اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
یکی از راه های موثر که میتونه کمک کنه بفهمیم موضوع از چه قراره اینه که یک چیز طومار مانند درست کنیم و همه بفرستیم برای برنامه 90 . یکی ممکنه بگه خب LOL و BF4 بازی کردن ما چه ربطی به 90 داره ؟ جوابش اینه که ما بازی فیفا و فوتبال رو بهونه میکنیم و میگیم که از عید نتونستیم به علاقمون و همچنین رقابت و تمرین با خارجی ها که برای آماده شدن مسابقات خارجی هست بپردازیم. کیا موافقن ؟

درسته خیلی ها مشکل دارن اما من دو سه تا از دوستام هستن مشکلی ندارن نمونش یه دوستم هست شاتل داره هیچ مشکلی نداره
كلي هست غير ممكنه خودتون ديدين كه مشكل نداره ?!

- - -ویرایش - - -

open+v+p+n دو روز هست برای من و رفیقام کانکت نمیشه از پورت udp هم استفاده می کرد شاید دلیل قعطی ها همین باشه و ترسم از اینکه دائمی باشه
ديروز آره مشكل داشت الان داره مثل ساعت كار ميكنه اين اتفاقات تا الان كه ربطي به شكني نداشته برعكس سرعتشون بيشتر هم شده

امروز واسه پشتیبانی زنگ زدم..گفتند شرکت زیر ساخت واسه امنیت بیشتر شبکه و ارتقاش یه سری پورتا رو بسته......معلوم نیست کی باز کنه!!!!!

امروز واسه پشتیبانی زنگ زدم..گفتند شرکت زیر ساخت واسه امنیت بیشتر شبکه و ارتقاش یه سری پورتا رو بسته......معلوم نیست کی باز کنه!!!!!
اينا پورتا نبستن ببندن اصلا به بازي وصل نميشه (سرور) اينا كار ديگه ميكنن

پشتیبانی پارس افلاین هم پیغام گویا گذاشته که به خاطر مشکلات زیر ساخت سایت ها با کندی بازی میشه و...

- - -ویرایش - - -

یکی از راه های موثر که میتونه کمک کنه بفهمیم موضوع از چه قراره اینه که یک چیز طومار مانند درست کنیم و همه بفرستیم برای برنامه 90 . یکی ممکنه بگه خب LOL و BF4 بازی کردن ما چه ربطی به 90 داره ؟ جوابش اینه که ما بازی فیفا و فوتبال رو بهونه میکنیم و میگیم که از عید نتونستیم به علاقمون و همچنین رقابت و تمرین با خارجی ها که برای آماده شدن مسابقات خارجی هست بپردازیم. کیا موافقن ؟
ایده عالی فقط یکی باید رهبری کنه این داستان که دوستان بدونن چیکار کنن و به کجا باید ارسال بشه ...

ایده بدی نیست
ولی بازم به بازی میتونه بی ربط باشه :دی

سلام
آقایون 1 بار اخطار دادم که پست های مشکل دار ارسال نکنید و اگر کسی خواست جو رو بهم بزنه جوابش رو ندید و فقط پست رو گزارش کنید .
دیگه اخطاری نمیدم و مستقیماً دسترسی افراد خاطی رو قطع میکنم .

اگه یادتون باشه، پارسال هم اینترنتو ریخته بودن بهم، واسه ی اینکه جلوی *****شکن هارو بگیرن، زده بودن هر کانکشنی که بیشتر از 2 دقیقه به سرور وصل بودو قطع می کردن. ولی این روششون باعث شد کل اینترنت بهم بریزه به خاطر همین بعد از یکی دو هفته زود بیخیال شدن.
این اختلالات جدید هم به نظر من به احتمال 99% ادامه ی همون جریانه. ولی ایندفعه به جای این که همه ی کانکشن هارو قطع کنن، فقط کانکشن های خاصی رو میبندن که من هنوز کشف نکردم از کجا می فهمن که کدوم رو باید قطع کنن.
اگر دقت کنید وقتی اول وصل میشید یه چند دقیقه خوبه بعد یهو شروع می کنه به تایم اوت دادن و دیسکانکت شدن، اون سرور می ره تو لیست سیاه شما به خاطر همین تا چند ساعت براتون خرابه
بعد از یه مدت که دوباره وصل میشید می بینید خوبه دوباره خراب میشه (به خاطر همین خیلیا هی نیم ساعت بازی می کنن میبینن خوب شده میان اینجا میگن بعد دوباره میبینن خراب شده)
من فقط نفهمیدم این از کجا می فهمه که به سرور بازی وصلیم ما. بعضی وقتا تا نیم ساعتم نمی فهمه ولی بعضی وقتا به 5 دقیقه هم نمی کشه

اگه یادتون باشه، پارسال هم اینترنتو ریخته بودن بهم، واسه ی اینکه جلوی *****شکن هارو بگیرن، زده بودن هر کانکشنی که بیشتر از 2 دقیقه به سرور وصل بودو قطع می کردن. ولی این روششون باعث شد کل اینترنت بهم بریزه به خاطر همین بعد از یکی دو هفته زود بیخیال شدن.
این اختلالات جدید هم به نظر من به احتمال 99% ادامه ی همون جریانه. ولی ایندفعه به جای این که همه ی کانکشن هارو قطع کنن، فقط کانکشن های خاصی رو میبندن که من هنوز کشف نکردم از کجا می فهمن که کدوم رو باید قطع کنن.
اگر دقت کنید وقتی اول وصل میشید یه چند دقیقه خوبه بعد یهو شروع می کنه به تایم اوت دادن و دیسکانکت شدن، اون سرور می ره تو لیست سیاه شما به خاطر همین تا چند ساعت براتون خرابه
بعد از یه مدت که دوباره وصل میشید می بینید خوبه دوباره خراب میشه (به خاطر همین خیلیا هی نیم ساعت بازی می کنن میبینن خوب شده میان اینجا میگن بعد دوباره میبینن خراب شده)
من فقط نفهمیدم این از کجا می فهمه که به سرور بازی وصلیم ما. بعضی وقتا تا نیم ساعتم نمی فهمه ولی بعضی وقتا به 5 دقیقه هم نمی کشه

فک کنم اینا خواستن عینک ملت رو تمیز کنن ولی زدن کورش کردن ( اختلال )

درسته خیلی ها مشکل دارن اما من دو سه تا از دوستام هستن مشکلی ندارن نمونش یه دوستم هست شاتل داره هیچ مشکلی نداره
بنده هم شاتل دارم یکی دو هفته پیش مشکل حل شد اما الان چند روزه مشکل دوباره برگشته و خیلی هم نسبت به قبل بدتر شده!!!

الان تو فیفا دقیقا از دقیقه 20 به بعد(روی 6 مین) و بتل در کمتر از 1 دقیقه لاست کانکشن یا لگ های طولانی میده!

واقعا باید از مسئولان به خاطر این همه لطفی که دارن متشکر باشیم:|

واقعا باید ازشون برای تلاشهای مستمرشون برای هر چه بد کردن وضعیت نت تشکر کرد
اول عید هر 10 دقیقه دیس می شدم الان هر 2 دقیقه
من نمی دونم اینا حلال حرام نمی شناسند
من که راضی نیستم بابت پولی که با این وضعیت از من بابت اینترنت می گیرند حرومشون باشه

40 تومن پول نت میدم + 20 تومن پول کارت لایو ....یعنی ماهی 60 تومن رو دارم میریزم تو اشغال .کی جوابگو هست؟؟ قدیم هر 10 دقیقه لاست کانکشن میشدیم الان دیگه رسیده به کمتر از 5 دقیقه .:-&

Back