اختراع جدید مایکروسافت و متحول کردن دنیای بازی با دنیای مجازی توسط xbox نسل بعد ؟!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
قبل از وارد شدن به مبحث اصلی اشاره کنم که مایکروسافت سال پیش تکنولوژی را به ثبت رساند که وقتی در یک اتاق قرار دارید و در حین بازی کردن با xbox دوربینی پروژکتور مانند تصاویر و اتفاقات داخل بازی را روی در و دیوار محیط اتاقتان باز تاب میکرد !
Microsoft bod dreams up 'Star Trek holodeck' games console
di-MCW9.jpg

اولین ویدئو تبلیغاتی با همکاری سامسونگ برای تصور چکونگی این تکنولوژی امروز به نمایش گذاشته شده :
IllumiRoom Projects Images Beyond Your TV for an Immersive Gaming Experience - YouTube

در این ویدئو شما تصور کنید که با xbox خود بازی میکنید و در یک محیط برفی قرار دارید و میبینید که برفهای داخل tv داخل اتاق هم که هستید بارش میکند ! یا تصور کنید که شعله های اتش از صفحه tv بیرون میزند یا تیرها دشمن از tv شما خارج میشود و به طرف شما می اید ! یا در حین راننگی تمام محیط بازی در 4 طرف دیوار اتاقتان منعکس شده است !
این تکنولوژِ به احتمال زیاد در xbox نسل بعد به کار برده میشه و شاید اولین تجربه 3d مجازی واقعی را بتوانید تجربه کنید !

نیاز به توضیح اضافه نیست با دیدن ویدئو و تصاویر بازی خودتون متوجه این تکنولژی خواهید شد

تصاویر گرفته شده از ویدئو :

di-9MS9.jpg

di-7AAG.jpg

di-A8LD.jpg

di-ZWIP.jpg

di-HQRS.jpg

di-UHZ5.jpg

di-D1DJ.jpg

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
عجب چیزی بود ! :D میتونه تأثیر یه بازی رو چند برابر کنه. مخصوصاً توی سبکی مثل ریسینگ ! کلاً به نظرم نمایش دادن افکت ها توی محیط جالب تر از اینه که خود محیط بازی رو از طریق این تکنولوژی گسترش بدن. چون محیط که باید همون اندازه ای باشه که هست ، یعنی زاویه دید کاراکتر در همون حده و نباید بیشتر باشه ، ولی افکت ها (مثل آتیش و برف و جرقه ها و ...) فوق العاده میشن !
به جز بازی برای فیلم ها هم میتونه مناسب باشه ، مخصوصاً فیلم های علمی تخیلی و فانتزی ! :D

Cpt masoud

کاربر سایت
Dec 17, 2011
36
نام
Masoud
من فکر می کنم غیر از این بود باید تعجب می کرد. به هر حال داریم وارد نسل بعد می شیم و باید یک پیشرفت فوق العاده و شگفت آوری رو شاهد باشیم. مایکروسافت کار خیلی فوق العاده رو داره انجام میده که واقعا جذاب و شگفت آوره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بدون دعوا یکی به من توضیح بده این تکنولوژی چجوری میتونه این صنعت رو متحول کنه؟

در اینکه خفنه شکی نیست. تجربه یک بازی رو هم خیلی لذت بخش تر میکنه. خیلی هم Cool هست. اما...

اول از هم اینکه این تکنولوژی هیچ چیزی به گیم پلی بازی ها نمیده. یعنی نمیتونه هیچ تغییری در ساختار بازی ها ایجاد کنه و منجر به تولد یه نسل جدیدی از بازی ها بشه. ضمن اینکه اینا فقط توی کانسپت قشنگن. این تکنولوژی زمانی بدرد میخوره که خیلی ارزون باشه یا روی خود کنسول باندل بشه و همه گیمرها بتونن ازش استفاده کنن.

دوستان رو شور حسینی بر نداره، سوالم منطقی و جدیه، اگه اشتباه میکنم با دلیل توضیح بدید چرا این تکنولوژی میتونه صنعت گیم رو متحول کنه؟

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
این جمله ی " تحول هم خز شد " رو زمانی که خز خز کردن مُد شده بود تو سایت کسی گفته بود ؟ :d نگفته بود من به اسم خودم ثبتش کنم ! :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

در اینکه خفنه شکی نیست. تجربه یک بازی رو هم خیلی لذت بخش تر میکنه. خیلی هم Cool هست. اما...

اول از هم اینکه این تکنولوژی هیچ چیزی به گیم پلی بازی ها نمیده. یعنی نمیتونه هیچ تغییری در ساختار بازی ها ایجاد کنه و منجر به تولد یه نسل جدیدی از بازی ها بشه. ضمن اینکه اینا فقط توی کانسپت قشنگن. این تکنولوژی زمانی بدرد میخوره که خیلی ارزون باشه یا روی خود کنسول باندل بشه و همه گیمرها بتونن ازش استفاده کنن.

دوستان رو شور حسینی بر نداره، سوالم منطقی و جدیه، اگه اشتباه میکنم با دلیل توضیح بدید چرا این تکنولوژی میتونه صنعت گیم رو متحول کنه؟

من دعوا نمیکنم :D و خواهش میکنم هم کسی به جزء من جواب شما را نده ! :D چون کلمه تحول را من گفتم !

منظور من تحول گیم پلی نبود بلکه تحول لذت بازی کردن منظورمه ! یعنی تو تجربه بصری و لذت بازی کردن واقعا تحول و انقلابی است ولی حرفه شما در مورد گیم پلی درسته و منظور ما هم اون نبود .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یکی این مایکروسافت رو متوقف کنه.
:d
این تکنولوژی نه تنها برای گیمر ها مفید هست،بلکه بازار کار چشم پزشکان را هم رونق میده.:-b

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
یکی این مایکروسافت رو متوقف کنه.
:d
این تکنولوژی نه تنها برای گیمر ها مفید هست،بلکه بازار کار چشم پزشکان را هم رونق میده.:-b
یعنی واقعا میخوای اینو بخری ؟ :( :d

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371

حالا فرخ که گفت منظورش گیم پلی نیست. ولی مگه تحول حتی باید به گیم پلی ربط داشته باشه؟ با این حساب 3D هم اون اوایل که سر و صدا کرده بود تحول محسوب نمیشد و شما هیچگونه تحولی توش نمیدید.
تحول حتما قرار نیست یه چیز باشه که مثله بمب صدا کنه و به گیم پلی ریط داشته باشه. این طور باشه که تو فیلم و ... ما هیچ تحولی نداریم چون گیم پلی ندارن! همین صدای دالبی هم به نظر من تحول بود.

یعنی واقعا میخوای اینو بخری ؟ :( :d
گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه اه اه بو میده.

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
اقا کسی لینک دانلود اینو نداره ما قند شکن نداریم بریم یوتوب ببینیم اینو
اگه میشه بزارید ما هم ببنیم این جلل خالق رو

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
wow پسر تو خیلی cool ی :))
داره سر جای TV بحث میکنه :d اخه پسر خوب این همه تو دنیا مدل خونه اونواع و اقسام طرح های داخلی و دکارسیون وجود داره چرا تو فقط اتاق خودت رو میبینی و اولویت قرارش میدی من الان نقشه خونم رو بزارم اینجا شما راضی میشی ؟ داداش مثل اینکه خیلی بیکاری . نمیدونم شاید تو شهر شما همه TV ها کنار دیوار هست .
روم میشه ؟ والا من اومدم نظر شخصیم رو گفتم شما مشکل داری خوشت نیومد مجبور نیستی نقل قول کنی .
کسی نظر شما رو نخواست که بگی تکلیفم چیه
TV بنده از جاش تکون نمیخوره خدا تومن پول میز و پایه هاش رو دادم کلی هم واسه دکرش وقت گذاشتم.
بنده اصلا لازم نیست چیزی رو تحریم کنم کلان فن xbox و ماکروسافت نیستم هرچی بخواد بده بیرون من چشام دنبال Sony هست .
actually i don't give a Fu..k
بابا مایه دار، تورو خدا به من بگو خدا تومن چند تا صفر داره؟ :(
دیگه ماله نکش عزیز، از اول میگفتی من فن سونی هستم و خواستم یه مخالفتی بکنم !
تکلیف تکنولوژی جدید ماکروسافت با تلویزیون وسط اتاق من چیه !!!!!!!!!!!!!!!!! =))
خوشال شدیم، خدافظی.
---------------------------
تکنیک جدیده که میان خودشون رو خالی میکنن اخرم توی spoiler دو تا شعر انگلیسی که تازه یاد گرفتن رو مینویسن که بگن واسه ما اهمیت نداره؟
معلومه چقدر اهمیت نداره واست موضوع

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
ای بابا دنیای گیم دیگه مرده
کاش جای این هزینه ها رو اصل موضوع ینی خود بازی ها رو روش کار می کردن
این تکنولوژی هر چقدر هم خوب باشه وقتی قراره آشغالی مث resident evil 6 و امثالش رو باهاش بازی کنی بدرد سطل زباله هم نمی خوره !
به قول معروف
آفتابه لگن هفت دست، شام و ناهار هیچی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر