اختراع جدید مایکروسافت و متحول کردن دنیای بازی با دنیای مجازی توسط xbox نسل بعد ؟!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
قبل از وارد شدن به مبحث اصلی اشاره کنم که مایکروسافت سال پیش تکنولوژی را به ثبت رساند که وقتی در یک اتاق قرار دارید و در حین بازی کردن با xbox دوربینی پروژکتور مانند تصاویر و اتفاقات داخل بازی را روی در و دیوار محیط اتاقتان باز تاب میکرد !
Microsoft bod dreams up 'Star Trek holodeck' games console
di-MCW9.jpg

اولین ویدئو تبلیغاتی با همکاری سامسونگ برای تصور چکونگی این تکنولوژی امروز به نمایش گذاشته شده :
IllumiRoom Projects Images Beyond Your TV for an Immersive Gaming Experience - YouTube

در این ویدئو شما تصور کنید که با xbox خود بازی میکنید و در یک محیط برفی قرار دارید و میبینید که برفهای داخل tv داخل اتاق هم که هستید بارش میکند ! یا تصور کنید که شعله های اتش از صفحه tv بیرون میزند یا تیرها دشمن از tv شما خارج میشود و به طرف شما می اید ! یا در حین راننگی تمام محیط بازی در 4 طرف دیوار اتاقتان منعکس شده است !
این تکنولوژِ به احتمال زیاد در xbox نسل بعد به کار برده میشه و شاید اولین تجربه 3d مجازی واقعی را بتوانید تجربه کنید !

نیاز به توضیح اضافه نیست با دیدن ویدئو و تصاویر بازی خودتون متوجه این تکنولژی خواهید شد

تصاویر گرفته شده از ویدئو :

di-9MS9.jpg

di-7AAG.jpg

di-A8LD.jpg

di-ZWIP.jpg

di-HQRS.jpg

di-UHZ5.jpg

di-D1DJ.jpg

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یعنی خودم رسما هنگ کردم ! عجب چیزیه ! اگه مایکروسافت بتونه یه همچین کاری با xbox بعدی بکنه دنیای بازی را به یکباره متحول میکنه !

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
فرخ شما ترجمه هم بلدی ؟ :d
ببخشید معنی Beats چی بود یادم رفت :))
آره ولی انصافا حال می ده با این تکنولوپی GTA : Midnight club : LA بازی کنی =))

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
چیز جالبیه ولی نمیشه بهش گفت wow حالا اگه TV کنار دیوار نبود تکلیف چیه ؟ به نطر من که زیاد کاربردی نیست این تکنولوژی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
ویدیو رو دیدم.
Just WOOOOW........:-o
هیجان بازی، جذابیت و میدان دید چندین برابر میشه.
پ.ن. یادش بخیر با دوستان FIFA که بازی میکردیم وقتی یه شوت محکم زده میشد و توپ از تصویر خارج میشد میگفتیم الان توپ از تلویزیون میزنه بیرون. و حالا.... واقعا قراره بزنه بیرون. :d

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
قبلا عکس اولی که گذاشته شده رو دیده بودم فک میکردم خیلی باید کاربردی تر و طبیعی تر باشه!
اما الان که دیدم حالم بهم خورد!!!:-S آخه اینم شد نو آوری?!!?خیلی زود تکراری و خسته کننده میشه :-( امیدوارم ماکروسافت برا نسل بعدش تکنولوژی های خیلی بهتری برا برگ برنده رو کنه امیدوارم.....

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چیز جالبیه ولی نمیشه بهش گفت wow حالا اگه TV کنار دیوار نبود تکلیف چیه ؟ به نطر من که زیاد کاربردی نیست این تکنولوژی
شما تلویزیون رو میذاری وسط سالُن؟ یا شایدم توی تِراس !! :d
--------------------------------------------------------------------
واقعا یه جورایی محشره،
فکر کن توانایی اجرای 3دی هم داشته باشه روی دیوار !!! چه شود :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اما الان که دیدم حالم بهم خورد!!!:-S آخه اینم شد نو آوری?!!?خیلی زود تکراری و خسته کننده میشه :-( امیدوارم ماکروسافت برا نسل بعدش تکنولوژی های خیلی بهتری برا برگ برنده رو کنه امیدوارم.....
زود تکراری و خسته کننده میشه؟ بدتر از صفحه ی معمولی تلویزیونه که چند ساله بهش زُل زدی و گیم بازی میکنی ؟؟؟؟؟
ماکه بیشتر از 18 ساله گیم میزنیم هنوز خسته نشدیم !!!!
حالا نیست بقیه شرکتا نسل بعد رو گلباران کردن که دست ماکروسافت خالی مونده با اختراع تخیّلیش؟؟؟؟؟
بعضی نظرات توی این انجمن واقعا رو سر آدم اسفناج سبز میکنه !!!!!!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
شما تلویزیون رو میذاری وسط سالُن؟ یا شایدم توی تِراس !! :d
--------------------------------------------------------------------

بله عزیز TV بنده وسط اتاقم هست . شما جایی ندیدی تا حالا TV کنار دیوار نباشه ؟ مگه قراره دکارسیون تمام خونه های دنیا یکی باشه یا tv کنار دیوار بودن فکت به حساب بیاد ؟ والا

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
بله عزیز TV بنده وسط اتاقم هست . شما جایی ندیدی تا حالا TV کنار دیوار نباشه ؟
شما خودت علم روز Interior Design رو متحول کردی، نیازی به یه تحول دیگه تو زمینه‌ی تکنولوژی نداری حداقل تا 10 سال دیگه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما خودت علم روز Interior Design رو متحول کردی، نیازی به یه تحول دیگه تو زمینه‌ی تکنولوژی نداری حداقل تا 10 سال دیگه.
البته سوال اصلی اینجاست ! بلکه یکی tv را وصل بکنه تو سقف اتاقش یا کفه اتاقش باشه ! اونوقت باید چیکار کرد ؟ :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر