اخبار GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

314321.jpg

GDC 2013 از امروز آغاز شده و در طول روزهای برگزاری آن (25 تا 29 مارس) شاهد خبرها، سخنرانی ها و ویدئوهای زیادی خواهیم بود.
این تاپیک برای بحث و گفتگو در مورد خبرها و اتفاقات GDC 2013 است. برای اخبار مهم تر نیز تاپیک های جداگانه زده خواهد شد.
==============
در GDC امسال این موارد را خواهیم داشت:
نمایش بازی Battlefield 4
سخنرانی مسئولین مایکروسافت در مورد SmartGlass
سخنرانی مسئولین سونی در مورد PlayStation 4 برای بازیسازان
بررسی Fox Engine و ارائه تریلر جدیدی از MGS: Ground Zeroes از طرف Hideo Kojima
ارائه اطلاعاتی در مورد بازی The Phantom Pain و احتمالاً برطرف شدن سوالات در مورد ارتباط این بازی با دنیای MGS
نمایش های جدیدی از Unreal Engine 4 (تیزر کوتاهی از نمایش انجین در GDC 2013 را می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید)
و چندین مورد دیگر

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تفاوت های دموی PC با PS4 قابل تشخیصه ! :D بعضی جاها خیلی تفاوت ندارن ، ولی بعضی جاها هم خیلی مشخصه.
سعی کردم از بخش های مختلف عکس بگیرم. سمت راستی ها برای PC هست و سمت چپی ها برای PS4. البته ویدئو ادامه داره ولی دیگه اونجاها رو فکر کنم قبلاً مقایسه کردن. :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
تفاوت های دموی PC با PS4 قابل تشخیصه ! :D بعضی جاها خیلی تفاوت ندارن ، ولی بعضی جاها هم خیلی مشخصه.
سعی کردم از بخش های مختلف عکس بگیرم. سمت راستی ها برای PC هست و سمت چپی ها برای PS4. البته ویدئو ادامه داره ولی دیگه اونجاها رو فکر کنم قبلاً مقایسه کردن. :D

فکر کنم برعکس گفتی چپی‌ها برای PC هستند. تو یک تاپیک این مدلی هم بود دمو روی PC بهتر از ps4 بود. شایدم من اشتباه می‌کنم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
فکر کنم برعکس گفتی چپی‌ها برای PC هستند. تو یک تاپیک این مدلی هم بود دمو روی PC بهتر از ps4 بود. شایدم من اشتباه می‌کنم

سیستم ذره ای توی PS4 بهتره ، نورپردازی PS4 هم بهتره

در کل به نظر میاد PS4 بهتره
شاید توی عکس ها زیاد مشخص نیست ، ولی توی ویدئو تفاوت رو میشه دید و نسخه PC بهتره ! :D
سیستم ذرات PC هم خیلی بهتره. :D مثلاً توی همون عکس که در باز شده و ذره های برف اومده داخل ، توی ویدئوی PS4 ذرات خیلی کمتر از ویدئوی PC هستن که توی عکس هم مشخصه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
سمت چپی که بهتره که . یعنی من اهمیت نمیدم کودوم ذرش بیشتره کودوم کمتره :D عکس های سمت راست یه جورایی محو هستن انقدر خواستن ذره و غبار و افکت رو توش بچاپونن . بدون فن بازی اولش فکر کردم سمت چپ مال PC ـه و سمت راست رو Ps4 ـه .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
صحنه ( Infiltrator)را دیدم :D به من دقیقا یه حسی شبیه به تریلر UT 3 توی E3 2005 داد :D اشک در چشمانم حلقه زد از شدت نوستالژی:-s

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
gaah.gif

من تازه سعی کردم از جاهایی که تفاوت بیشتر دیده میشه عکس بگیرم ! از تفاوت چشمگیر ذرات (توی اونجا که برف داره میاد تو + اونجا که طرف داره به سمت در حرکت میکنه) تا کیفیت بالاتر مواد مذاب و تکسچرها و شفافیت بیشتر توی نسخه PC. نمیدونم چطوری سمت چپی ها میتونه بهتر به نظر بیاد. چون خودم هم ویدئوها رو کنار هم دیدم و تفاوتشون مشخصه ، دیگه ناخودآگاه توی عکس ها هم سمت راستی ها رو بهتر میدونم ! :D
اصلاً عکس ها رو ول کنین ! :D خودتون ویدئو رو بگیرین و با نسخه PC مقایسه کنین دیگه. نمیشه که Tech Demo های پر استفاده ترین انجین نسل بعد رو نبینین ! :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ps4 در کل بهتر هست
توی عکس زیر توی نسخه ی ps4 به جای ذرات برف اصلا مشخص نیست ببشتر شبیه مه هست تا برف
توی تصویر زیر سنگ ها توی نسخه ی pc بهتر دیده می شن و خط های روش مشخص هست توی نسخه ی ps4 سیاه شده
82570631889133024930.jpg
توی عکس زیر هم ps4 به طور کلی بهتره توی نسخه ی Pc کاراکتر واضح هست و یکم هم ذرات اتش هست اما توی نسخه ی ps4 نورپردازی بهتر هست و از در محیط پیداست
نور پردازی توی عکس اول در ps4 بهتر هست
توی عکس دوم سیستم ذره ای توی pc بهتره توی ps4 ذرات بیشتر نزدیک هم هستن
نورپردازی توی عکس دوم هم برای ps4 اون گوشه حذف شده

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
gaah.gif

من تازه سعی کردم از جاهایی که تفاوت بیشتر دیده میشه عکس بگیرم ! از تفاوت چشمگیر ذرات (توی اونجا که برف داره میاد تو + اونجا که طرف داره به سمت در حرکت میکنه) تا کیفیت بالاتر مواد مذاب و تکسچرها و شفافیت بیشتر توی نسخه PC. نمیدونم چطوری سمت چپی ها میتونه بهتر به نظر بیاد. چون خودم هم ویدئوها رو کنار هم دیدم و تفاوتشون مشخصه ، دیگه ناخودآگاه توی عکس ها هم سمت راستی ها رو بهتر میدونم ! :D
اصلاً عکس ها رو ول کنین ! :D خودتون ویدئو رو بگیرین و با نسخه PC مقایسه کنین دیگه. نمیشه که Tech Demo های پر استفاده ترین انجین نسل بعد رو نبینین ! :D
مطمئنی همه سمت راستی ها واسه PC هستن؟ :D من گذاشتم دانلود بشه ولی مثلا تو اون عکس برفه، سمت راستی که PC هست کاملا برفش مشخصه ولی سمت چپ یه مه داره فقط :D ولی تو عکس آخری، سمت چپی که PS4 هست خیلی بهتره :-/ :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
gaah.gif

=))

درکت میکنم آریا ! :D بعضی چیزارو زیاد جدی نگیر موهات سفید میشه ! :D Infiltrator رو دیدم و این PS4 Tech Demo هم داره دانلود میشه ! Infiltrator که واقعا یک چیز فضایی بود ، نور پردازی و مدل سازی به کنار ! نرمی انیمیشن ها ( نمیدونم چجوری دیگه بگم نرمی رو :D ) و تراکم ذرات و اینا همه به کنار ؛ Sharpness تصویر و حجم و رزولوشن باورنکردنی تکسچر ها برای چیزی که قراره Real Time باشه باورنکردنیه ! یعنی واقعا اگر سازنده ها بتونن همچنین گرافیکی رو تا 2 یا 3 سال بعد از عرضه کنسول های نسل بعد بیارن رو بازی ها جادو کردن ! :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من فقط امیدوارم این UE4 هرچی میخواد باشه، باشه فقط انعطاف پذیری خیلی بیشتری نسبت به UE3 داشته باشه. واقعا دیگه حالم داره بد میشه انقد بازی با گرافیک یک شکل تو این نسل دیدم. همچنین امیدوارم استفاده از موتور های دیگه (Frostbite و Cry Engine و Fox Engine و...) هم نسل بعد هرچه بیشتر رونق پیدا کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر