اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
:))همه جوره تردید داری بعد راهنمایی می خوای؟
داداش من ولش کن با همون مودم سر کن من خودم همینجوریش هزارتا مشکل اینترنت دارم snrهم درست باشه خود ispهای ایران خرابن
ببخشيد ولى يه چى ميپرونى شما بعدم كلا بيخيالش ميشى!
نه راهنمايى نفرما اگه سختته

ببخشيد ولى يه چى ميپرونى شما بعدم كلا بيخيالش ميشى!
نه راهنمايى نفرما اگه سختته
شما پروندی گفتی محاله! وقتی از اول نمی خوای قبول کنی هی بهونه میاری از من معجره می خوای الان؟بعدشم چرا راجع به چیزی که اطلاع ندارید اینقدر پافشار میکنید!
گفتم یه همچین چیزی هست و دوتا تاپیک هم نشونت دادم تنظیم خاصی هم نداره چندتا عدد باید بالا پایین بشه تست بگیری ببینی کدوم snr بهتره چون ممکنه یک عدد snr downloadبره بالا ولیuploadبیاد پایین ممکنه هم نشه در کل همون تاثیر 9به19رو داره و قطع هم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم از adsl به شدت شاکیم
چند روزه موبایم رو 4g رو هات اسپات کردم و دانلودش عالیه لاست هم ندارم آنلاین هم میشه زد اما به سختی
اما واسه بازی رو ps4 مدل NAT type رو 3 نشونمیده اما با adsl روی 2 هست
می خواستم ببینم اگه مودم 4g بگیرم میتونم براش پورت باز کنم که nat با 4g هم 2 بشه
دوستانی که مودم 4g دارن خواهش میکنم test internet connection رو با ps4 انجام بدین و بهم بگین که میشه آنلاین راحت زد یا نه
واقعا منون میشم

منم از adsl به شدت شاکیم
چند روزه موبایم رو 4g رو هات اسپات کردم و دانلودش عالیه لاست هم ندارم آنلاین هم میشه زد اما به سختی
اما واسه بازی رو ps4 مدل NAT type رو 3 نشونمیده اما با adsl روی 2 هست
می خواستم ببینم اگه مودم 4g بگیرم میتونم براش پورت باز کنم که nat با 4g هم 2 بشه
دوستانی که مودم 4g دارن خواهش میکنم test internet connection رو با ps4 انجام بدین و بهم بگین که میشه آنلاین راحت زد یا نه
واقعا منون میشم
این سوال رو میلیون ها بار بچه ها پاسخ دادن
نه همیشه nat 3میمونه!ممکنه بار چند بار خاموش روشن کردن بشه 2 ولی چند دقیقه بعد لفت میخوری میبینی شده 3!
من4gدارم3gهم دارم با سه سیمکارت متفاوت رایتل ایرانسل همراه اول

این سوال رو میلیون ها بار بچه ها پاسخ دادن
نه همیشه nat 3میمونه!ممکنه بار چند بار خاموش روشن کردن بشه 2 ولی چند دقیقه بعد لفت میخوری میبینی شده 3!
من4gدارم3gهم دارم با سه سیمکارت متفاوت رایتل ایرانسل همراه اول
واسه آنلاین بازی کردن مشکل داری یا نه؟؟
و اینکه مودم داری یا گوشی هات اسپات کردی؟
و اگه مودمه با کابل وصل کردی به ps4?
ممنون واقعا

nccqsz92ver3irjbxbfb.png

آخه این عکس رو ببین و تفاوت رو ببین
سرور ها هم همه یکی بوده

واسه آنلاین بازی کردن مشکل داری یا نه؟؟
و اینکه مودم داری یا گوشی هات اسپات کردی؟
و اگه مودمه با کابل وصل کردی به ps4?
ممنون واقعا
برادر توضیح دادم که !نت3 هسj یعنی اجازه کانکت شدن نمیده
من تو پستم خواستم بنویسم مودم جا انداختم حواسم نبود
در واقع مودم tp link 4gخریدم به قیمت 500تومان پارسال فقط برای ps4اصلا فایده نداشت عصابتو خورد میکنه وقتتو تلف میکنه هر طور شده یه ADSLیا اینترنت وایرلس بگیر وایرلس مبین نت نگیری!یه اینترنت وایرلس هست 400تومن پول مودشه ولی ارزشش رو داره میتونی اونو بخر

آخرین ویرایش:
فکر کنم این مشکل جدید لود نشدن صفحات و پینگ بالا قرار همیشگی باشه
یک هفته قبل عید این مشکل شروع شده همچنان ادامه داره؛وقتی پینگم زیر 150باشه هیچ صفحه ای باز نمیکنه وقتی بالای 150باشه باز میکنه
نکته ی عجیبش اینه وقتی یه پینگ پایین نسیبم میشه و صفحات هم باز میشه بعد نیم ساعت بازی کردن پینگ میشه 300!!!!!این مورد رو خیلی امتحان کردم نمیفهمم چرا!!!!!درست وقتی باز میکنم و یه matchتموم میشه میشه 300درست بعد از تموم شدن مسابقه!
2روز پیش تو global offensiveبا یکی از دوستام که 3سال پیش رفته المان بازی میکردم تو بازی من پینگم 135بود اون 60
:-<:-<:-<:-<:-<:-<

دستشون درد نکنه حداقل تایم اوت نداره>:D<
1xdavyze6ml50uqocn1u.jpg

ولی کافیه یدونه بازی انجام بدم میشه 300!الان چند ساعته رو 100میمونه فقط کافیه بازی اجرا کنم خیلی مشکلم عجیبه!نمیدونم کسی میدونه داستان چیه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Metallica:.
برادر توضیح دادم که !نت3 هسj یعنی اجازه کانکت شدن نمیده
من تو پستم خواستم بنویسم مودم جا انداختم حواسم نبود
در واقع مودم tp link 4gخریدم به قیمت 500تومان پارسال فقط برای ps4اصلا فایده نداشت عصابتو خورد میکنه وقتتو تلف میکنه هر طور شده یه ADSLیا اینترنت وایرلس بگیر وایرلس مبین نت نگیری!یه اینترنت وایرلس هست 400تومن پول مودشه ولی ارزشش رو داره میتونی اونو بخر
اگه مودمي كه ميگيري به وي پي ان وصل بشه كه خيلي خووبه
ميتوني كاهش پينگ رو روو اون بزني

دوستانی که آسیاتک و پارس آنلاین دارند در مواقعی که اینترنتشون خوبه پینگشون با 4.2.2.4و یا 8.8.8.8 رو چه عددی هست؟

آخرین ویرایش:
اقا داستان چیه
من پوینت تو پوینت شاتل دارم ولی بعضی وقتا هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه حتی ارور هم نمیده مثلا دوباره رفرش کنم همین جوری میمونه جالبه که هیچ اروری هم نمیده

سلام اینترنت پارس آنلاین از کرج
بازی league of leagends بازی میکنم چن وقتی میشه داخل بازی هرچند ثانیه یک بار کانکت دیسکانکت میشه به پارس آنلاین زنگ زدم گفت مشکل از شبکه زیر ساخته لطفا هرکی این مشکلو داشته و تونسته حل کنه راهنمایی کنه

• Like
Reactions: artour-2198
منطقه ۲۲ تهران
هم های وب هم مخابرات سرعت و پینگ افتضاحی دارند.
4G ایرانسل هم مثل بقیه فاجعه است.
مرتب هم ارور بسته بودنUDP میگیرم.

این دفعه چه خبر شده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or