اخبار GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

314321.jpg

GDC 2013 از امروز آغاز شده و در طول روزهای برگزاری آن (25 تا 29 مارس) شاهد خبرها، سخنرانی ها و ویدئوهای زیادی خواهیم بود.
این تاپیک برای بحث و گفتگو در مورد خبرها و اتفاقات GDC 2013 است. برای اخبار مهم تر نیز تاپیک های جداگانه زده خواهد شد.
==============
در GDC امسال این موارد را خواهیم داشت:
نمایش بازی Battlefield 4
سخنرانی مسئولین مایکروسافت در مورد SmartGlass
سخنرانی مسئولین سونی در مورد PlayStation 4 برای بازیسازان
بررسی Fox Engine و ارائه تریلر جدیدی از MGS: Ground Zeroes از طرف Hideo Kojima
ارائه اطلاعاتی در مورد بازی The Phantom Pain و احتمالاً برطرف شدن سوالات در مورد ارتباط این بازی با دنیای MGS
نمایش های جدیدی از Unreal Engine 4 (تیزر کوتاهی از نمایش انجین در GDC 2013 را می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید)
و چندین مورد دیگر

آخرین ویرایش:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
نسل بعد دیگه گرفتی مارو ؟ |:
أهان يعني ميخاي بگي بين كنسول هاي نسل بعد و pc ما شاهد اختلاف گرافيكي هستيم اونم تو سال هاي اول عرضه نسل بعد كنسول ها!!?!؟؟!!
Omg....
حد اقل دو يا سه سال زمان ميبره تا كيفيت بازي ها روي pc از كنسول هاي نسل بعد جلو بزنه و ما شاهد اختلاف گرافيكي بينشون باشيم.

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
پلتفرم های بازی 360،PS3،PS4 و PC هستش.(منبع سایت خود بازی هستش.)
ضمنا بازی با موتور گرافیکی Frostbite 3 توسعه داده شده و نمایش گیم پلی بازی هم روی PC بوده که با کنترلر 360 بازی می کردن.
طبق معمول AMD هم از نسخه PC حمایت می کنه.(AMD دیگه کولاک کرده، اکثر بازی های شاخ پی سی رو حمایت می کنه.لوگو AMD حتی در کرایسیس3 هم دیده میشه.)
فقط منتظر نمایش مولتی پلیر بازی هستم.قسمت سینگل اهمیتی نداره.(حداقل برای من)
فقط امیدوارم BF با سیاست های EA دچار افت نشه.از اومدن BF3 همه تحت تاثیر قرار گرفتیم.چون از هر نظر نسبت به BC2 پیشرفت های زیادی داشت و هم طرفدار های BF رو شگفت زده کرد و هم بازیکنان جدیدی به بازی جذب شذن.
حالا باید منتظر اطلاعات بیشتر از BF4 باشیم تا ببینیم بازی چه حرف هایی برای گفتن داره.
نسخه Digital Deluxe بازی هم 70 دلار قیمتشه.:|
Premium بازی هم احتمالا باید جدا هزینه کنیم.
----------------------------------------------
نسخه Beta بازی برای سه دسته قابل بازی هست:
1-پیش خرید نسخه Digital Deluxe بازی BF4
2-اعضای Premium بازی BF3
3-افرادی که نسخه Limited Edition بازی moh warfighter را خریدن.

آخرین ویرایش:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
ظاهرا نمایش بازی با گرافیک نسل بعد نبوده.

آره گرافیکش خیلی هم شاخ نیست !:| البته تا تریلر HD رو نبینیم نمیشه خوب نظر داد...
زیاد پرچم کشورا رو نمیشناسم ولی فک کنم تو افغانستان هستن ! آخرشم که از شخصیت مونث بازی رونمایی میشه !:d

پ.ن : HD

آخرین ویرایش:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
آره گرافیکش خیلی هم شاخ نیست !:| البته تا تریلر HD رو نبینیم نمیشه خوب نظر داد...
زیاد پرچم کشورا رو نمیشناسم ولی فک کنم تو افغانستان هستن ! آخرشم که از شخصیت مونث بازی رونمایی میشه !:d

دقیقا ! کیفیت تریلر به قدری پایین بود که تا HD رو نبینه آدم هیچ نظری نمیتونه بده چون رسما چیزی معلوم نبود اصلا !:d
ولی با این حال گرافیک خیلی خوب به نظر میرسید ، تریلر هم روی PC ران میشده باید دید گرافیک نسل بعدی کنسولی بازی با 720p و 60 فریمی که تایید کردن هم در همین حد و حدوداست یا این چیزی که دیدیم صرفا برای همین کنسول های فعلی بوده (!)

ضمنا DICE هم رسما اعلام کرد BF4 برای WiiU عرضه نمیشه ، احتمالش بود البته از قبل :d

@kiya
اینی که من دیدم اگه 1080p و 60fps باشه رو کنسولای نسل بعد من دیگه هیچی نمیخوام تا دو سال باهاش زندگی کنم
biggrin1.gif

1080p و 60 فریم رو نسخه های کنسولی نسل بعد رو باید از ذهنت بیرون کنی :d، اینو که گفتن دیگه :

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمیدونم شما ها چی دیدین ولی 1080p ـی که من دانلود کردم باعث میشه از چشمام رنگین کمان بزنه بیرون. گرافیکی و تکنولوژیکی (!) حرف نداره به عنوان یه بازی مالتی‌پلت.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
گرافیکش که خیلی شاخ بود!! چی میگین؟!
فقط امیدوارم تنوع گیم پلی اش هم تو کل بازی همینجوری باشه و بیشتر از این هم بشه

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
تریلر HD رو الآن نگا کردم !
--------
انصافا خیلی عالی بود, نمیدونم حس کردین یا نه ولی محیطش یه جورایی با آدم حرف میزد.
از دقیقه 5:30 به بعد محیط آدمُ قلقلک میداد.
پ.ن : صدای پرنده ها تو سیلاب شیردونیم !!!:wow:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اینی که من دیدم اگه 1080p و 60fps باشه رو کنسولای نسل بعد من دیگه هیچی نمیخوام تا دو سال باهاش زندگی کنم :D

@kiya

1080p و 60 فریم رو نسخه های کنسولی نسل بعد رو باید از ذهنت بیرون کنی :d، اینو که گفتن دیگه :

حالا 60fps باشه 720p رو یه کاری میکنیم...

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
واقعا عالی بود بتل 4
خیلی سینمایی شده بود
طراحی چهره ها هم توی حلقم بود:d
انیمیشن های بازی هم واقعا طبیعی بود
فقط من موندم چطوری پای یارو رو به همین راحتی قطع کرد
گیم پلی هم که زیاد فرق نمی کرد یکم بهتر شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند