استفاده نمی کنم
5. Bf4 ps4

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من با پشتیبانی عصر تلکام صحبت کردم و اطلاعی نداشنتد...و گفت که به زیر ساخت اعلام میکنند....همین
پورت UDP 3659 گرفت...به نظر من به isp های مادر مثل شاتل ،صبانت و یا همین عصر تلکام زنگ بزنید و بگید که گزارش بدهند...به هر حال میتونه تا حدودی تاثیر بذاره تو اگاهی و اصلاح...​

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
1-نام شهر : تبریز
2-ارور مختل کننده ی بازی : بسته بودن پورت UDP 3659
3- شرکت سرویس دهنده :بلوط و ماکس نت
4-سرویس کاهش پینگ : no matter
5- بازی Battlefield 4 .lol (پلتفرم PC)

- - -ویرایش - - -

با تشکر از تک تک کاربرانی که مشکل خودشون رو ایجا ثبت کرده اند و می کنند.

از دوستانی که هنوز عضو بازیسنتر نشده اند اما بیننده ی مشکلات دوستانشان هستند و خودشان هم درگیر مساله شده اند تقاضا می کنم برای هر چه واقعیتر کردن نتایج این نظرسنجی و اثرگذارتر کردن آن هر چه زودتر مراحل عضویت سایت ما را انجام داده و مشکل خود رو طبق الگوی تعریف شده در این تاپیک با ما درمیان بگذارند.

دوستان فعال در سایتهای همسایه هم بصورت خصوصی لینکی از تاپیک مشابه در فروم های تخصصی دیگر را در اختیار من قرار بدن لطفا.

با تشکر.

آقا فرشید ممنون بابت این همه سعی‌ و تلاش . لطفا این مطلبو به صفحه اول انتقال کن تا همه ببینن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر