اختراع جدید مایکروسافت و متحول کردن دنیای بازی با دنیای مجازی توسط xbox نسل بعد ؟!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
قبل از وارد شدن به مبحث اصلی اشاره کنم که مایکروسافت سال پیش تکنولوژی را به ثبت رساند که وقتی در یک اتاق قرار دارید و در حین بازی کردن با xbox دوربینی پروژکتور مانند تصاویر و اتفاقات داخل بازی را روی در و دیوار محیط اتاقتان باز تاب میکرد !
Microsoft bod dreams up 'Star Trek holodeck' games console
di-MCW9.jpg

اولین ویدئو تبلیغاتی با همکاری سامسونگ برای تصور چکونگی این تکنولوژی امروز به نمایش گذاشته شده :
IllumiRoom Projects Images Beyond Your TV for an Immersive Gaming Experience - YouTube

در این ویدئو شما تصور کنید که با xbox خود بازی میکنید و در یک محیط برفی قرار دارید و میبینید که برفهای داخل tv داخل اتاق هم که هستید بارش میکند ! یا تصور کنید که شعله های اتش از صفحه tv بیرون میزند یا تیرها دشمن از tv شما خارج میشود و به طرف شما می اید ! یا در حین راننگی تمام محیط بازی در 4 طرف دیوار اتاقتان منعکس شده است !
این تکنولوژِ به احتمال زیاد در xbox نسل بعد به کار برده میشه و شاید اولین تجربه 3d مجازی واقعی را بتوانید تجربه کنید !

نیاز به توضیح اضافه نیست با دیدن ویدئو و تصاویر بازی خودتون متوجه این تکنولژی خواهید شد

تصاویر گرفته شده از ویدئو :

di-9MS9.jpg

di-7AAG.jpg

di-A8LD.jpg

di-ZWIP.jpg

di-HQRS.jpg

di-UHZ5.jpg

di-D1DJ.jpg

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
با تشکر از فرخ عزیز, ولی من چند وقت پیش اخبارشو خونده بودم یه خورده کند عمل کردیا!;;)
خودم تو اول خبر گفتم که این تکنولوژی سال 2012 به ثبت رسیده و خبرش بوده ولی این ویدئو تیلیغاتی و نمایش رسمی همین امروز انجام شده !

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
ثبت اختراع مایکروسافت بی نظیره و نوید یک تکنولوژی فوق العاده رو میده امیدوارم بتونه به خوبی عمل کنه
و واسه کار نیازی به امکانات بالا نداشته باشه.بخوایم منطقی نگاه کنیم یک سری مشکلات هم هست مثل همون که
گفته شد TV باید حتما به دیوار بچسبه یا خیلی نزدیکش باشه یا خود دستگاهش چه جوری
میخواد عمل کنه ؟ تنها راهی که به ذهن میرسه چیزی مثل ديتا پروژكتوره که خودش مشکلات خودش رو داره.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ثبت اختراع مایکروسافت بی نظیره و نوید یک تکنولوژی فوق العاده رو میده امیدوارم بتونه به خوبی عمل کنه
و واسه کار نیازی به امکانات بالا نداشته باشه.بخوایم منطقی نگاه کنیم یک سری مشکلات هم هست مثل همون که
گفته شد TV باید حتما به دیوار بچسبه یا خیلی نزدیکش باشه یا خود دستگاهش چه جوری
میخواد عمل کنه ؟ تنها راهی که به ذهن میرسه چیزی مثل ديتا پروژكتوره که خودش مشکلات خودش رو داره.

وقتی یه پروژه به این مرحله نمایش رسمی میرسه، یعنی تا حدی جلو رفته و مشکلاتش رو گرفتن که اکثریت بتونن ازش استفاده کنن.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
به نظرم یه چیزی شبیه 3D maping هستش فقط در مقیاس کوچکتر و محدودتر اجرا میشه که مسلما به سخت افزار اضافه تر از کنسول بازی احتیاج خواهد داشت

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
از این اختراعای حوصله سربره مسخره خیلی بدم میاد اینجور کاراها فوقه فوقش خیلی حال بده واسه دو ساعت اوله بعدش مطمئن باشین خاموشش میکنین به جای اینکارا یه چندتا بازیه خفنه کلاسیک بدین بیرون بابا.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بله عزیز TV بنده وسط اتاقم هست . شما جایی ندیدی تا حالا TV کنار دیوار نباشه ؟ مگه قراره دکارسیون تمام خونه های دنیا یکی باشه یا tv کنار دیوار بودن فکت به حساب بیاد ؟ والا
البته ما دیزاین و دکوریشن داخلی نمیدونیم، ببخشید حق با شماست !
یجور دیگه بگم که روشن بشی
چیز جالبیه ولی نمیشه بهش گفت wow حالا اگه TV کنار دیوار نبود تکلیف چیه ؟ به نطر من که زیاد کاربردی نیست این تکنولوژی
چیز جالبیه ولی وَو نیست؛ اوکی قبول
حالا تی وی کنار دیوار نبود تکلیف چیه؟
اخه مسلمون یه تکنولوژی معرفی شده که میتونه خیلی جذاب و شاهکار باشه (ممکنه) چه حرفیه که میای میگی اگه تی وی وسط اتاق بود تکلیف چیه ؟
اصلا خداییش روت میشه همچین چیزیو ارسال کنی وسط انجمن؟
من بهت میگم تکلیف چیه، 3 تا راه وجود داره:
1. علی رقم میل باطنیت تی وی رو از وسط اتاق بکشی یه گوشه ی اتاق
2. یه کمپین 1.000.000 امضا راه بنداز که ماکرو بیخیال اختراعش بشه که فکر تلویزیون وسط اتاق تورو نکرده !!!!!!
3. این تکنولوژی رو تحریم کن و نخر، بذا ماکرو ورشکست بشه !
گاد.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
البته ما دیزاین و دکوریشن داخلی نمیدونیم، ببخشید حق با شماست !
یجور دیگه بگم که روشن بشی

چیز جالبیه ولی وَو نیست؛ اوکی قبول
حالا تی وی کنار دیوار نبود تکلیف چیه؟
اخه مسلمون یه تکنولوژی معرفی شده که میتونه خیلی جذاب و شاهکار باشه (ممکنه) چه حرفیه که میای میگی اگه تی وی وسط اتاق بود تکلیف چیه ؟
اصلا خداییش روت میشه همچین چیزیو ارسال کنی وسط انجمن؟
من بهت میگم تکلیف چیه، 3 تا راه وجود داره:
1. علی رقم میل باطنیت تی وی رو از وسط اتاق بکشی یه گوشه ی اتاق
2. یه کمپین 1.000.000 امضا راه بنداز که ماکرو بیخیال اختراعش بشه که فکر تلویزیون وسط اتاق تورو نکرده !!!!!!
3. این تکنولوژی رو تحریم کن و نخر، بذا ماکرو ورشکست بشه !
گاد.

wow پسر تو خیلی cool ی :))
داره سر جای TV بحث میکنه :d اخه پسر خوب این همه تو دنیا مدل خونه اونواع و اقسام طرح های داخلی و دکارسیون وجود داره چرا تو فقط اتاق خودت رو میبینی و اولویت قرارش میدی من الان نقشه خونم رو بزارم اینجا شما راضی میشی ؟ داداش مثل اینکه خیلی بیکاری . نمیدونم شاید تو شهر شما همه TV ها کنار دیوار هست .
روم میشه ؟ والا من اومدم نظر شخصیم رو گفتم شما مشکل داری خوشت نیومد مجبور نیستی نقل قول کنی .
کسی نظر شما رو نخواست که بگی تکلیفم چیه
TV بنده از جاش تکون نمیخوره خدا تومن پول میز و پایه هاش رو دادم کلی هم واسه دکرش وقت گذاشتم.
بنده اصلا لازم نیست چیزی رو تحریم کنم کلان فن xbox و ماکروسافت نیستم هرچی بخواد بده بیرون من چشام دنبال Sony هست .
actually i don't give a Fu..k

آخرین ویرایش:

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
عجب چیزی !!! خود افراد قسمت اختراع مایکروسافت چه حالی میکنن با اینا دستگاها...... :d

فقط 1 نکته :

اگه Xbox نداشتیم تکلیف چیه ؟ :d :))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
wow
actually i don't give a Fu..k
خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده!. چطور کامنت های 10 خطی میزارید و 8 صفحه بحث میکنید سره مسائلی که برای شما (سونی فن بویها) کوچکترین اهمیتی نداره؟
مغلطه ام حدی داره.

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
من خودم کارم در زمینه Interior Design هستش اما نمیدونم این بحثها چه ربطی به خبر داره !!! اصلا یکی دوست داره تلویزیونش و بذاره وسط پذیرایی به ما چه ربطی داره !!!!!!!
شاید فکر کرده کنار دیوار یعنی سمت چپ یا راست دیوار باشه !!!!!!

حالا یک سوال : بعد از یک مدت خسته کننده نمیشه ؟( گفتم بیام اضافه کنم تکنولوژی خوبی خواهد بود و میتونه چیزهای جالبی و در بازیها نشان بده )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر