اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
اگر هم موفق بشید تو کانفیگ سرور بازم چون نتایج رو با TCP برمیگردونه به مشکل بر میخورید.(کافیه یه لگ کوچیک داشته باشید )

بله بزرگ ترین مشکل هم همینه، در واقع در صورت موفقیت بازی های fps نمیشه کرد شاید فقط یگ سری بازی های خاص...

*
*
*
*

***دوستان سرانجام بخش فنی زیرساخت به من قول همکاری و پیگیری مشکلات رو داده و قراره فردا بصورت آنلاین به کمک هم دیگه مدتی وضعیت بازیها رو بررسی کنیم و ببینیم منشا مشکل از کجا سرچشمه می گیره. خودشون هم اظهار بی اطلاعی می کنن از مشکل جدید که طبیعی هم هست.

برای این امر باید دوستان همکاری کنن و اطلاعات بازیها ، IP سرور و فیلم یا عکس خطاهای داخل بازی رو در کنار هم برای من ارسال کنن تا همون زمان از سایت اصلی زیرساخت چک بشه.

جزییات بیشتر رو براتون بزودی شرح خواهم داد، فقط تا اونجا که میشه به دوستان اطلاع رسانی کنید، می خوام حداکثر کاربران اطلاعاتشون رو ارسال کنن و دیتابیس تکمیلی جمع آوری بشه.***

شرایط ارسال:

-داشتن سرویس پایدار و بدون تایم آوت های مکرر با پینگ دائمی از سرور بازی و ترجیحا پینگ پایین
برنامه ی CMD و اجرای دستور :
ping 217.218.127.127 /t
به جای IP بالا همون آدرس سرور بازی خودتون رو قرار بدید.

-اعلام نام بازی و IPسرور در حال بازی
-گرفتن عکس از تمام موارد بالا در کنار هم( بازی فول اسکرین نباشه که پینگ از سرور و اطلاعات دیگه دیده بشه

مورد اختیاری ولی مهم:

-گرفتن فیلم کوتاه و آپلود در سایت آپارات از روند شروع بازی تا پایان گرفتن خطا با کیفیت قابل قبول

آخرین ویرایش:
14b5ba28610cb66166dd1f92c491195ff73dc3e2.png

bf3,bf4
ip : 159.153.80.108
159.153.81.154
159.153.80.110
159.153.80.19
31.204.140.179
31.204.140.169
31.204.140.156
31.204.141.83
...
امکان فیلم و عکس گرفتن برای من وجود نداره.

- - -ویرایش - - -

یه نرم افزار هوب واسه رکورد هم معرفی کنید.

fraps بهترین برنامه برای گرفتن اسکرین و فیلم از بازی و کار کردن باهاش سخت نیست.

http://dl2.soft98.ir/soft/b/Beepa.Fraps.3.5.99.15618.Retail.rar

*
*
*
*

***دوستان سرانجام بخش فنی زیرساخت به من قول همکاری و پیگیری مشکلات رو داده و قراره فردا بصورت آنلاین به کمک هم دیگه مدتی وضعیت بازیها رو بررسی کنیم و ببینیم منشا مشکل از کجا سرچشمه می گیره. خودشون هم اظهار بی اطلاعی می کنن از مشکل جدید که طبیعی هم هست.

برای این امر باید دوستان همکاری کنن و اطلاعات بازیها ، IP سرور و فیلم یا عکس خطاهای داخل بازی رو در کنار هم برای من ارسال کنن تا همون زمان از سایت اصلی زیرساخت چک بشه.

جزییات بیشتر رو براتون بزودی شرح خواهم داد، فقط تا اونجا که میشه به دوستان اطلاع رسانی کنید، می خوام حداکثر کاربران اطلاعاتشون رو ارسال کنن و دیتابیس تکمیلی جمع آوری بشه.***

شرایط ارسال:

-داشتن سرویس پایدار و بدون تایم آوت های مکرر با پینگ دائمی از سرور بازی و ترجیحا پینگ پایین
برنامه ی CMD و اجرای دستور :
ping 217.218.127.127 /t
به جای IP بالا همون آدرس سرور بازی خودتون رو قرار بدید.

-اعلام نام بازی و IPسرور در حال بازی
-گرفتن عکس از تمام موارد بالا در کنار هم( بازی فول اسکرین نباشه که پینگ از سرور و اطلاعات دیگه دیده بشه

مورد اختیاری ولی مهم:

-گرفتن فیلم کوتاه و آپلود در سایت آپارات از روند شروع بازی تا پایان گرفتن خطا با کیفیت قابل قبول

با تشکر از پیگیری آقا فرشید
فقط میشه بگین کی درخواست دادین که الان جواب دادن ؟
چون بد از دیدن پست وفتن cs رو چک کردم مشکل بز طرف شده بود احساس میکنم گند کاریشون تموم شده حالا اومد پیگیری کنن بعد بگن دیدن مشکلی نیست شما بیخود میگین.

با تشکر از پیگیری آقا فرشید
فقط میشه بگین کی درخواست دادین که الان جواب دادن ؟
چون بد از دیدن پست وفتن cs رو چک کردم مشکل بز طرف شده بود احساس میکنم گند کاریشون تموم شده حالا اومد پیگیری کنن بعد بگن دیدن مشکلی نیست شما بیخود میگین.

نه عزیز، مدیری که با من در ارتباط هستن تازه امروز از مسافرت اومدن و شخصا نمی تونن در این مدت کوتاه اقدامی رو انجام داده باشن.

دوستانی که کارت گرافیک NVIDIA دارن برای ضبط می تونن از برنامه ی Shadow Play که بخشی از Geforce Experiance هست و با درایور نصب میشه هم استفاده کنن.

بدون تصویر ارور یا خطا یا پیامی که داخل بازی می گیرید گزارش کردن فایده ای نداره،

از استقبال دوستان برمیاد که انگار هیچ کس توی بازی مشکلی نداره!؟

از استقبال دوستان برمیاد که انگار هیچ کس توی بازی مشکلی نداره!؟
دوست عزیز ما با کنسول بازی میکنیم و امکان گذاشتن عکس و فیلم برامون مقدور نیست و گرنه بعد5 مین بازی کردن مرتب از سرور های bf hardlin و pvz پرت میشم بیرون

من بعد از هر دست بازی یه بار میپرم بیرون از بازی مجیکا فردا فیلم میگیرم

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز ما با کنسول بازی میکنیم و امکان گذاشتن عکس و فیلم برامون مقدور نیست و گرنه بعد5 مین بازی کردن مرتب از سرور های bf hardlin و pvz پرت میشم بیرون

با یه دوربین از رو مانیتور بگیر بزار

توی بازی هایی مثل LoL و Dota این فیلم گرفتن ممکنه به قیمت بن شدن و رفتن به LP تموم بشه

کلا فکر نمی کنم با فیلم و ... دردی دوا بشه ، مشکل رو کسی که باید بدونه ، می دونه ، حالا تمارض بحث دیگه ایه

شماهایی که از یه عکس گرفتن ساده و آپلود کردن هم به 100 تا بهانه دریغ می کنید نباید انتظار حل مشکلاتتون رو هم داشته باشید،حسش نیست؟! اوکی، دنبال کردن قضیه هم برای من حسش نیست!، واقعا که! :|

تا وقتی مشکل هست به زمین و زمان ناسزا می گن حالا که می گم کمک کنید حلش کنیم همشون ساکت شدن یا پیچیدن پی کار دیگه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or