اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
دیگه حاله تست پینگ ندارم هر دفه تست میگیرم یه ساعت به همه دست اندز کاران فحش میدم اینقدر که دیگه فحش هام تموم شد یکی بیاد یه چنتا جدید یاد بده

اینم وضع دانلود منه بدبخت 600 بار هم رنگ زدم اون قسمت هم که میبینین 120 تا سرعت زده جدی نگیرین بعضی موقه ها اینطور میشه اما سرعتم نهایتا 70 تا بیستر نمیشه اونم با IDM الان اینم نشون بدم پشتیبانی حتما میگه مشکل از لینکه شماست راست هم میگه کشور آقا امام زمان مشکل نداره حتما این لینکه بووووووووووق بوده اصلانم ماله اون نرم افزاره پشت گراف نبوده
rkt3f4cq85lnlbnjlp5u.jpg

دیگه چی بگم؟ انقدر packet loss بالا رفته که رسما sH!$t هم نمیشه بازی کرد چه برسه به گیم.
یه عکس از یه تست هم همیشه کنار اعلام وضعیت شما باشه بد نیست، مستند تر میشه
از isp پیگیری کردید؟

یه عکس از یه تست هم همیشه کنار اعلام وضعیت شما باشه بد نیست، مستند تر میشه
از isp پیگیری کردید؟

بله. کلا اوتن:)) ( بحث رفت سره udp میمه مال ارتباطات داخله کشوره udp :))) البته isp لوکال هست و کلا همشونو من میشناسم:d (هی یه نفره پشتیبانیش تو دفتر فروششونه ظهرا میرن ناهار برنمیداره:d) آف تایپک نشه یه چیزی عجیبه هر وقت نت mohammad ghost خوبه مال منم خوبه . یادمه تو trace هم مسیر ها یکی بود. اول صبا کمتره ولی هست.

- - -ویرایش - - -

عکس نمیتونم بذارم چون جوریه که عکسش معنی نداره. (البته سعی میکنم. ) اما احتمالا یه فیلم بتونم بگیرم که چه جوری اینجوری میشه. ( کرش ناگهانی هواپیما)

- - -ویرایش - - -

وضعیت بنده اینطوره،
پاکت لاست و اختلالی برای بازی آنلاین ندارم، فقط نوسان پینگم نسبت به گذشته زیاد شده،

میتونید یه trace بگیرید؟

- - -ویرایش - - -

چرا انقدر پیچ میخوره؟ (هم داخل و هم خارج!!):-/

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.
بنده 2 روز نبودم خدمتتون به دلیل اینکه مودمم سوخت و مجبور شدم مودم جدید بگیرم.
مودم جدید رو که گرفتم و برای تست پینگ گذاشتم در نهایت ناباوری دیدم پینگم با ایران از 10-15 ms رسید به 5-7 ms !!! :d به نظر مودم قبلی معیوب می اومد و دیگه تاریخ مصرفش مدتی بود گذشته بود. اینم یه تست از تریس گوگل:

52297517190250502868.jpg

3693684570.png

104205511.png

دوستانی که مودم هاشون خیلی قدیمی و چند ساله دارند استفاده می کنند کمی به این قضیه فکر کنند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or